Reklama

Látkové prsní vložky - jaké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenvy
Povídálka 50 příspěvků 6 inzerátů 09.10.18 13:15
Látkové prsní vložky- jaké?

Holky, prosím mám dotaz. Chtěla bych si pořídit látkové vložky do podprsenky. Máte někdo zkušenost, které opravdu fungují a absorbují? Minulé kojení jsem jedny měla a ty byli úplně na houby, tak jsem stejně kupovala jednorázové.. Děkuji za odpovědi :kytka:

Reklama

Reakce:

Angel-X
Kecalka 209 příspěvků 09.10.18 13:22

Ahoj. Já jsem byla spokojena s vlozkama od Aventu, ale jak opravdu moc absorbuji,nedokazu posoudit, jelikož jsem kojila jen necele 3 mesice, moc mlika jsem neměla :nevim:

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1384 příspěvků 09.10.18 13:39

Za mě jsou nejlepší Anavy s pulem.

Lendeš
Kelišová 5290 příspěvků 09.10.18 13:42

Tvarem mi vyhovovaly od Medely, ale jsou docela drahé a ze začátku nestačily. Tak první dva měsíce jsem doma používala hlavně Unuo s PUL zátěrem, ty absorbují trochu víc, ale jsou do podprsenky docela neforemné, takže ven jsem stejně většinou nosila jednorázové.

Cerva1
Stálice 67 příspěvků 3 inzeráty 09.10.18 13:46

Ahoj, já teda nevím, jak ostatní, ale já si je taky pořídila a byly k ničemu. Jako, když se mi spustilo mléko při kojení z druhého prsu, tak prostě skoro hned protekly. Takže za mě jsou vhodné pro mamky s málem mléka nebo když už kojíš dlouho a tolik mléka už není…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >