Látkové plenky Lotties

56
9.9.08 14:24

Látkové plenky Lotties

Ahoj holky,

máte někdo zkušenost s látkovými plenkami Lotties? Zajímalo by mě, jaké

jsou.

Díky moc za odpověď.

Mějte se pěkně.

Ahoj Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
9.9.08 16:37

Já jsem měla pro syna Lotties soft a byla jsem s nima spokojená. Jsou tenoučké, nedělají velký zadeček, přitom jsou ale relativně dost savé. Jediné, co mi na nich trochu vadilo, že mají „po použití“ takový studený povrch - měla jsem strach, aby to malého nestudilo. Ale nestěžoval si, tak to asi byl jen můj pocit. Katka

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
10.9.08 12:22

plenky

Ahoj, my používáme Baby Lucy a jsme spokojené, jen u flanelek (jakýchkoliv) mi přijde ten studený pocit, jak tu někdo zmiňoval. Jukni na www.ekopleny.cz.

• Nahlásit
  • Citovat
56
16.9.08 10:48

Ahoj holky,
díky za odpovědi.
Já ten mokrý pocit řeším tím, že dávám vkládací vložky např. froté nebo bambus a vrchní vrstva je z fleesu a moc nám to vyhovuje. Fleesová vrstva působí celkem příjemně i když je mokrá.

Mějte se hezky.

Ahoj Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
20.9.08 11:25

Plenky Lotties a Baby lucy

Ahoj, ještě jsem se chtěla zeptat, když používáš plenky baby lucy, jestli
je dobrá plenka baby lucy bambus a jestli uschne dříve než organik.
S organiky jsem moc spokojená, ale dlouho schnou, tak teď na zimu
bych potřebovala něco, co uschne dříve.
Díky za odpověď.
Měj se hezky.
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3467
1.10.08 07:52

JANI, bambusové plenky schnou docela špatně, ale tím jak v těch bambusových Baby Lucy je vkládačka a v Organic je ještě uvnitř sací jádro, tak se doba schnutí vyrovná. Možná že bambusky BL jsou opravdu dřív suché, ale markantní rozdíl nepozoruju. Rozhodně dřív suchá je konopná plena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56
2.10.08 09:53

Ahoj Lenko,

díky za odpověď. Měj se pěkně.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
11.6.10 21:58

Lotties

Zdravím, pořídili jsme si kompletní plenkový set Lotties Soft a jsme z něj docela rozčarovaní. Rozhodně jsme nečekali, že plína bude pročůrana skrz až na oblečení mrňouska,taky nás zaráží velikost plenek, kdy po oblečení má prcek nohy ve vzduchu a cítí se dost nepříjemně. A když použijeme svrchní kalhotky, tak je prcek zapařený a má na bříšku červený otlak. Má někdo podobnou zkušenost? nebo něco děláme špatně? Vzhledem k tomu,. že nás celý set stál 20tis,máme z toho těžkou hlavu. Prosím o rady a zkušenosti.Díky!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama