Láska není pro každého?

23453
13.8.21 17:05

Láska není pro každého?

Zdravím vás, všechny milé dámy a milé pány.
Jsem 12 let zamilovaná do muže, kterého nemohu mít, protože je komplikovaný. Je ode mě starší o 12 let. Vždy se mi líbili a měla jsem muže v mém věku nebo o něco málo starší. Je svobodný, bezdětný. Vypadá ohromně, měří 190 cm, váží něco kolem 90 kg. Jeho postava je úžasná a s věkem zraje jak víno.
Před 12ti lety jsem s ním byla 3 měsíce ve vztahu.
Jsem v manželství s mužem, který je úžasný, spolehlivý, vzdělaný, pohledný, vychovaný, urozený.
Problém je, že do mého muže nejsem zamilovaná, ano, mám ho ráda, vážím si ho, ale zamilovaná nejsem. Dá se říct, že jsem zamilovaná do něj nikdy nebyla.
Ano, líbil se mi, vážím si ho, snad k němu i vzhlížím.
Na výše zmíněného muže, do kterého jsem roky zamilovaná, nemohu zapomenout. Snažila jsem se dost o to, aby v mém srdci nebyl, nepomohlo nic, ani práce, ani záliby, zkrátka nic.
Stačí, když ho třeba někde zahlédnu, třeba jen z auta a už v tom zase lítám.
Před časem jsem si řekla, že tak to už nejde a dala jsem si do hlavy a do srdce to, že láska není pro každého stejně tak, jako zdraví, krása, bohatství.
Udělala jsem dobře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4959
13.8.21 17:14

Svrbění číčy není láska. I když chápu, že ty v tom máš obecně trochu hokej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
101
13.8.21 17:15

A proč ti ten vztah s támtím nevyšel a trval jen 3 měsíce? Jsi si jistá, že nejsi jen zamilovaná do nějaké iluze a představy? Neláká tě spíš jen ta jeho nedostupnost? Za 12 let to je úplně jiná osoba a pouze fyzikální přitažlivost na vztah nestačí. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
13.8.21 17:17

Laska neni pro kazdeho, stejne tak jako zdravi, krasa, bohatstvi a ROZUM. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
13.8.21 17:31

Chudák traktorista ani do výčtu milovaných se nedostal. To teda od tebe, Klopčo, není fér! :cert:

:lol:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23453
13.8.21 17:37
@SlečnaDahlia píše:
Svrbění číčy není láska. I když chápu, že ty v tom máš obecně trochu hokej.

To, že mám milence a jsem bisexuální nemá se zamilováním do toho muže nic společného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1511
13.8.21 17:44

Ale sama jsi psala, že rozchod byl z tvé strany, tak na něj hoď bobek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23453
13.8.21 17:53
@Rosebery píše:
Ale sama jsi psala, že rozchod byl z tvé strany, tak na něj hoď bobek.

8o Na koho? To jsou teda výrazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7347
13.8.21 17:59

@Klopotkova
jo super

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4959
13.8.21 18:03
@Klopotkova píše:
To, že mám milence a jsem bisexuální nemá se zamilováním do toho muže nic společného.

To, co popisuješ ve vztahu k tomu muži, se zamilovaností taky nic moc společného nemá.

Už dlouho ses svým bujarým sexuálním životem dostatečně nepochlubila a potřebuješ nové obecenstvo, viď?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23453
13.8.21 18:08
@SlečnaDahlia píše:
To, co popisuješ ve vztahu k tomu muži, se zamilovaností taky nic moc společného nemá.Už dlouho ses svým bujarým sexuálním životem dostatečně nepochlubila a potřebuješ nové obecenstvo, viď?

Já se chlubit nepotřebuji se svým sexuálním životem a toho muže miluji a moc dobře vím, co je láska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13417
13.8.21 18:12
@Klopotkova píše:
Zdravím vás, všechny milé dámy a milé pány.
Jsem 12 let zamilovaná do muže, kterého nemohu mít, protože je komplikovaný. Je ode mě starší o 12 let. Vždy se mi líbili a měla jsem muže v mém věku nebo o něco málo starší. Je svobodný, bezdětný. Vypadá ohromně, měří 190 cm, váží něco kolem 90 kg. Jeho postava je úžasná a s věkem zraje jak víno.
Před 12ti lety jsem s ním byla 3 měsíce ve vztahu.
Jsem v manželství s mužem, který je úžasný, spolehlivý, vzdělaný, pohledný, vychovaný, urozený.
Problém je, že do mého muže nejsem zamilovaná, ano, mám ho ráda, vážím si ho, ale zamilovaná nejsem. Dá se říct, že jsem zamilovaná do něj nikdy nebyla.
Ano, líbil se mi, vážím si ho, snad k němu i vzhlížím.
Na výše zmíněného muže, do kterého jsem roky zamilovaná, nemohu zapomenout. Snažila jsem se dost o to, aby v mém srdci nebyl, nepomohlo nic, ani práce, ani záliby, zkrátka nic.
Stačí, když ho třeba někde zahlédnu, třeba jen z auta a už v tom zase lítám.
Před časem jsem si řekla, že tak to už nejde a dala jsem si do hlavy a do srdce to, že láska není pro každého stejně tak, jako zdraví, krása, bohatství.
Udělala jsem dobře?

Když jsi se s ním tenkrát rozešla, tak asi láska není pro každého.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4959
13.8.21 18:21
@Klopotkova píše:
Já se chlubit nepotřebuji se svým sexuálním životem a toho muže miluji a moc dobře vím, co je láska.

Potřebuješ. Je to uhelný kámen veškerých tvých diskusí a příspěvků.

Nevíš. Mimo jiné zamilovanost není láska.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23453
13.8.21 18:27
@SlečnaDahlia píše:
Potřebuješ. Je to uhelný kámen veškerých tvých diskusí a příspěvků.Nevíš. Mimo jiné zamilovanost není láska.

Ty jsi kdo nebo co, že mě tady osočuješ z věcí, které nejsou prava, Tvé příspěvky mi nic nedávají, jsou zbytečné. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
498
13.8.21 18:29

No a proč jsi nezůstala s panem úžasným?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat