Lázeňská léčba a zaměstnání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:05
Lázeňská léčba a zaměstnání

Ahoj, potřebuju znat názor a zkušenosti Zdali chodím do. chráněné dílny jsem z OZP. ted mám dovolenou Nárok na dovolenou ročně mám 5 týdnů v srpnu bych chtěla jet na měsíc do lázní tzv křížkové. Chci se zeptat zdali to nevadí v práci, atd, jestli na ně mám nárok a co na to zaměstnavatel máte nějaké zkušenosti jak to udělat? díky

Reakce:
stinga
Kelišová 7347 příspěvků 10.06.19 10:07

A to chceš jet do lázní v srpnu nebo už to máš zajištěné v určitých lázních na termín srpen?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:09

Chci tam jet v srpnu termin maji od 5 problém je v tom dr mi to napiše ale v praci nevim jak by na to reagovaly? Jestli pak nebudu mit problemy v praci viš

stinga
Kelišová 7347 příspěvků 10.06.19 10:14
@Anonymní píše:
Chci tam jet v srpnu termin maji od 5 problém je v tom dr mi to napiše ale v praci nevim jak by na to reagovaly? Jestli pak nebudu mit problemy v praci viš

a není to na neschopenku, když to píše doktor?
a co budou říkat zrovna v tvé práci, to ti tu asi nikdo neporadí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:20

Máš nárok na neschopenku. A v práci prostě jen dáš neschopenku na měsíc. Jednoduché. ALE. Já si to nedovolila, 2 roky jsem si šetřila dovolenou a pak pobyt táhla z dovolené. V práci by mě asi sežrali, kdybych přitáhla další neschopenku. Děti a manžel měli smůlu, místo dovolené byla sběrná školka abych já jela do lázní. Ale ikdyž mám ČID, tak chodím do klasického zaměstnání a nemám žádné úlevy. A kolegové marodí 1× za 5 let max.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 10:42

Kdyz mas krizkove lazne od lekare je to na neschopenku. V zamestnani se zkus predem domluvit. Nevidim duvod si brat kvuli laznim (tem co jsou opravdu potreba) dovolenou.

Ou
Echt Kelišová 7828 příspěvků 10.06.19 10:45

Lázně na pojišťovnu jsou v rámci nemocenské. Pokud chodíš do poctivé chráněné dílny, tak pochopitelně budou rozumět potřebám svých zaměstnaců.

Pokud je to chráněná dílna jen jako účelovka na krácení daně, tak stejně nemůžou úplně dělat problémy.

lilith1
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 10.06.19 10:55
@Anonymní píše:
Kdyz mas krizkove lazne od lekare je to na neschopenku. V zamestnani se zkus predem domluvit. Nevidim duvod si brat kvuli laznim (tem co jsou opravdu potreba) dovolenou.

Jen pro info a jak se to řeší v rámci OSSZ kontroly? To oni na OSSZ oznají, že je to neschopenka na lázně a nechodí na kontroly?

Váš příspěvek
Reklama