Lázně Dolní Lipová

12272
24.7.13 18:08

lázně Dolní Lipová

Malá je atopik, tak zvažuji tyto lázně a moc si to nedovedu představit. Byl tam někdo a jak to tam chodí? Procedury jsou mi jasné, ale co dál je tam pro děti za vyžití? Je tam nějaké dětské hřiště, kino nebo cokoli jiného pro zábavu dětí? Herna a jak je to tam jinak s režimem, dá se tam vyprat? Prostě mě zajímá tak nějak všechno :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

845
24.7.13 20:27

@kolozubka Já ti můžu napsat, jen z pohledu napůl místního. Bydlí tam babička, přímo v areálu lázní. Co se týče vyžití dětí, je to teda nic moc. Dětičky bydlí v jednom lázeňském domě, je u něho oplocená zahrada a houpačkou. Pak mají herničku i v tom domě, ale netuším jak vybavenou.Kino je až v jeseníku, což je asi 5 km. Autobus jezdí docela často a staví skoro u domu. Jinak vím že si ostatní maminky tu léčbu hodně chválí a jezdí většinou každý rok, ale to ostatní jako nějaké akce pro děti nic moc.To spíš že pořádá něco obec, než že by lázně něco vymysleli.
Okolí je moc hezké, ale to asi na delší pobyt není to pravé lákadlo :think:
Snad ti to trochu pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35642
25.7.13 05:51

Byli jsme 2×. Mohou te ubytovat v budove pro deti, kde je teda zahradka s houpackou, ale oplocena, sekama - alespon neprchnou. Hernicka taky stoji pomerne za houby, byla furt prazdna. Blizko domu je neoplocene ale vaZNE HEZke hriste, klouzacka, houpacky, prolezka, masinka, kolotoc. Krasne okoli, spousta moznosti na vylety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
25.7.13 20:13

Díky za reakce. Dcerka je docela divoch, tak vůbec nevím, jak bych jí tam zabavila. Možná nějaké procházky po okolí. Asi se to zvládnout dá, když si to maminky chválí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama