Reklama

Lázně Jeseníky s dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lasecta
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 12.01.17 14:15
Lázně Jeseníky s dětmi

:mavam:
Příští týden budu podávat žádost na pojišťovnu ohledně lázní. Dětská dr. se mě ptala, kam bych chtěla jet. Nabídla mi Luhačovice nebo Jeseníky, já jsem si vybrala Jeseníky.
Zajímalo by mě, jestli jsem měla říct i kdy chci jet (jaro, podzim) nebo mi to pojištovna napíše sama, od kdy do kdy, nebo si můžu zvolit termín pak sama.
A jestli je lepší si to nějak rezervovat.
A jak je to s výběrem budov?
Cetla jsem tu hodně recenzí, tak že bych ráda do Wolkru.

Díky za odpovědi :dance:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anemary
Kecalka 352 příspěvků 12.01.17 15:17

Ahoj, určitě je lepší si pobyt rezervovat, aby sis mohla vybrat, kde budete bydlet. My jsme si objednávali pobyt loni na pozdim na letos podzim, takže nevím, na kdy objednávají teď. Byli jsme dvakrát v Jubilejní vile a je to podle mého názoru nejlepší ubytování pro děti. Wolker není špatný, ale je to hrozně velká budova, hodně dětí pohromadě- u jídla, v hernách atd, takže se mi zdá, že se tam rychleji šíří nemoci. Na podzim pojedeme zase do Jubilejní vily, nikam jinam bych nechtěla.

lasecta
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 12.01.17 15:22

@Anemary tak že mi od pojišťovny přijde papír, že lázně jsou schváleny a já si sama výběru termín?
 Dekuji

Anemary
Kecalka 352 příspěvků 12.01.17 20:12

Ahoj, nee, oni ti nabidnou termin, pokud nemas rezervovany uz nejaky dopredu.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 17.01.17 22:58

Lasecta - na pobyt do lázní musíte s dítětem nastoupit do 6 měsíců od podání žádosti.

lasecta
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 18.01.17 08:52
@Jana Martinková píše:
Lasecta - na pobyt do lázní musíte s dítětem nastoupit do 6 měsíců od podání žádosti.

Děkuji, máme rezervované lázně až na září, tak že dr.nam vypíše papír až v březnu.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1379 příspěvků 26.01.17 13:03

Lasecta - není zač, ať vám pobyt pomůže

rysa
Povídálka 26 příspěvků 03.03.17 21:15

@Anemary Mohu se, prosím, zeptat, kdy na podzim tam jedete? A mohla bych mít pár otázek? Chystáme se poprvé.

lasecta
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 04.03.17 15:54

@rysa dobrý den, jedeme od 12.zari a budeme v jubilejní vile.
Já jedu také poprve :lol:

rysa
Povídálka 26 příspěvků 04.03.17 17:29

Jéé, my jedeme ve stejnou dobu a taky budeme v Jubilejni vile :). Mám 2letého syna.

lasecta
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 04.03.17 21:15

@rysa já mám taky syna, v tu dobu mu bude 4 a čtvrt. Tak to bude super, se těším.
Malý je alergik?
Mi jedeme kvůli velké nemocnosti.

rysa
Povídálka 26 příspěvků 04.03.17 21:33

Jj, malý je atopik a alergik. Rádi se tam s vámi seznámíme. Odkud jinak jste? My z Tábora.

lasecta
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 04.03.17 21:35

Mi jsme z Ostravy. A Jeseníky jste si vybrala nebo vám je doporučili. To máte kus cesty…

lasecta
Ukecaná baba ;) 1563 příspěvků 07.03.17 17:51
Dobré rady do lázní

Zdravím maminky, které už mají zkušenost s lázněmi v Jeseníku.
Měla bych pár dotazů…
1. Jak je to s výběrem jídla nebo je klasicky jedno?
2. Do kdy jsou procedury, jestli bývají i pozdě odpoledne? Nebo po třetí hodině, už je klid? Co o víkendu..jsou taky procedury?
3. Co jste si sebou nabalili a nepoužili nebo co byste si třeba příště vzali?
4. Je odpolední klid?
5. Měli jste sebou vlastní hračky, knížku, kolo?
6.A co je všechno na pokoji? Je tam i lednička? A můžu si vzít sebou rychl. konvici?
7.Dá se půjčit žehlička? A jak je to s praním? je na pokoji sušák?
8. co jste dávali dítěti na sebe, když jste šli do solné jeskyně? Stačí tepláky a triko s dlouhým rukávem, nebo je tam chladněji. Nemám představu?
9.Vyplatí se vzít sebou noťas, nebo se k němu nedostanu?
10. Dá se v lázních koupit nějaké jídlo? Syn je dost jogurtový…

Nebo cokoliv vás napadne jako dobrá připomínka, nápad…

Děkuji moc :mavam:

sarty
Kecalka 193 příspěvků 31.03.17 17:37

@lasecta Zrovna jsme v lázních, poprvé :-) dům Mír je spojen chodbou s Jubilejní vilou, kam chodíme na jídlo. Takže:
1. snídaně výběr ze dvou variant, oběd a večeře - výběr ze tří variant plus se dá domluvit dieta, není problém domluvit se přímo u podávání bez zelí, omáčky atd.
2. procedury jsou různě načasovány, před snídani i odpo po 15. hodině, o víkendu mohou být také
3. co jsme nevzali tak hračky do vany (na koupele) a na písek, plus balon, necháme si přivést
4. ano, od 12-14 (s tím že během této doby je oběd i procedury mohou být) a večer od 20.00
5.hračky, knížky ano i odrážedla mají hodně, kol jsem moc neviděla
6.na pokojí máme ledničku, na chodbě je mikrovlnka a konvice (předpokládám, že na Jubilejní vile to bude podobné)
7.sušák na pokoji, žehličku a prkno půjčí, pračka a prádelna tu je (za poplatek tuším)
8. do jeskyně teprv půjdem, ale předpokládám, že tepláky a tričko
9. notík mám, ale používáme minimálně, spíš večer nebo když je škaredě, na 28 dnů 600 Kč
10. normální obchody jsou v Jeseníku, dá se autobusem, myslím, že je tu i nějaký obchůdek, ale nehledala jsem, jídla je dost, dostávají jogurty, termixy, pudingy na svačinku plus ovoce
Snad vše, kdyby něco, klidně se ptejte, pěkný den

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama