Reklama

Lázně Kynžvart nebo Luhačovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 24.02.17 09:27
Lázně Kynžvart nebo Luhačovice

Ahoj :mavam: Řeším dilema - zda si vybrat pro ozdravný pobyt s 5letým prckem s dýchacími potížemi Lázně Kynžvart nebo Luhačovice? Poradíte prosím. Děkuji za každý příspěvek :kytka:

Reklama

Reakce:

Kaata
Kecalka 462 příspěvků 24.02.17 09:53

Ja bych byla pro Kynžvart, byli jsme tam s klukama 3× a velka spokojenost. Klid, fajn lidi, celý den v přírodě. Kluci na to moc rádi vzpomínají a já taky☺

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 24.02.17 10:09

@Kaata Děkuji ti za příspěvek a doporučení :kytka: Pročetla jsem už pár názorů, ale než to potvrdím, tak přeci jen ještě…
Každopádně jsem se chtěla zeptat, když máš osobní zkušenost, koukala jsem, že je tam možnost si zaplatit jakýsi pokoj nadstandart, myslím, že to je s WC a koupelnou v pokoji? Má to smysl myslíš? Není to zase tak malá částka :roll:

Demi
Závislačka 4010 příspěvků 24.02.17 11:11

Já byla loni se synem v Luhačovicích a letos pojedeme znovu. Je to tam skvělé, i díky jedinečné Vincentce. Ubytování hezké, dobrá kuchyně, krásné parky k procházkám. A to jsme tam byli v únoru, kdy v přírodě ještě není co obdivovat. Horský vzduch, klid, ale hlavně pobyt měl úžasný léčebný účinek - syn byl po celý rok zdravý, když nepočítám 2× rýmu na podzim.
Přeju dobrou volbu :palec:

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 24.02.17 11:46

@Demi Děkuji za příspěvek. Tak já myslím, že v Kynžvartu mají taky nějaký pramen. No babo raď :mrgreen: :nevim: Nevím podle čeho se rozhodnout. Jo kéž by nám to pomohlo taky :zed:

Kaata
Kecalka 462 příspěvků 24.02.17 12:14

My jsme byli pokaždé ubytování na Výsluní a tam nadstandarty nejsou, ale pěkné čisté koupelny na každém patře a umyvadlo bylo na pokoji, což bylo super a nám to stačilo, je to tedy už dva roky zpátky, třeba poradí někdo s novější zkušeností.

Demi
Závislačka 4010 příspěvků 24.02.17 13:46

@Elenočka Taky docela záleží, kde je to blíže k vám domů. My jsme měli na výběr Luhačovice nebo lázně Jeseník a vybrali jsme Luhačovice právě proto, že je to k nám blíže. Manžel mohl častěji jezdit na návštěvy, babička mě mohla vystřídat.
Shodou okolností právě dnes jsme dostali poukaz do Luhačovic potvrzený. Jedeme v půlce března :dance:

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 24.02.17 17:16

@Demi No ono je to aspoň časově skoro nastejno na cestování, nepamatuju se kilometrově. Jako o něco dál ty Luhačovice jsou. Gratulace k poukazu. Jak dlouho to trvá než to pojišťovna schválí?

reree
Kecalka 200 příspěvků 24.02.17 19:13

Za mě určitě Kynžvart byli jsme tam 3 krát min rok nám to nevyšlo, tak jsme byli Jeseník a letos volím opět KYNŽVART.. O Jeseníkách děti nechtěli ani slyšet. A za mě Kynžvart vede.. :D

Demi
Závislačka 4010 příspěvků 24.02.17 19:38

@Elenočka Tak schválili nám to po 14 dnech od podání na pojišťovnu. Už se těšíme.

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 25.02.17 09:05

@Demi Tak to věřím, že se těšíte. Já docela taky, ale ještě netuším na co vlastně :mrgreen: Přeci jen je to cca měsíc a malý nemá rád doktory, tak mám obavy jestli nebudou scény :oops:
A dá vám pojišťovna na výběr z nějakých termínů?

Elenočka
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 25.02.17 09:08

@Kaata No ono dávat cca 5tis. za nadstandard se mi moc nechce :oops: A kolik lidí se tak dělí o ty koupelny?

Demi
Závislačka 4010 příspěvků 25.02.17 12:55

@Elenočka pojišťovna nedává na výběr termíny, pouze pokud dítě nebo doprovod onemocní v době nástupu k léčbě, má se to ohlásit a pak je nárok na termín nový. Tam, kde jsme byli loni, byly všechny pokoje pro malé děti s doprovodem i s vlastním příslušenstvím. Měli jsme veškeré zázemí pod jednou střechou, jen do školy syn chodil do jiné budovy. Letos už by měl mít vše v jedné léčebně, tak jsem na to zvědavá. Loni to tam rekonstruovali.

sondidlo
Povídálka 32 příspěvků 20.07.18 16:39

@Kaata meli jste prosim na pokoji TV kdyz to neni nadstandart dekuji :)

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama