Reklama

Lázně Kynžvart, jakou budovu zvolit a za co si připlatím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NikiH
Povídálka 11 příspěvků 12.02.18 16:21
lázně Kynžvart -jakou budovu zvolit a za co si připlatím

Ahoj holky, prosím o radu. Doktorka nám nabídla ať popřemýšlíme o lázních. Vybrala jsem si Kynžvart ale přiznám se vůbec nerozumím jejich ceníku. Možná si sedím na vedení :D a tak bych chtěla touto cestou poprosit maminky které už tam byly aby mi poradili. Je mi jasné že za variantu B se neplatí ale co A1/2 nějak jsem nevyčetla co to znamená a který pavilon byste mi doporučili. Hlavně netuším jak to bude celé probíhat s rezervací. Jestli to nějak zařídí pojišťovna nebo si budu muset termín rezervovat sama. Dále jak to je s návštěvou, zda manžel může přijet na víkend a hlavně se budu muset na pobytu vystřídat s moji mamkou. Vypadnout na 4 týdny z práce to si opravdu dovolit nemůžu…budu ráda za každou radu ;)

Reklama

Reakce:

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 12.02.18 19:57

Tady je diskuze Dětské lázně Kynžvart, maminky si zde vyměňují zkušenosti, co si vzít do lázní s sebou a další informace.
 https://www.emimino.cz/…zvart-50010/

NikiH
Povídálka 11 příspěvků 12.02.18 21:17

Děkuju jdu se na to kouknout :)

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 12.02.18 21:20

Není zač. Ať pobyt v lázních pomůže. Budova Trianon je nejvzdálenější, a jde se k ní do kopce. Myslím, že budova Orlík je blízko Balnea, kde se poskytují procedury.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Markéty: Manžel skončil na vozíku, žít se mnou odmítá

Před dvěma lety měl manžel vážný úraz. Dokonce to vypadalo, že jeho následky... číst dále >