Látkování - co nejmenší balík na zadečku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kaakushe
Nováček 1 příspěvek 08.01.18 10:23
Látkování - co nejmenší balík na zadečku

Zdravím,
látkující maminky, které máte odzkoušeno více systémů a různých značek, prosím, poraďte: Jaké plenky se vám nejvíce osvědčily, že dělají na zadečku nejmenší balík? Tak nějak ale v poměru s tím, že ta plenka rozumně sála (je mi jasný, že když dám jednu tenoučkou obyč vkládačku, nebude mít malá na zadku sice balík, ale zase budu přebalovat každou chvíli) a průměrně čůrající dítko v ní přes den třeba dvě hoďky vydrželo.
Klidně buďte konkrétní, co se systému, značky, materiálu atd. týče.
Děkuji moc!

Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20218 příspěvků 08.01.18 10:37

Já jsem měla nejradši bambusové kalhotovky a na to pul svrchnaky. Nebo Sio konkrétně Bum genius.

Heivka
Závislačka 3260 příspěvků 08.01.18 10:45

Mě se nejlíp osvědčil systém SIO od bambooliku, sají velmi dobře syn v nich vydržel 2-3 hodiny.

Petrajtjv
Kecalka 145 příspěvků 08.01.18 10:55

My máme rádi SIO od Petit lulu, když nekam jedem nebo jdem, dělají menší balík a na to že je malý hodně ucurany tak mají saji dost dobře, pak máme od Bambooliku AIO které nám taky dělají menší balík ale ta savost za mě už nic moc ale jak píšu výše náš malý je dost ucurany…

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 08.01.18 11:16

Nejmenší balík na zadečku se slušnou savostí mám odzkoušené Anavy AIO. Trošku větší zadeček, ale velmi dobrou savost jsem našla u Bamboolika SIO a PopIn AIO. U těchto systémů jsme zůstali. Ještě nemám odzkoušené PetitLulu, které jsou údajně velmi podobné Bambooliku a jsou kompatibilní. Jinak jsme zkoušeli Ella's House, Popolini, HaipaDaipa, GroVia (ne celé systémy, vždy jen něco) a tam vzdy něco nevyhovovalo - materiál, střih, velikost, zapínání, savost…
Ať najdeš co potřebuješ :palec:

sarkusa6
Povídálka 15 příspěvků 10.01.18 13:35

Nejmenší zadeček dělají obecně AIO plenky, ale zase se savostí je to nic moc…KOlem cca roku už to bude u většiny dětí problém s velmi častým přebalováním či protékáním okolo nožiček v důsledku nižší savosti, na noc to si nedovedu vůbec představit. AIO jsou krásně zpracované od Majab a má tam tedy i jednu z nejsavějších vkládaček co jsem viděla…Jinak já osobně jsem si hodně oblíbila SIO od Petit Lulu, savost jedna z největších (v SIO systémech tedy) a zadeček je trochu větší, ale u chodícího dítka již není problém. Potom ještě srovnatelnou savost mají kalhotkové plenky, ale tam je už přebalování trochu komplikovanější v tom, že musíte navléct nejdříve savé kalhotky a poté ještě svrchní nepromokavou vrstvu a to zabere trochu času (některé děti už nevydrží čekat:) Také hodně záleží jak staré dítko chcete přebalovat, resp. jakou savost pleny potřebujete (ekodecko.cz)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >