Láska přes seznamku, kdy přijde láska?

24
23.2.20 06:59

Láska přes seznamku, kdy přijde láska?

Ahoj,
koncem podzimu jsem se seznámila s klukem přes seznamku, mně se rozpadl vztah a chtěla jsem někoho poznat, ani jsme od toho nějak nic moc ne očekávala. Psali jsme si asi měsíc a strašně si rozuměli, měli jsme strašně moc společného, tak jsme se sešli. Schůzka probíhala v pořádku, akorát strašně tlačil na pilu, hned mluvil o společných dovolených a podobně, tak jsem usoudila, že se s ním už možná nesetám.
On jel na měsíc do zahraničí, stále jsme si psali a rozuměli čím dál vic, hodně tlačil na to, aby jsme se opět sešli a já podlehla.
Jsou to pomalu dva měsíce, co se jedenkrát týdně scházíme, nasmějeme se spolu, hrozně si rozumíme a máme toho moc společného, navíc spolu jsme začali spát, ale pořád něco bylo a je špatně… Pokaždé se zamysli a něco není v pořádku, třeba i při sexu. Tak jsme si promluvili. Říkal, že si není jistý, jestli láska přijde, předchozí vztah měl také přes seznamku a po měsíci se strašně milovali. Vlastně vždy, při každém vztahu byl po měsíci v tom až po uši a se mnou přesto vše jak nám je krásně nic, i když já mám pocit, že k lásce nemám daleko.
Oba jsme po dlouhém vztahu, u mě komplikovaném rozchodu, u něho hladkém. Oba jsme krátce po rozchodu.
A já si osobně myslim, že láska pokud není na první pohled a dva si rozumí opravdu přijít může, třeba i dyl, když se dva schází a tráví spolu víc času (než jeden den v týdnu a to vždy se sexem).
On tomu moc nevěří, protože se u něj dostavily vždy city moc brzy a připadá mu strašně divné, že u mě cítí stále prazdno.
Další věc je, že ze začátku mě chtěl dobyvat a zdála jsem se mu tajemna a teď se mu prý také hrozně libim a moc se nesnažím (ale osobně vim, že tlacim na to aby jsme se vic viděli, i když to on si není jistý, jestli to pomůže něčemu)Tlačím protože věřím, že tím se vic poznáme a mohlo by to klapnout, když spolu třeba zažijeme i adrenalin, srandu… Uvidí mě ve společnosti a podobně.
Co si myslíte? Můžeme se zamilovat po více měsících? Je lepší se víc vídat a to i když na jedmu stranu chápe, moje tlačení a chce a na druhou stranu tomu nevěří? Nebo mám zkusit ubrat ať si mě váží a dobývá znova? Ať zkusí zjistit, jestli mu začnu chybět…
Mám hlavu zmatenou, takovou osobní přitažlivost, tim myslím osobnostní souznění jsem nezažila a byla bych ráda, kdyby i on se časem zamiloval.
Pokud vám není něco jasné, klidně se doptejte

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41133
23.2.20 07:20

Nepíšeš, jak dlouho jste po rozchodu. To může být podstatná informace. Pokud je to méně, než půl roku, láska ještě může přijít. V každém případě máš v něm dobrého kamaráda - a to se taky počítá. Všechno má svůj čas a když nebudete tlačit na pilu, tak láska možná přijde i dříve. Držím vám palce. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6054
23.2.20 07:26

Pripada mi, ze on je trochu zavislackej typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
298
23.2.20 07:28

Myslím, že určitě ještě může přijít :-) ale pokud ti i řekl, že moc tlačíš na pilu, tak bych zvolnila. U mě trochu na pilu tlačil ze začátku manžel a málem mě to několikrát odradilo, ale nakonec jsem to ustála a zamilovala se. A teď mi to po letech tedy už chybí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2702
23.2.20 07:32
@Tarjei píše:
Pripada mi, ze on je trochu zavislackej typ.
Že? spíš zda necítil předtím závislost na ženách..

Zeptej se jej jaké byly, v čem mu imponovaly? třeba zjistíš, že je tahal z nějaké bryndy a připadal si strašně užitečný a proto i strašně zamilovaný..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.20 07:38

@mrav Zdravím, prožívám něco podobného jako zakladatelka. S mužem, který ovdověl, zůstal sám na dvě děti 8 a 12r. Je to už deset let, kluci jsou podle mne srovnání, o mamce často mluví, moc hezky, nedávno jsem přinesla buchty a mladší jásal, že peču božsky jako mamka, což potěší. U partnera často přemýšlím, jak to má. Říká moje žena, s manželkou jsme byli atd, má schováno i nějaké její oblečení, věci, které nechtěl vyhodit. Je to hodný, pracovitý, chytrý, pozorný chlap, umí snad všechno, je mi s ním moc dobře, společného máme taky moc, sex úžasný, všechno klape, navíc si hodně rozumím s klukama, ale… Myslím, že první žena, zůstane vždy na prvním místě. Chápu čím si prošel. Jde to vůbec zase tak milovat, jako kdysi??

• Nahlásit
  • Citovat
23186
23.2.20 07:42
@Anonymní píše:
@mrav Zdravím, prožívám něco podobného jako zakladatelka. S mužem, který ovdověl, zůstal sám na dvě děti 8 a 12r. Je to už deset let, kluci jsou podle mne srovnání, o mamce často mluví, moc hezky, nedávno jsem přinesla buchty a mladší jásal, že peču božsky jako mamka, což potěší. U partnera často přemýšlím, jak to má. Říká moje žena, s manželkou jsme byli atd, má schováno i nějaké její oblečení, věci, které nechtěl vyhodit. Je to hodný, pracovitý, chytrý, pozorný chlap, umí snad všechno, je mi s ním moc dobře, společného máme taky moc, sex úžasný, všechno klape, navíc si hodně rozumím s klukama, ale… Myslím, že první žena, zůstane vždy na prvním místě. Chápu čím si prošel. Jde to vůbec zase tak milovat, jako kdysi??

Je jiné se rozejít nebo ovdovět ve fungujícím vztahu. On na ni nejspíš bude myslet dlouho a nelze mu to vyčítat. Buď se s tím smíříš nebo si s ním nezahrávej. Zvlášť když má děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
23.2.20 07:52
@mrav on skončil vztah v srpnu, já v podstatě 1. Září. A píšeme si od listopadu.
@mrav píše:
Nepíšeš, jak dlouho jste po rozchodu. To může být podstatná informace. Pokud je to méně, než půl roku, láska ještě může přijít. V každém případě máš v něm dobrého kamaráda - a to se taky počítá. Všechno má svůj čas a když nebudete tlačit na pilu, tak láska možná přijde i dříve. Držím vám palce. :mavam:

Já ukončila vztah 1. Září a on někdy během srpna.. Píšeme si od listopadu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
23.2.20 07:55
@Katka372 píše:
Myslím, že určitě ještě může přijít :-) ale pokud ti i řekl, že moc tlačíš na pilu, tak bych zvolnila. U mě trochu na pilu tlačil ze začátku manžel a málem mě to několikrát odradilo, ale nakonec jsem to ustála a zamilovala se. A teď mi to po letech tedy už chybí :-)

Pravda. Možná tlacim. Zkusím mu méně odepisovat, píšeme si každý den od rána do večera. A možná by měl teď spíš přijit s návrhem na schůzku on, často jsem přišla já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
23.2.20 07:56
@Kralikcek píše: Že? spíš zda necítil předtím závislost na ženách..Zeptej se jej jaké byly, v čem mu imponovaly? třeba zjistíš, že je tahal z nějaké bryndy a připadal si strašně užitečný a proto i strašně zamilovaný..

Na to jsem se ho neptala, ale nepřipadá mi jak typ, který na někom vysi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 08:07
@Russet píše:
Je jiné se rozejít nebo ovdovět ve fungujícím vztahu. On na ni nejspíš bude myslet dlouho a nelze mu to vyčítat. Buď se s tím smíříš nebo si s ním nezahrávej. Zvlášť když má děti.

Ty děti mají 18 a 22 :D, když ovdověl před deseti lety. Tak by už trochu srovnám být mohl, zvlášť, když navazuje nový vztah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 08:10

@Proga Prolítla jsem to a přijde mi takový ten typ, co chce dostat hned ženskou do pozice, kde ji chce mít. Hned tlačí, hned ji miluje, plánuje budoucnost. To vše, dokud cítí z druhé strany odstup. Pokud žena podlehne a začne mu city opětovat a zamiluje se, tak on dává zpátečku, není si jistý apod. A tak to bude střídat podle toho, jak na tom budeš ty. Pokud by cítil, že se chceš odpoutat, zase přitáhne udičku. Je to jistý druh manipulace a nevyzrálosti a je potřeba tyhle typy prokouknout a pokud se máš ráda, příliš do toho citově neinvestovat. Užij si sex a společné chvíle, ale neplánuj budoucnost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41133
23.2.20 08:29
@Anonymní píše:

Ahoj. Bude to jiné- mluvím z vlastní zkušenosti. Ano, tvůj muž se nejprve musí vyrovnat se ztrátou, pak se může teprve zamilovat. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41133
23.2.20 08:34
@Proga píše:
@mrav on skončil vztah v srpnu, já v podstatě 1. Září. A píšeme si od listopadu.Já ukončila vztah 1. Září a on někdy během srpna.. Píšeme si od listopadu.

Možná jste si začali psát a scházet se moc brzo. Ale když to tak počítám, tak by, pokud tam něco je, mělo přijít už za chvilku. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.2.20 08:42

. omyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie