Láska mezi instruktorem a studentkou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
18.9.21 14:01

Láska mezi instruktorem a studentkou

Zdravím Vás všechny. :)
Přicházím sem za Vámi s takovým dotazem. Byla jsem na adaptačním kurzu se svou školou. A velmi se mi tam zalíbil jeden instruktor (já-18 let, on-23 let). Byl ke mě velmi milý, pozorný, zajímal se o mě. Po návratu domů jsem mu napsala a vyznala se mu. :hug: Na to mi odepsal, že bohužel si nic nesmí začínat se svými studentkami.
Co si o tom prosím myslíte? Jaký máte názor na tento typ lásky? Podotýkám, není to můj učitel, pouze školní a mimoškolní instruktor.
Děkuju předem za odpovědi. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28
18.9.21 14:03

Další článek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
18.9.21 14:07
@Torria píše:
Přicházím sem za Vámi s takovým dotazem. Byla jsem na adaptačním kurzu se svou školou. A velmi se mi tam zalíbil jeden instruktor (já-18 let, on-23 let). Byl ke mě velmi milý, pozorný, zajímal se o mě. Po návratu domů jsem mu napsala a vyznala se mu. :hug: Na to mi odepsal, že bohužel si nic nesmí začínat se svými studentkami.
Co si o tom prosím myslíte? Jaký máte názor na tento typ lásky? Podotýkám, není to můj učitel, pouze školní a mimoškolní instruktor.
Děkuju předem za odpovědi. :andel:

Myslím, že nemá zájem, neobtěžovala bych ho už znovu… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6139
18.9.21 14:10

Nemá zájem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
18.9.21 14:17
@Torria píše:
Děkuju předem za odpovědi. :andel:

Nenaháněj ho. Diplomaticky Tě odmítl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18706
18.9.21 14:24

Že tě nechce a že nejsi jediná co se do něj zabouchla, to se stává.

Prostě na něj zapomeň.

A z jeho strany by to bylo zneužívání moci, kteoru má. Takže se chová správně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21900
18.9.21 14:25

Tak tohle je tak trapně nadepsaný a ještě dotaz co si myslíte že je to jasný článek milá redaktorko takových stupidit vám sesmolím pět denně aniž bych cokoliv musela opisovat a vykrádat kolik zaplatíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23245
18.9.21 14:27
@sierrablack píše:
Další článek?

Je to tak.
A adaptační pobyt až v 18 letech? Ty se dělají při nástupu na střední školu a studentům je 15 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23245
18.9.21 14:28
@sierrablack píše:
Další článek?
Články na Lifee publikuje pí Žižková.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33701
18.9.21 14:31
@ka2ka píše:
Tak tohle je tak trapně nadepsaný a ještě dotaz co si myslíte že je to jasný článek milá redaktorko takových stupidit vám sesmolím pět denně aniž bych cokoliv musela opisovat a vykrádat kolik zaplatíte?

Tak nadpis měl být „obtěžování nebohého instruktora nadrženou studentkou“… :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18706
18.9.21 14:34
@topazio píše:
Je to tak.
A adaptační pobyt až v 18 letech? Ty se dělají při nástupu na střední školu a studentům je 15 let.

hele kombinace devítky, odkladu a toho že třeba někdo po prváku mění školu může vést k tomu, že je někdo v 18 zase v prváku. Je to WTF, ale stane se.

Jinak jestli někdo chce psát články o sexuálním obtěžování studentek pedagogy a instruktory, ať se ptá na zlatá devadesátá na Keplerce a na ne zas tak dávné hříchy pana senátora Růžičky…

Příspěvek upraven 18.09.21 v 14:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
18.9.21 14:34
@ka2ka píše:

Jestli je to zas pro článek, tak titulky redaktorce moc nejdou a pro obsah si přišla sem. To bude kvalita.!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21900
18.9.21 14:53

Holky mám nápad založíme si taky časopis myslím že máme zkušeností s různými tématy dost a dost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21900
18.9.21 15:00
@Popeladym píše:
Jestli je to zas pro článek, tak titulky redaktorce moc nejdou a pro obsah si přišla sem. To bude kvalita.!

tak ten název musí být stupi, dní aby zaujal jednodušší čtenářky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4027
18.9.21 15:11
@ka2ka píše:
tak ten název musí být stupi, dní aby zaujal jednodušší čtenářky

Tak to já vím, že má zaujmout, ale vždycky nemusí být blbej. Proto dají titulky tolik práce. :) Když si zadáš do vyhledávače, je to skoro jak přes kopírák. Na to se už snad nemůže chytnout ani jednodušší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat