Láska na vysoké škole

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:09
Láska na vysoké škole

Ahojky, :P
v září nastupuji na vysokou školu. Konkrétněji biologii a chemii se zaměřením na vzdělávání. Celkem mě zajímá, kolik vztahů se dalo dohromady díky vysoké škole a třeba díky stejnému oboru. :think: Rodina i kamarádky mě pošťuchují, ať si někoho najdu a kolik tam budu mít určitě příležitostí. Já jim tvrdím, jak nebudu mít čas atd, protože je to dvouobor a minimálně první rok budu dojíždět, takže studentský život se spolužačkami a spolužáky moc nebude. Je to pro mnohé lidé…divné..,ale ještě jsem nikdy žádný vztah neměla. Nikdy jsem nepotkala nebo neměla ve svém okolí člověka, se kterým bych si rozuměla více, než jen na úrovni kamaráda. Neříkám, že nedoufám a nepřála bych si někoho najít na VŠ pokud možno v blízkém nebo stejném oboru, ale moc nadějí tomu sobně nedávám, na rozdíl od mého..okolí. Nejsem naivka, která věří na lásku na první pohled, jak je to v některých filmech, ale tak mě napadlo, kolik lidí dalal vysoká škola dohromady, jak dlouho vám to případně vydželo. nebojte se napsat své zkušenosti. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
bublinek
Kelišová 5610 příspěvků 02.06.19 21:13

My jsme VŠ láska, můj bratr taky se švagrovou a mí rodiče taky.
Pracuju na VŠ a mnoho kolegů jsou taky se svou VŠ láskou.

divine woman
Extra třída :D 12007 příspěvků 02.06.19 21:13

Já znám jeden pár už z gymplu, takže jsou spolu cca 30 let a z vejšky taky jeden. Ale ostatní si našli partnery někde úplně jinde.

fera21
Kecalka 266 příspěvků 02.06.19 21:14

Ahoj, nejdeš náhodou na MUNI? :D

mrav
Nadpozemská drbna 29112 příspěvků 02.06.19 21:17

Moji rodiče se seznámili na VŠ, oba mí bratři také. Rodiče a mladší bratr v Olomouci, starší bratr v Brně. :mavam:

Serpentini
Ukecaná baba ;) 1663 příspěvků 02.06.19 21:19

Já myslím, že to že jsi ještě nepotkala nikoho s kým by sis opravdu rozuměla natolik abys s ním chtěla být 24/7 je úplně v pořádku. Já si taky opravdu rozumím až s nynějším partnerem. S předchozími jsem byla, protože jsem nevěřila, že bych si našla někoho kdo je jako já. A lituji toho. Fandím ti :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:20

@fera21 to je důležité? :think: :)

fera21
Kecalka 266 příspěvků 02.06.19 21:21
@Anonymní píše:
@fera21 to je důležité? :think: :)

Možná jo, možná ne :D já jen, že tam možná taky jdu. Jo a jsem kluk :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:22

@Serpentini díky. ;) právě jsem si nikoho nenašla, protože jsem nevěřila, že by byl někdo jako já a „z donucení“ jsem s nikým být nechtěla. není to, že bych nikoho nechtěla, jen jsem prostě nenarazila na nikoho..s kým bych si rozuměla a chtěla být 24/7. Rodina mě už pořád pošťuchuje ať si tam někoho najdu atd… a kdyby jen rodina. :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:23

@fera21 jo, jdu ;)

fera21
Kecalka 266 příspěvků 02.06.19 21:25

No tak vidíš, můžeš si přidat aspoň prvního známýho do sbírky :D

Beckyttine5
Zasloužilá kecalka 518 příspěvků 02.06.19 21:30

No, na tomto oboru obvykle moc kluků nebývá.. my měli jednoho, ten měl dívku mimo školu.. no a nechal ji kvůli spoluzacce.. s tou byl od druhého do čtvrtého ročníku a na terénním cvičení se trošku popilo a líbal se s jinou spoluzačkou. S tou pak chodil i po škole, vzali se a loni i rozvedli..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:35

@Beckyttine5 vím, že na tomto oboru je většina holek a kluků pár. Není to, že bych brala školu jako seznamku, ale spíše jako příležitost najít lidi, se kterými si díky oboru budu rozumět..nemusí to být vztah.Ale právě to pošťuchování mě přivedlo na myšlenku, jak to lidem vydrželo nebo nevydrželo, když se dali dohromady na oboru. :P u nás na gymplu jsme ve třídě taky takového měli…ale ne rozvod ale rozchody

karma3
Stálice 80 příspěvků 02.06.19 21:36

Já jsem nastupovala také na školu vztahově nezkušena, pro okolí věc k nepochopení :roll: Svého přítele jsem poznala právě při studiu, ikdyz on studoval v jiném městě. :D Bez vysoké školy bychom se však nepotkali, protože mi ho dohodila kamarádka, která se mnou studovala. Dodnes jí patří velké díky neb jsem už přes pět let šťastně zadaná. :srdce: Velká většina mých kamarádek poznala toho pravého také na vysoké škole a jsou to šťastné vztahy nebo i manželství, takže uvidíš zakladatelko, co ti osud přichystal. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.06.19 21:39

@karma3 Uvidíme ;) doufám, že během studia poznám fajn lidi jako přátelé a třeba i někoho do vztahu. Uvidíme. :D A mimochodem gratuluji. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama