Reklama

Látkové pleny AIO "All In One", máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arobraB1989
Nováček 1 příspěvek 19.12.16 18:40
Látkové pleny AIO "All In One", máte zkušenost?

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás nemá zkušenosti s těmito plenkami? Mám ještě čas, ale přemýšlela jsem o klasickém „látkování“,ale tohle mi přijde takové jednodušší.
Tady je i odkaz kdyby náhodou někso chtěl vidět.
 http://www.plenkybobanek.cz/index.php

Děkuji

Reklama

Reakce:

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 19.12.16 19:45

Ano mela jsem je. Ne preste z tehle stranek ale podobne. Ja s nima ale moc dobre zkusenosti nemela. Malo sajou a brzy protekaji. Pro male mimco ci na doma jo, ale jinak ja doporucim spis kalhotkovou plenku a svrchni kalhotky a nebo pokud chces neco jednoducheho tak SIO - tedy Snap In One. Save jadro co zacvaknes do svrchnich kalhotek (bamboolik nebo petit lulu.

Mimochodem zkus si na ebay zadat REUSABLE DIAPERS. Vyjedou ti ty stejne plenky za desetinu ceny.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama