Lázně Luhačovice, Jánské lázně, lázně Bělohrad

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Neli114
Povídálka 42 příspěvků 21.01.18 12:47
lázně Luhačovice , Jánské lázně, lázně Bělohrad

Dobrý den
Prosím vás můžete mi doporučit, které z těchto tří lázní jsou nejlepší pro matky s dětmi. Děkuji za informace.

Reakce:
Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 21.01.18 20:08

S jakou diagnozou do lázní jedete? S jakými problémy?

Neli114
Povídálka 42 příspěvků 21.01.18 20:24
@Jana Martinková píše:
S jakou diagnozou do lázní jedete? S jakými problémy?

Jedu tam s dcerou (13let). Ma ortoprotezu. Takže trpí skoliózou. Ale mně jde hlavně o ubytování a sociální prostředí. Jestli je koupelna v pokoji nebo společná na chodbě atd.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 21.01.18 22:55

Pokud má dcera 13 let, pojišťovna vám pravděpodobně neproplatí doprovod. Musela byste mít doporučení dětského psychologa, že je dcera na vás fixovaná a nezvládne samostatný pobyt v lázních. Vzhledem k věku dcery budete mít pravděpodobně společné sociální zařízení na chodbě. Do pokojů s vlastním soc. zařízením dávají přednostně maminky s menšími dětmi.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 21.01.18 22:56

Jinak je tady diskuze Janské Lázně-Vesna, a lázně Luhačovice-ubytování, tak tam si maminky vyměňují zkušenosti.

Neli114
Povídálka 42 příspěvků 21.01.18 23:19
@Jana Martinková píše:
Jinak je tady diskuze Janské Lázně-Vesna, a lázně Luhačovice-ubytování, tak tam si maminky vyměňují zkušenosti.

Moc vám děkuji za odpovědi. Ano dcera tam měla jet sama ale i před rokem lékař napsal doprovod nutný a bylo to.

Jana Martinková
Ukecaná baba ;) 1395 příspěvků 21.01.18 23:26

Nemáte zač. Tady je odkaz na diskuzi o Janských Lázních: https://www.emimino.cz/…nkovani/180/

sopka001
Nováček 6 příspěvků 22.05.18 20:34
Lázně Bělohrad

Dobrý den. Obnovuji diskuzi. Dcera měla akutní zánět slepého střeva, jsou jí 3 roky. Pojedu tam s ní jako doprovod a s námi miminko, tak jsem z toho dost vyplašená. Schválili nám lázně Bělohrad, jedeme v červenci. Budu vděčná za rady a tipy. Je něco, co mi doporučíte vzít určitě sebou? A jak tam vše probíhá? Sociální zařízení je společné? Jaké jsou pokoje, personál.. budu opravdu vděčná za všechny informace. Soňa

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Martin Kraus: Se Zounarem si penisy neporovnáváme, oba je máme malé

Dva nazí herci vedle sebe, to se v dnešních divadlech jen tak nevidí. Ale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >