Látkové pleny AIO "All In One", máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
arobraB1989
Nováček 1 příspěvek 19.12.16 18:40
Látkové pleny AIO "All In One", máte zkušenost?

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenosti s těmito plenkami? Mám ještě čas, ale přemýšlela jsem o klasickém „látkování“,ale tohle mi přijde takové jednodušší.
Tady je i odkaz kdyby náhodou někso chtěl vidět.
 http://www.plenkybobanek.cz/index.php

Děkuji

Reakce:
Alyss1
Závislačka 3013 příspěvků 4 inzeráty 19.12.16 19:45

Ano mela jsem je. Ne preste z tehle stranek ale podobne. Ja s nima ale moc dobre zkusenosti nemela. Malo sajou a brzy protekaji. Pro male mimco ci na doma jo, ale jinak ja doporucim spis kalhotkovou plenku a svrchni kalhotky a nebo pokud chces neco jednoducheho tak SIO - tedy Snap In One. Save jadro co zacvaknes do svrchnich kalhotek (bamboolik nebo petit lulu.

Mimochodem zkus si na ebay zadat REUSABLE DIAPERS. Vyjedou ti ty stejne plenky za desetinu ceny.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >