Last minute dovolená pro 4člen.rodinu - Mallorca - zkušenosti?

24.4.17 08:53

Last minute dovolená pro 4člen.rodinu - Mallorca - zkušenosti?

Ahoj holky.

Rádi bychom letos na konci července na dovolenou na Mallorcu (nebo Kanáry). Jsme 4 členná rodina.
Máte zkušenosti s „last minute“? Pokud jsme ochotni čekat do poslední chvíle na last minute nabídky (s odletem např. do 1-2 dnů), vyplatí se to finančně nebo ne?

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4064
24.4.17 08:58

Nemůžu říct jak Mallorca ale loni jsme sháněli na poslední chvíli pro dva dospele a dvě děti. Když už byly letenky nebylo ubytování a naopak. Nebo nám nabízeli že mají vše ale jedno dítě nebude mít postel a bude platit víc jak to co psotrl mít bude. Nakonec jsme jeli do Černé hory letecké na poslední chvíli i za slušnou cenu. A letos jsme se dívali na first minut a už taky moc nebyly hotely kde měli volno a bylo to dražší jak v létě. Takže závěr last minut pro tolik lidí je rock asi něco seženete ale nebude to dle vašich predstav.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
24.4.17 09:11

Tak záleží jaké máte požadavky a jak moc jste nároční. Nám se LM vždy finančně vyplatilo.
ALe je to o tom, že si člověk nemůže moc vymýšlet, případně musí vzít i za vděk trochu jinou destinaci nebo termín než plánoval a hlavně se musí být schopný do pár dnů sbalit a odjet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1984
24.4.17 09:15

My jsme chtěli před lety jet ve třech do Tunisu taky s odletem 1-2 dny před a bylo fakt těžké vůbec něco najít.. nakonec jsme našli, ale moc se nám tam nelíbilo.. Něco určitě seženete ale budete muset slevit v některých kriteriich

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
24.4.17 09:17

@alicezulice my měli last minute na Mallorcu loni. All inclusive a cena skoro stejná, jako kdyby jsme kupovali kdykoliv jindy.
Prý byl o Mallorcu takový zájem, že nebyl důvod srážet cenu.
Obešla jsem asi 4 cestovky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 09:21
@ElisC píše:
@alicezulice my měli last minute na Mallorcu loni. All inclusive a cena skoro stejná, jako kdyby jsme kupovali kdykoliv jindy.
Prý byl o Mallorcu takový zájem, že nebyl důvod srážet cenu.
Obešla jsem asi 4 cestovky.

OK, já si to myslela. Můžu se zeptat v jakém jste byli hotelu a jak se vám celkově Mallorca líbila? Přemýšlím i nad Kanárama, nejsem furt rozhodnutá… Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3086
24.4.17 09:35

Podle me se vse odviji od toho, jak narocni jste. Last minute=malý výběr z toho, co zbylo a mnohdy hotel dál od moře, pláž u hotelu malá nebo kamenitá, což pro deti neni ideál. Špatné recenze, nebo si člověk musí vybírat jinou destinaci, než původně zamýšlel. Ono to tak ale dřív nebylo, ještě před pár lety člověk sehnal pěkný LM, ale od té doby, co lidé mnohem méně volí Egypt a Tunis, je v Evropě větší poptávka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2510
24.4.17 09:40

Na LM bych s dětmi, natož když jsou dvě, nečekala - bude značně přebráno, chybět letenky atd. Takže za mě ne, ne do destinací mimo muslimský země, kam se zájezdy asi teď moc prodávat nebudou. My s mužem čekali na LM v dobách bezdětných, kdy nám bylo šumák kdy a kam poletíme :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 09:45

Díky holky, tak nějak jste mi potvrdily, co jsem si sama myslela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11668
24.4.17 09:47

@alicezulice já bych na LM též nečekala, Mallorca je teď velmi velmi žádaná, když vypadlo Turecko, Egypt a Tunis
takže místo bude jen v horších hotelech, pokud vůbec a prostě hlavně nemají důvod slevňovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31636
24.4.17 09:48
@alicezulice píše:
Ahoj holky.

Rádi bychom letos na konci července na dovolenou na Mallorcu (nebo Kanáry). Jsme 4 členná rodina.
Máte zkušenosti s „last minute“? Pokud jsme ochotni čekat do poslední chvíle na last minute nabídky (s odletem např. do 1-2 dnů), vyplatí se to finančně nebo ne?

Díky.

Kanary se rozhodne vyplati na first minute.
Jinak koukni na airstop. odlety z Nemecka, ale slsune ceny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1119
24.4.17 09:49

Na Mallorku nekoupíš zájezd na července, srpen pro 2+2 už teď… Pokud tedy chceš něco slušného, my zájezd koupili vloni v říjnu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1100
24.4.17 10:19

@alicezulice byli jsme tady: https://hotel.invia.cz/…our-1001842/?…
Právě proto, že jsme tak čekali, bylo to dost přebrané. Hotel se nám líbil, ale už byl asi 10 minut od pláže.
Jídlo super. Jediné co byla fakt hrůza, tak 2 výtahy ( pro asi 4 osoby) na 9 pater. Jelikož jsme v té době měli kočár, museli jsme čekat i 15 minut.
Jinak Mallorca se mi moc líbí, byla jsem tam už podruhé. Poprvé ještě s kamarádkou v oblasti Cala d'Or. A to byla fakt bomba. Ale tuto oblast jsme zavrhli, protože z letiště je to ještě 2 hodiny autobusem a s malými dětmi jsme to nechtěli pokoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2517
24.4.17 10:24

@alicezulice Mallorku už nekoupíš ani teď, na léto už nejsou letenky. My měli letět na konci srpna do Turecka a museli jsme to stornovat, potřebujem letět jindy. tak jsem se byla poptat v Invii-tam prodávají zájezdy většiny cestovek. A tam mi řekli, že last oprázdninách pro čtyři letos bude problém. Španělsko, Bulharsko, frekventované řecké ostrovy už jsou vyprodané, začalo se prý dost prodávat i to Turecko. Máme prý šanci sehnat Tunis, a možná Egypt, ale ten se prý teď na jaře prodával tolik, že museli přidávat lety do Hurghady a Marsy.
Takže tak, jsem zvědavá, kde skončíme nakonec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
24.4.17 12:59

Zkušenosti s last minute pro 4 lidi mámě špatné. Kor v sezoně. Když už něco seženete, tak hnusný hotel. Čekali jsme na poslední chvíli a nakonec jsme skončili v Bulharsku. A byli jsme rádi, že jsme neseděli doma. Teď kupujeme na first minute a jsme vysmátí. Mohli jsme se vybírat podle recenzí a ne ze zbytků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama