Látkové vložky - kde koupit a jaké?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.08.11 20:59
Látkové vložky - kde koupit a jaké?

Ahoj, potřebuju radu, kde sehnat (konkrétní odkaz na eshopy) látkové vložky. Klasické „uměliny“ nesnesu, děsně mě to po nich tam dole pálí, tak bych chtěla najít tuhle alternativu a také trpím na mykózy. Doporučíte něco osvědčeného? Chci koupit jak slipovky tak klasické ? Předem moc děkuu.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

AliceP
Závislačka 3622 příspěvků 10.08.11 21:02

no látkový to nevim ael slipovky pouzivam discreet a normalni vlozky jsou pry dobry Naturela..segra je pouzivala po porodu..ja jsem taky hodne citliva ated v tehu uz opravdu trpim jak me tam stipe a svedi kvuli tomu ze jsem porad zaparena ale ty discreet jsou na povrchu dobry a po porodu si urcite koupim ty Naturely..
plus k tomu doporucuju pouzivat intim mydlo lactacyd femina plus na podrazeni..
omlouvam se za to ze jsem neodpovedela na konkretni dotaz ale treba alespon moje rada bude k necemu dobra..

Příspěvek upraven 10.08.11 v 21:03

Haninac
Kelišová 5538 příspěvků 10.08.11 21:03

latkove vlozky se kupuji v obchodech s latkovymi plenami
Hodne chvaly jsem slysela na anavy (anavy.cz), dale sijemdetem (sijemdetem.cz) a velky vyber najdes i na branakdetem.cz
ja mam nakoupene Anavy, ale zatim po porodu lezi ve skrini.
Zkusenost mam jen se slipovkama a to jsem si koupila z fleru: http://www.fler.cz/skalicanka ma super cenu, skvely matros a krasne mi sedi :palec:

velchi
Kelišová 6955 příspěvků 10.08.11 21:05

Zdravím tě, tady http://www.anavy.cz/ a mám je já už nějaký ten pátek - rok a půl tuším, jsou velmi dobré, velice kvalitní, příjemné, a krásně pratelné, měkké a vůbec. Snad to není nevyžádaná reklama :think:
Dá se s nimi myslím i domluvit, kdybys chtěla nějaké jiné vzory, nebo méně, více silné, delší kratší..

mag
Extra třída :D 10992 příspěvků 10.08.11 21:06
Haninac píše:
latkove vlozky se kupuji v obchodech s latkovymi plenami
Hodne chvaly jsem slysela na anavy (anavy.cz), dale sijemdetem (sijemdetem.cz) a velky vyber najdes i na branakdetem.cz
ja mam nakoupene Anavy, ale zatim po porodu lezi ve skrini.
Zkusenost mam jen se slipovkama a to jsem si koupila z fleru: http://www.fler.cz/skalicanka ma super cenu, skvely matros a krasne mi sedi :palec:

Dík za odkaz, právě je řeším, chci je jako doplněk k menstruačnímu pohárku :palec:

Zakladatelko, o kalíšku jsi nepřemýšlela?

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 10.08.11 21:06

Já ti taky neodpovím, ale co menstruační kalíšek, zkoušela jsi? Dost holek píše, že při používání tohoto už na mykózy netrpí.

Haninac
Kelišová 5538 příspěvků 10.08.11 21:06

a jeste me napada - o kalisku jsi neuvazovala?

Anonymní  10.08.11 21:08

Kalíšek si neumím nějak představit, jak si ho tam dávám, ty vložky jsou pro mě příjemnější alternativa, děkuju vám za tipy, hned něco objednám :wink:

harpyje
Extra třída :D 10625 příspěvků 10.08.11 21:09

moc hezký e-shop. http://salatky.cz/
mají látkové vložky i ten menstruační kalíšek, kdyby ses pro něj rozhodla.

Anonymní  10.08.11 21:14

Tak jsem se rozhodla objednat nějaké Anavy, snad budu spokojená a snesu je dobře…děkuji. Zakladatelka.

Anonymní  10.08.11 21:20

Holky a které intimky jsou nejmenší, nejslabší no a prostě nej? Taky o nich uvažuji, protože jdu na „Mirenu“ a pak asi budu dlouho špinit, tak se mi nechce nosit ty obyč :roll:

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 10.08.11 21:35

Já mám od bundles, jsou tenké, měkoučké a s bambusem, který je přirozeně antibakteriální.
Podle mě tvoje problémy způsobují kvasinky, ony v klasických vložkách rády žijí, maj tam teploučko :twisted: Ale i v látkových se ti budou množit, když je nebudeš dost často měnit. Chce to taky kyselý mycí gel pro intimní hygienu, pokud to jde, tak hodně větrat, nejíst moc cukry a všeobecně sacharidy, tím se kvasinky krmí.

Co se kalíšku týká, před dětma bych si to nedokázala představit, jak bych ho tam narvala, ale teď už v pohodě, hlavně pak můžeš i při ms třeba doma chodit bez kalhotek, když nepotřebuješ vložku. Zavedení je jen o cviku, za chvilku si člověk zvykne.

Aspera
Neúnavná pisatelka 19451 příspěvků 10.08.11 22:41

Já je mám přes den jako doplněk ke kalíšku a na noc, když kalíšek nepoužívám. Mám slipovky a noční a oboje super. Ta noční vydrží celou noc, až se divím.

http://www.branakdetem.cz/…imse-3ks.htm

Pak mám tyto, ale ty jsem zatím nepoužila. Jsou z příjemného materiálu a asi je budu používat po porodu.

http://www.branakdetem.cz/…atervena.htm

Anonymní  12.08.11 20:17

Zakladatelka -
holky prosím jaký je správný postup prání látkových vložek? Konečně jsem si nějaké pořídila a dělám to správně, když je namočím ve studené tekoucí vodě, přetřu trochu žlučovým mýdlem, pak pod tekoucí vodou opláchnu a dám do kbelíku do studené vody a budu prát za den, dva, až se mi jich nastřádá víc? Můžu to prát s ostatním spodním prádlem nebo ručníkama apod. na 60 stupňů, asi program bavlna s předpírkou, že? Či jaký máte prosím postup praní, děkuju :wink:

harpyje
Extra třída :D 10625 příspěvků 12.08.11 21:27

asi tak.
přeperu ve studené, je.li třeba přetřu mýdlem -ani ne žlučovým, stačí mi jádrové, které kupuju na jelení sliz. Někdy to ani není třeba, bo je docela čistá po přeprání ve vodě.
zatím jsem prala většinou s plenama, na 60.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vše, co potřebujete vědět o půstu: Zhubnete, nebo vám zničí zdraví?

Znáte všechny přínosy a rizika půstu a detoxikačních kúr? Budete po nich ve... číst dále >

Nová poradna: Zeptejte se na klíšťovku

Očkovat, nebo neočkovat? A když, tak v jakém ročním období? Na otázky ohledně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mužském těle byla nešťastná, dnes má krásná Erin ňadra i lásku

Narodila se jako chlapec jménem Aaron, ale už od tří let věděla, že do... číst dále >

Zbavila se nevzhledného nosu a je konečně šťastná. Už nemusí nosit ofinu

Velký nos byl pro Báru po mnoho let symbolem utrpení. Až operace jí pomohla... číst dále >

Reklama