Láska ženy k ženě?

25.1.21 18:43

Láska ženy k ženě?

Zdravím.
Omlouvám se za nestandardní diskuzi, ráda bych se zeptala, zda tu má nějaká z vás zkušenost s,,poblouzněním" či snad dokonce láskou ke kamarádce/kolegyni..
Pakliže ano, budu ráda za diskuzi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
236
25.1.21 18:51

Daleko by bylo lepší, kdyby měla lásku k domácím pracem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3967
25.1.21 18:56

Mám, ale nějak nevím, o čem diskutovat :nevim: :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 18:59

@SlečnaDahlia rozumím, špatně jsem to zformulovala :D
Stalo se Vám to tedy někdy z vlastní zkušenosti, vedlo to někam, bylo to pouze platonické?
Jestli mám moc otázek, tak mi neodpovídejte, já to chápu :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.1.21 19:17

Ano. Zamilovala jsem se nečekaně do ženy, respektive nejdřív ona do mě (je L) a časem jsem zjistila, že jí miluju víc než oba muže (dlouholeté vztahy), které jsem před ní v životě měla. A to jsem si do té doby myslela, že jsem čistě hetero…jsme přítelkyně 6 let…jsem šťastná…a doufám, že nám to vydrží už napořád…

• Citovat
  • Nahlásit
695
25.1.21 19:21

Lízačkáááá
Bože vemte mi mezi sebe :jazyk: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 19:23

Děkuji za reakci. Já měla vztah s mužem, momentálně jsem sama, dokonce by se dalo říct, že jsem vztah ukončila, protože mi došlo, že to co jsem cítila a pořád cítím k ní, jsem s ním nikdy nezažila.. přestože tuším, že z toho nic nebude. Jsme si blízké, někdy mám takové pocity, že bych mohla číst mezi řádky, ale nemám odvahu a bojím se o ztrátu přátelství. Raději se držím zpátky a namlouvám si, že jen tak,,blázním". Faktem je, že vím, že z mojí strany to dávno není jen přátelství.
Jen moc nevím, jak s tím naložit… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3967
25.1.21 21:41
@zmatenezamilovana píše:
@SlečnaDahlia rozumím, špatně jsem to zformulovala :D
Stalo se Vám to tedy někdy z vlastní zkušenosti, vedlo to někam, bylo to pouze platonické?
Jestli mám moc otázek, tak mi neodpovídejte, já to chápu :andel:

Tak s některými to bylo platonické, s pár vážné, s jednou mám dítě, čekám s ní další a předpokládám, že s ní i zestárnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 21:44

@SlečnaDahlia
Páni.. tak to gratuluju :)
A můžu být osobní? Vždycky jste věděla, že chcete život strávit se ženou? Tak stejně vaše přítelkyně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3967
25.1.21 22:02
@zmatenezamilovana píše:
@SlečnaDahlia
Páni.. tak to gratuluju :)
A můžu být osobní? Vždycky jste věděla, že chcete život strávit se ženou? Tak stejně vaše přítelkyně?

Tak ve školce jsme to ještě nevěděly :) V nějakých šestnácti asi už víceméně jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
25.1.21 22:06
@SlečnaDahlia píše:
Tak s některými to bylo platonické, s pár vážné, s jednou mám dítě, čekám s ní další a předpokládám, že s ní i zestárnu.

žena už umí oplodnit ženu? :think: tak to myslím, že nobelovka na příští rok je jasná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 22:32

@pohledzdruhestrany
Nepřijde Vám to trošku zbytečný, komentáře tohoto typu?
Ale.. jestli Vám to zlepší den, prosim! :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
25.1.21 22:34
@zmatenezamilovana píše:
@pohledzdruhestrany
Nepřijde Vám to trošku zbytečný, komentáře tohoto typu?
Ale.. jestli Vám to zlepší den, prosim! :nevim:

rád upozorňuju na neomarxisticko/progresivistickej new speak a dělá mi to dobře…žena s ženou totiž dítě čekat nemůže

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.1.21 22:39

@pohledzdruhestrany
Víte, myslím si, že na to rád upozorňujete právě proto, že někde sedíte a nejste schopen ženu ani uspokojit, natož oplodnit ;) Myslím, že každý normálně chápající člověk ví, jak to bylo myšlené. Diskuze o dětech jsou ale s člověkem jako vy naprosto nemístné.. já se tu nechci bavit s člověkem jako vy.
Ale děkuju za,,názor", mějte se fajn! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
25.1.21 22:41
@zmatenezamilovana píše:
@pohledzdruhestrany
Víte, myslím si, že na to rád upozorňujete právě proto, že někde sedíte a nejste schopen ženu ani uspokojit, natož oplodnit ;) Myslím, že každý normálně chápající člověk ví, jak to bylo myšlené. Diskuze o dětech jsou ale s člověkem jako vy naprosto nemístné.. já se tu nechci bavit s člověkem jako vy.
Ale děkuju za,,názor", mějte se fajn! :palec:

jestli to bylo myšlené jinak, tak je dobrý to napsat podle reality :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat