Lázně Jeseníky, kterou budovu vybrat?

228
10.2.16 17:56

lazne jeseniky...kterou budovu vybrat?

Zdravim maminky. Jdu si pro radu, tipy a info. Syn bude mit ctyri roky…ma astma a mame predschvalene lazne…mame i zarezervovany termin…ktery jeste tedy nemame uhrazen…nebot porad vaham, pro kterou budovu se rozhodnout…at jsme s malym sami na pokoji…a aspon nejake to socialni zarizeni…a jak je to jeste s tim poplatkem? prislo mi i na email cenik doplatku…jelikoz mame termin od 1.10-30.10…mame jeste uhradit poplatek 100,– za den…myslela jsem ze pobyt az na lazensky poplatek je cely hrazen pojistovnou…dekuji moc za odpovedi:-):-):-):-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22750
10.2.16 18:39

Pojišťovnou je hrazen jen základní, tedy obvykle pokoje se společným příslušenstvím. Mně se líbí Wolker. Protože pozor, v některých domech není jídelna, na všechno se dochází jinam. Nám už teď nabídli jen Marycku, anebo termín až v listopadu. Doplatek za nadstandard je snad v každých lázních.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
10.2.16 18:49

Na wolker jsem se koukala jako prvni…ted po te rekonstrukci by mela byt jidelna prave ve vsech budovach…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22750
10.2.16 18:53

@Lenk-am aha, tak to nevím, dívala jsem se jen na stránky. Brala bych Wolkera, že je tam i doktor a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
10.2.16 18:56

Aha…a na te vile neni??tak to nez se zorientuju…:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22750
10.2.16 19:11

@Lenk-am no o té lékařské službě jsem četla jen u Wolkera. Děti by měly mít Mír, Wolkera, Maryčku a Jubilejní vilu.
http://www.priessnitz.cz/…zenske-domy/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
228
10.2.16 19:15

Prave ze zvazuji i o te jubilejni vile…potrebovala bych hlavne nazor tech ktere tam byly nekdy ted…a nevite jak to probiha treba kdyz prijede za mnou pritel na tyden?:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22750
10.2.16 19:18

@Lenk-am tak to netuším. My jsme byli kousek vedle ve Zlatých Horách loni. A tam se na pokoj vůbec nesmělo, žádná návštěva. Takže týden by tam mohl být kdokoliv, ale bydlet jinde. U nás tatínek bydlel vždycky jednu noc v penzionu, a jinak chodil za náma a my tam. Během týdne bylo hodně procedur a daný režim, o víkendu nic. Ale návštěvy musely spát jinde. Stravovat se v léčebně mohli, když se to nahlásilo dopředu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.16 18:35

Je tu někdo, kdo by přenechal termín do lázní Luhačovice, Jeseníky nebo Kynžvart pro dvě děti a doprovod od dubna do srpna? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
24.4.16 18:10

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nejedete do lázní Jeseníky v říjnu 2016?Jedu se dvěma dětma 4 a 5 let, nastupujeme 29.9.a ubytování budeme v Jubilejní vile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3225
25.4.16 07:57

Ahojky, jezdím s dětma do Jeseníků už nějaký rok. Takže jídelny jsou jen na Wolkru a vile. Wolkr ubytování- super, je tam i inhalace a ošetřovna. Sociálka ale společná pro dva pokoje. To samé na Vile. Hned pod vilou je Mír a je dlouhou chodbou propojen s Vilou, takže super. Jsou tam pokoje s vlastní koupelnou, ale za poplatek- 100,– den.Na Wolkru je myslím poplatek- 60,–Maryčka je bez poplatku, protože koupelna a wc je na chodbě. Ale je tam všude čisto a uklízečky tam jsou každý den. Všechny budovy jsou blízko a na procedůry se chodí na Mír, Wolker, Priesnitz, tělocvična a solné jeskyně jsou zase v jiné. Takže první týden budete jen běhat a hledat, než si zvyknete. Já letos jedu na Maryčku, prostě už neměli místo a lázně nutně potřebujeme teď. :( Ale už jsem tam jednou byla a dá se to.Ale nejlepší budova je asi ten Mír.
Malá rada- chodit ven za každého počasí, takže budovu pak používat jen na spaní, pak je to i jedno kde jste ubytovaní. A lepší je to tam květen, červen, září- to právě raději beru i horší budovu, protože si tam užijeme spoustu akcí venku a krásné pohádkové počasí. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama