Látkové plenky Breberky All in Two

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.5.22 11:21

Látkové plenky Breberky All in Two

Ahoj. Tak si pomalu přemýšlím nad tím do čeho přebalovat. Narazila jsem na látkové Breberky Ai2 a jsem z nich úplně unešená hlavně i pro to že se do látkovek dají vložit separačky, které lze se stolicí vyhodit. ALE… nemám žádnou kamarádku které bych se na to konkrétně optala, tak skusím zde. Je teda pravda že stolice zůstane jen na separačce kterou vyhodím? Já totiž mám opravdu problém s kakáním. Nevadí mi blití, počůrané ale pokakané dítě jsem nikdy ještě nedokázala přebalit ( děti kamarádek, příbuzné) představa jak odstraňuju z plenky stolici a máchám to v kýblu mě vyloženě děsí a dost se roho štítím a právě u separaček čtu že se tomu dá tímto vyhnout. Navíc se mi u breberek zalíbily ty obdelníkové vkládačky ale nikde jsem na ně neviděla recenze a moc si neumím představit jak to tedy vlastně je. Máte tedy některé s těmito konkrétními plenkami v kombinaci se separačkami zkušenost kterou byste mi mohly popsat? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3.5.22 12:41

Zakladatelko já ti do toho nechci uplně kafrat ale pokud máš s těmi hovínky až takový problém tak bych možná zvážila spíš jednoráz než látkování. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.5.22 13:08
@kulíšek_s_bambulí píše:
Zakladatelko já ti do toho nechci uplně kafrat ale pokud máš s těmi hovínky až takový problém tak bych možná zvážila spíš jednoráz než látkování. :lol:

V pohodě právě proto se ptám :lol: Kamarádek s dětma moc nemám takže vyzjistit jak to s těma látkovkama je, je pro mě nemožné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
282
10.5.22 23:52

@kulíšek_s_bambulí
S těmito konkrétními plenkami zkušenost nemám, ale latkuju od mimina. Používala jsem separačky od popoliny, obsah většinou zachytily, barvu nikoliv. Bylo potřeba preprat žlučovym mýdlem.

Stejně tak je dobré počítat s tím, že to může a bude utíkat i po stranách. Moc částo se to nedělo, ale když už, tak už.

Zvaž ještě bezplenkovku, nám na čůrani moc nešla, ale 90% kakani šlo do kyblicku a byla to velká úleva (na wc máme bidetovou sprchu, tou jsem kyblík vymyla). :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat