Látkové pleny, vložky a vložky do podprsenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kapuletka
Kecalka 323 příspěvků 14.03.16 18:45
Látkové pleny, vložky a vložky do podprsenky

Prosím o zkušenosti s plenkami Bamboolik, Anavy a šijem dětem, původně jsem chtěla sestavit celou výbavičku látkových plen jen z Bambooliku, teď uvažuju že to namíchám s Anavy a objevila jsem ještě šijem dětem, Anavy je jejich,,odnož„? Píšou tam, že s nimi začínali. A co požívání látkových vložek v šestinedělí a jejich praní společně s plenkama na 60? A ještě ty vložky do podprsenky, drží na místě, nebo se,,stěhují“?
Děkuji za vaše zkušenosti :mavam:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 20080 příspěvků 1 inzerát 14.03.16 19:34

V šestinedělí jsem látkové vložky nepoužívala, radši klasické a vyhazovala jsem. Látkové používám jen ve spojení s kalíškem a ten se v šestinedělí nesmí. Do podprsenky jsem měla jedny kupované, značku nevím a pak jsem si další ušila a oboje super. Pro děti mám obyč. čtverce a pul kalhotky, a k tomu mám anavy a pak ještě nějaké druhy, ale už nevím jaké a spokojenost se všemi, ale stejně jsem hlavně používala čtverce a měnila co chvíli. Když byly děti malé, tak jsem jim dávala vlňáčky.

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31592 příspěvků 14.03.16 19:46

Bamboolik mám jednu noční, bazarovou, není špatná, ale asi se dost srazila, protože má být univerzál, a 10,5kg syn ji má taktak. látkový vložky do podprsenky jsou fajn, ale občas utíkají. používala jsem je u prvního a durhýho, a pár jsem jich ztratila. to byla paráda, v lítě na výletě, vložka nikde, a na triku obří kolo :roll: :lol:

SuperMAM
Povídálka 11 příspěvků 14.03.16 20:12

Ahoj. Osobně bych látkové vložky v šestinedělí nepoužívala. Doporučuji koupit porodnické vložky a ty používat. Budeš ráda za každé ulehčení :D. S látkovkama jsem začala po šestinedělí. V porodnici jsem měla vložky do podprsenky kupované, pak jsem si sehnala látkové. Mě se stěhují jen v jedné podprsence, je to sportovní taková volnější. V těch na tělo sedí dobře. A k těm plínám. Výběru jsem se věnovala fakt dlouho, pročítala internet, diskuse apod. Velmi se mi líbil Bamboolik. Dala jsem na rady zkušenějších. Začít s málem a radši dokupovat a hlavně nebrat výbavu od jedné značky, ale kombinovat. Od Bamboolika jsem si sehnala svrchňáky na patentky. Teď mám čtvery svchňáky a ty od Bambooliku jsou ty poslední, po kterých sáhnu. Nedokážu to vysvětlit, ale nějak mě nesedly do ruky. Prostě se mě to špatně zapíná. Jinak na patentky mám i jiné. Na doma ale stejně nejradši používám svrchňáčky od Aitu.

kačule.j
Závislačka 3628 příspěvků 14.03.16 21:14

Nekupovala bych celou výbavu od jedné značky. Ja jsem nejvíce používala klasické čtverce, na noc mam konopne kalhotkové pleny Ellas house, k Dr. a na poradu jsem používala aio od bamboolika a kapsové Bum genius. I svrchní jsem mela několikery a taky jsem v nich mela oblíbence. Ja jsem ze zacatku kupovala ty kalhotkové, aio atd bazarovane a když nam seděli, tak jsem pořídila par kousku novych. Vložky do podprsenky látkové jsem mela od Avent a byla jsem opravdu spokojena, mají z jedné strany krajka a asi díky tomu necestují.

Uživatel je onlinekytkalenka
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 15.03.16 09:13

Já si nemůžu vynachválit plenky od Petit Lulu-mají je nádherné, Anavy jsou taky super. Další máte třeba Unuo-ty mají i vložky a dá se u nich nakoupit i materiál na šití plenek - Unuodesign, stejně jako na šijemdětem. Lepší je zkusit různé typy-kalhotovky, Sio, kapsovky i čtverce a pak se rozhodnout:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama