Last minute - výhodná německá cestovka

721
12.1.20 01:48

Last minute - výhodná německá cestovka

Ahoj holky. Prosím o radu. Rada bych v létě letěla s malou na dovcu, nějaká bezpečná a levná destinace. Prý je to levnější s německými cestovkami. Poradite prosim, máte nějakou zkušenost? Muzeme vyrazit kdykoli během letních prazdnin, klidne do druheho dne…
Díky moc za rady :) :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8566
12.1.20 06:56

Co je to levná bezpečná destinace? Během letních prázdnin to není levné ani z Německa. Ty lasty do druhého dne už nejsou, jak bývaly. Ta doba je pryč. O hlavních prázdninách je lastů minimálně a ceny jsou vysoké. Podle mě je lepší hledat na prázdniny teď, dokud platí first momenty, to seženeš lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.1.20 07:29

Ja jsem minuly rok nasla zajezd pro čtyři all incl. do Řecka za 25 000,– (děti ctyri a dva roky). Ale bylo to fakt tak, ze jsem jeden den objednala a druhy den rano jsme odletali. Zajezd jsem kupovala na Alexandrii, tak jestli ti nevadi, ze to bude na posledni chvili, zkus tam. Lidi, kteri jeli s nami a nemeli to na last minute, zaplatili za zajezd 23000,– za jednoho. Doplnovali letadlo, tak proto.
My nikam jet nechtěli, proroze jsme staveli barak, ale tahle nabidka nesla odmitnout a bylo tam krasne a klid. Mrkni na delphi beach, to by se ti mohlo libit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
12.1.20 12:41

@Jukat A můžu se zeptat, na jakých stránkách jsi našla? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
181
12.1.20 18:55

@1Anička1 primo na strankach CK Alexandrie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu