Lázně Klímkovice - zkušenosti s malými dětmi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka27
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 14.10.14 19:32
Lázně Klímkovice - zkušenosti s malými dětmi

Zdravím všechny,
zakládám toto téma, abych zjistila nějaké informace od maminek, které byly v Klímkovicích s opravdu malými dětmi. Já se tam chystám s dcerou příští rok na jaře. Dceři bude v té době skoro dva roky, ale protože má zatím těžkou mozkovou obrnu, je vývojově na úrovni zatím tříměsíčního dítěte - tzn. ještě ani nesedí atd. Takže mě zajímá:

1. jak je to tam s pokoji - jestli budeme mít pokoj sami pro sebe a dcera postýlku
  2. jak s jídlem - já ji zatím krmím v náruči a stravu má mixovanou, tak jestli mi tam budou pro ni připravovat a nebo aspoň budu mít na pokoji mikrovlnku, abych jí mohla ohřát skleničku
  3. a ještě dá se dopředu u nich domluvit termín, který by mi vyhovoval - teď to začnu zařizovat a chtěla bych březen nebo duben, pak už nemůžeme.

Tady ty tři body by mě nejvíce zajímali, hlavně to s tím jídlem. A případně za jakékoliv další zkušenosti budu ráda.
Děkuji.

Reakce:
MeganB
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 14.10.14 19:46

Byla jsem tam několikrát (sama jako díte), ale můžu ti něco říct.
Maminky s dětmi spí v přízemí. Mají svoje jakoby oddělení. Je tam i kuchyňka(s mi­krovlnkou). Myslím si, že pokoje jsou zvlášť i s koupelnou (neboť mi děcka jsme měly)
A termín se nedá vyřídit. První schvaluje pojišťovna a pak posílají oni termín (musíš to brát tak, že tam se to furt střídá a aby si každý diktoval,..)

harpyje
Extra třída :D 10690 příspěvků 14.10.14 20:23

Ahoj - Klimkovice sice jako lázně neznám (jinak pěkný :) ) ale nevím, proč by ses nemohla domluvit na termínu. V jiných lázních to jde :think: Takže bych se alespoň zkusila domluvit - třeba jsou něčím specifické a domluva není možná, ale většinou si předdomluvíš termín včas a pak řešíš ty formality s doktorama a pojišťovnou. Zkus to!

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 21:53

Já teda neporadím :oops: ale úplně jsi mi vnukla krásnou vzpomínku. BYla jsem tam měsíc, už jako dospělá a moc pěkné to tam bylo…
Bacha na araby - kdosi se tam vyjádřil nelichotivě na jejich adresu a jel domů s tím, že bude platit výdaje za lázně sám…
Přeji pěkný pobyt :D

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 14.10.14 22:49

MarkétkaU a Awm3 - kdy jste v lázních byli? Já taky jezdím pravidelně do Klimkovic.
Katka27 - na pokoji budeš sama s dcerou, ta bude spát v postýlce.
Na oddělení je kuchyňka s mikrovlnkou, kde je možné ohřát jídlo. Stravu by tam namixovat měli. Je tam společná jídelna pro rodiče s dětmi - snídaně je v 7 hodin, oběd v 11:00 a večeře v 16:30. Děti dostávají ještě svačiny. Maminka si může vybírat ze dvou jídel. Rodiče s dětmi jsou kromě přízemí ubytovaní také na odděleních v obou dalších patrech.
Do lázní musíte nastoupit do půl roku od vypsání žádosti. Pobyt je na 4 týdny. Jedete na KLIM Therapy, nebo na klasický pobyt?

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 22:58

@Jana Martinková Já tam byla myslím 9-10/2008 :think: po slepáku, takže jednorázová akce :)

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 14.10.14 23:01

Awm3 - tak to jsem tam nebyla. A to někdo řekl něco proti Arabům, oni to slyšeli, stěžovali si na toho člověka, tak ho potom vyhodili?

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 14.10.14 23:18

@Jana Martinková No je to informace z druhý ruky. Ale jakási starší paní si neodpustila nějakou (asi rasistickou) poznámku a myslela, že nerozumí. Ale rozměl. A paní prý musela ukončit pobyt a ještě zaplatit to, co je tam do tý doby stála.
Oni to tam prý ale z 10% vlastní.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 14.10.14 23:24

To je pravda, letos si Arabové v lázních otevřeli i svoji čajovnu. Ale na dětské léčebně jich není tolik jako u dospělých.

Katka27
Ukecaná baba ;) 1152 příspěvků 15.10.14 07:40

Na KLIM THERAPY jsme ještě malý. Jedeme na klasický pobyt a ještě tam jsou placené terapie REHA BASIC a REHA KLIM AKTIV JUNIOR. Ale pořádně nevím, o čem jsou.

@Jana Martinková píše:
MarkétkaU a Awm3 - kdy jste v lázních byli? Já taky jezdím pravidelně do Klimkovic.
Katka27 - na pokoji budeš sama s dcerou, ta bude spát v postýlce.
Na oddělení je kuchyňka s mikrovlnkou, kde je možné ohřát jídlo. Stravu by tam namixovat měli. Je tam společná jídelna pro rodiče s dětmi - snídaně je v 7 hodin, oběd v 11:00 a večeře v 16:30. Děti dostávají ještě svačiny. Maminka si může vybírat ze dvou jídel. Rodiče s dětmi jsou kromě přízemí ubytovaní také na odděleních v obou dalších patrech.
Do lázní musíte nastoupit do půl roku od vypsání žádosti. Pobyt je na 4 týdny. Jedete na KLIM Therapy, nebo na klasický pobyt?
Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1412 příspěvků 15.10.14 10:24

Na ty placené terapie jste asi taky ještě malí, dítě by u nich mělo spolupracovat. Můžete se na ně zeptat lékaře při příjmu, jestli jsou pro vás vhodné.

rysa
Povídálka 27 příspěvků 1 inzerát 09.10.16 15:01

Byl jste, prosím, někdo s dítětem (nejlépe s AE) v lázních Klimkovice? Potřebovala bych se zeptat na pár věcí. Díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >