Reklama

Láska v práci v pětatřiceti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 14:22
Láska v práci v pětatřiceti???

Krásnou sobotu přeji všem. Možná se trochu rozepíši, takže se předem omlouvám za román.
Je mi čerstvých 35, jsem pár měsíců po rozchodu, vztah trval 16 let, nejsem zdrcená ani nešťastná. V podstatě jsme se na rozchod dohodli a jsme stále přátelé.
Vztah byl pěkný, ale ztratilo to „drive“ a láska se vytratila. Zůstalo pěkné přátelství. Děti jsme neměli, nejspíš i to byla chyba, nebyl tam ten posun jak má být - svatba, děti. Pořád jsme někde cestovali a budovali kariéru. Každopádně rozchod mě teď už nemrzí, cítím se lépe.
Pracuji na vysoké pozici v jedné větší firmě, svoji práci miluji i přes její psychickou náročnost.
Nyní jsem ve fázi že bych ráda někoho k sobě, nejdříve asi jen kamaráda s výhodami, později snad vážný vztah. Nechci lítat hned z jednoho vážného vztahu do druhého, na druhou stranu v mém věku už není na co moc čekat.
Jenže já se zamilovala, zamilovala uplně bláznivě až po uši. Do kolegy v práci o 7 let mladšího. Nastoupil před půl rokem a v podstatě hned jsme si sedli, jak lidsky tak pracovně. Jsem na vyšší pozici a v podstatě jeho nadřízená i když ne přímá. Od začátku to mezi námi jiskřilo a on měl evidentní zájem, mě to lichotilo. Párkrát jsme se viděli i mimo práci, jednou se to zvrtlo v líbání a „něco víc“, ale na samotný sex nikdy nedošlo.
Dohodli jsme se že to nebudeme opakovat, nehodí se to v našich pracovních pozicích a nechceme si to v práci pokazit, ale pořád je mezi námi krásné přátelství.
Jenže já v tom lítám a nevím co s tím. On na toto téma moc nemluví a asi mluvit nechce, takže netlačím. Sexuální narážky občas proběhnou, ale nic víc.
Vím že má teď čerstvě přítelkyni a ženy o něj všeobecně mají velký zájem, je to zkrátka trochu sukničkář.
Mluvíme mezi sebou dost otevřeně, čili vím jak žije. V jeho věku je to asi běžné, nevím. Mluví o tom že chce vážný vztah a rodinu, ale že pořád nemůže najít tu pravou. Prostě takové ty klasické řečičky. Já předstírám že mě zajímá jen to přátelství, ale myslím že ví že mě přitahuje.
Vím zní to všechno hloupě od pětatřicetileté ženy, ale v podstatě nemám s muži moc zkušeností, měla jsem pár krátkodobých vztahů v mládí, poté onen jeden dlouhodobý.
Nevím jak se z toho dostat, v práci fungujeme normálně, občas srandičky, je nám spolu fajn, ale já na něj myslím pořád. Nedokážu ho dostat z hlavy. Tohle jsem ještě nikdy k nikomu necítila, ani bývalému příteli.
Dá se to zvládnout? Dá se s tím člověkem trávit 8 hodin denně a přitom se odmilovat? Práci měnit nechci a nebudu, jsem v ní šťastná a on také. Je to pro mě práce snů, kterou jsem vždycky chtěla dělat.

Děkuji za přečtení i názory.

Eva.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Božislava
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 08.09.18 14:26

Když mu dáš najevo, že Ti nebude vadit s nim založit rodinu, budeš ho mít v kapse. Teda, jestli se na to v 35 letech ještě cítíš, ale to snad by ještě šlo?

Hanka1
Extra třída :D 13464 příspěvků 08.09.18 14:26

Kolik te diskusi jeste zalozis a otevres? 8o Jestli takhle fungujes i v praci na vysoke pozici, tak toho mladsiho kolegu s klidem prefikni. :mrgreen:
Jestli na nej leti zenske a momentalne je cerstve zalaskovany, tak myslis, ze bude cekat na zenskou, co nevi co chce a ktere uz tahne na ctyricet? :roll:

Moji mladi kolegove ve veku tveho idola v praci vzdycky rikaji - no jo petatricitka bez deti a bez chlapa, to uz samo o sobe je diagnoza :mrgreen: :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 14:28

Tak si s ním začni. Mám ve svém okolí ženy, které mají i o 15 let mladší partnery a je jim přes 40. Já mám 35 a měla jsem o 12 let a o 8 mladšího milence. Teď mám přítele o 4 roky mladšího. Nevím, co řešíš. Chceš si v 70 vyčítat, ze sis nic neuzila? Bud vam to vyjde nebo ne. Zijeme jen jednou. :)

kacakaca
Ukecaná baba ;) 2476 příspěvků 08.09.18 14:40

Nema zajem o vztah s tebou :nevim: . Soustred se na praci, nekaz si ji nevhodnymi vztahy a pohlidni se po moznem partnerovi jinde. Nebo ho dovlec do postele a pak se trap, ze to pro nej nic neni a chce zustat se svou pritelkyni.

Kelsey
Hvězda diskuse 44235 příspěvků 08.09.18 14:40

Uz nejsi nejmladsi. Pokud vis, ze je to zodpovedny chlap, ze je rodinny, ze spolu dokazete i pracovat, tak proc ne. Pokud by to byl nejaky rozjuchany floutek, nezodpovedny, tak byt svobodna, bezdetna a se 40tkou na krku, tak se s nim nezdrzuju. Ovsem jestli ma zajem o vztah.
Ty si musis zhodnotit, jak to chces. Je to tvuj zivot.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 14:54
@Božislava píše:
Když mu dáš najevo, že Ti nebude vadit s nim založit rodinu, budeš ho mít v kapse. Teda, jestli se na to v 35 letech ještě cítíš, ale to snad by ještě šlo?

Tak asi jsem mimo, ale podle me se jen proste baví, nic víc, takže tahle věta ho spis úplně vyděsí.

jannina1
Závislačka 3991 příspěvků 08.09.18 14:59

Jestli chces mit jeste deti,tak zacni hledat nekoho seriozniho.Protoze prace je a bude,ale na deti budes za par let stara.

tzipora
Zasloužilá kecalka 555 příspěvků 08.09.18 15:01
@jannina1 píše:
Jestli chces mit jeste deti,tak zacni hledat nekoho seriozniho.Protoze prace je a bude,ale na deti budes za par let stara.

Není řečeno, ze s někým seriózním otehotni. Zname je 34 a nasla si partnera, kterému je 25 a cekaji spolu dítě. Cim mladší, tim lepsi. :D

Pandemie
Kecalka 103 příspěvků 08.09.18 15:08

Odmilujes se tak, ze se zamilujes nekde jinde. Asi je potreba ujasnit si, co od zivota chces. Chces si v 70 vycitat, ze sis ten zivot neuzivala? Pak si ho uzivej… chces zit ve spokojene a stabilni rodine? Poohledni se po nejakem vhodnejsim kusu. Miris karierne jeste vys? Soustred se na praci…

Russet
Extra třída :D 10417 příspěvků 08.09.18 15:12
@Anonymní píše:
Krásnou sobotu přeji všem. Možná se trochu rozepíši, takže se předem omlouvám za román.
Je mi čerstvých 35, jsem pár měsíců po rozchodu, vztah trval 16 let, nejsem zdrcená ani nešťastná. V podstatě jsme se na rozchod dohodli a jsme stále přátelé.
Vztah byl pěkný, ale ztratilo to „drive“ a láska se vytratila. Zůstalo pěkné přátelství. Děti jsme neměli, nejspíš i to byla chyba, nebyl tam ten posun jak má být - svatba, děti. Pořád jsme někde cestovali a budovali kariéru. Každopádně rozchod mě teď už nemrzí, cítím se lépe.
Pracuji na vysoké pozici v jedné větší firmě, svoji práci miluji i přes její psychickou náročnost.
Nyní jsem ve fázi že bych ráda někoho k sobě, nejdříve asi jen kamaráda s výhodami, později snad vážný vztah. Nechci lítat hned z jednoho vážného vztahu do druhého, na druhou stranu v mém věku už není na co moc čekat.
Jenže já se zamilovala, zamilovala uplně bláznivě až po uši. Do kolegy v práci o 7 let mladšího. Nastoupil před půl rokem a v podstatě hned jsme si sedli, jak lidsky tak pracovně. Jsem na vyšší pozici a v podstatě jeho nadřízená i když ne přímá. Od začátku to mezi námi jiskřilo a on měl evidentní zájem, mě to lichotilo. Párkrát jsme se viděli i mimo práci, jednou se to zvrtlo v líbání a „něco víc“, ale na samotný sex nikdy nedošlo.
Dohodli jsme se že to nebudeme opakovat, nehodí se to v našich pracovních pozicích a nechceme si to v práci pokazit, ale pořád je mezi námi krásné přátelství.
Jenže já v tom lítám a nevím co s tím. On na toto téma moc nemluví a asi mluvit nechce, takže netlačím. Sexuální narážky občas proběhnou, ale nic víc.
Vím že má teď čerstvě přítelkyni a ženy o něj všeobecně mají velký zájem, je to zkrátka trochu sukničkář.
Mluvíme mezi sebou dost otevřeně, čili vím jak žije. V jeho věku je to asi běžné, nevím. Mluví o tom že chce vážný vztah a rodinu, ale že pořád nemůže najít tu pravou. Prostě takové ty klasické řečičky. Já předstírám že mě zajímá jen to přátelství, ale myslím že ví že mě přitahuje.
Vím zní to všechno hloupě od pětatřicetileté ženy, ale v podstatě nemám s muži moc zkušeností, měla jsem pár krátkodobých vztahů v mládí, poté onen jeden dlouhodobý.
Nevím jak se z toho dostat, v práci fungujeme normálně, občas srandičky, je nám spolu fajn, ale já na něj myslím pořád. Nedokážu ho dostat z hlavy. Tohle jsem ještě nikdy k nikomu necítila, ani bývalému příteli.
Dá se to zvládnout? Dá se s tím člověkem trávit 8 hodin denně a přitom se odmilovat? Práci měnit nechci a nebudu, jsem v ní šťastná a on také. Je to pro mě práce snů, kterou jsem vždycky chtěla dělat.

Eva.

Nemůže najít tu pravou. No chudinka… Láska to není, pokud nechceš jen kariérně stoupat a cestovat, najdi si chlapa, co ví co chce. Ne milence čerstvě s přítulkyní. Odmilovat se jde. Chce to jen čas.

TrueIsFalse
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 08.09.18 17:45
A
@Russet píše:
Nemůže najít tu pravou. No chudinka… Láska to není, pokud nechceš jen kariérně stoupat a cestovat, najdi si chlapa, co ví co chce. Ne milence čerstvě s přítulkyní. Odmilovat se jde. Chce to jen čas.

Jasně, hlavně že zakladatelka ví, co chce :mrgreen: Pobavilo.

Jasně, nevadí, že jsem kariéristka, vůbec nevím, co chci a co dělat se životem…ale beru jen vyzrálé, zajištěné muže :mrgreen:

A co že to zakladatelka nabízí? Aha, má práci :mrgreen: Boží :mavam:

Ms.Ragdoll
Závislačka 2509 příspěvků 08.09.18 17:59

Myslim si, ze z jeho strany to nebylo tak zhave jak si myslis. Poohledla bych se jinde.

nostress
Extra třída :D 12947 příspěvků 08.09.18 18:24
@Anonymní píše:

Eva.

Pokud by to bylo vzájemné, jistě by jste našli i způsob, jak to pracovně vyřešit. Myslím, že jsi to tak trochu prošvihla hned na začátku.Pokud jsi mu dala najevo, že tvoje kariéra je důležitější, než nějaký vztah, pak se nediv, že z toho vycouval.Krom toho, on si velmi rychle našel za tebe náhradu, takže teď už je to tak trochu passé.Ale pokud chceš ještě stihnout dítě a rodinu, tak se taky přikláním k tomu, aby jsi se poohlédla po někom seriózním.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.18 19:23

Nějakou morální sprchu jsem tady popravdě i trochu čekala, nevadí mi to, každá zpětná vazba je dobrá.
Odpovím tedy na otázku, co mohu nabídnout já? Popravdě asi nic vyjímečného co by nenašel jinde.
Jsem samostatná, mám vlastní domek bez hypotéky, nemám dluhy a jsem celkem zajištěná. Čili pro mne není pracovní post a výdělek partnera relevantní. Nevím tedy jestli je to plus, ale mezi mými známými není moc žen co by šlo do vztahu s mužem co vydělává méně. Mně je to popravdě uplně fuk kolik chlap vydělá, peníze pro mne nehrají ve vztahu roli, nemám problém dotovat domácnost.
Jsem dost akční, baví mě spousta věcí. Nemám problém s rozdílnými zájmy partnera, nepotřebuji s partnerem trávit 100% času, nechávám volnost, jsem velmi tolerantní. Jsem společenská a jsem bavič.
Myslím že i celkem hezká, teda podle reakcí okolí, ale chápu že nejsem každého typ. Když miluju tak naplno se vším i s chybami, jsem ochotna jít do rizika.
Co čekám já? Chci muže co mě bude přitahovat, musí s ním být legrace, musí mě umět rozesmát. Nesmí s ním být nuda a musí na sobě pracovat. Chci aby mě měl rád a byl mi oporou, jinak ocením spolehlivost. Vzhledové požadavky nemám specifikované.

Eva.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama