Lázně Luhačovice - kolik času zaberou procedury?

Anonymní
9.1.20 12:16

Lázně Luhačovice - kolik času zaberou procedury?

Ahoj, schválili mi lázně, nemoci pohybového aparátu, jedu do Luhačovic. Je tu prosím někdo, kdo v Luhačovicích byl a měl tutéž indikaci? Chtěla bych vědět, kolik času procedury zaberou. Jsou dopoledne i odpoledne? Jen v pracovní dny, nebo i o víkendu? Je nějaký čas na procházky? Jedu teď, v zimním období, kdy se brzy stmívá, a potmě nikde chodit nechci. Kdyby za mnou přijela rodina na návštěvu, budu na ně mít čas? Budu bydlet skoro půl hodiny od hlavní budovy, takže téměř hodina docházení na jídlo/procedury a zpět několikrát denně. Mám tudíž obavy, že mi žádný volný čas nevyzbyde… Stačilo by mi rámcově… Jen abych měla nějakou hrubou představu… Děkuji. :kytka:

prosím anonym (zdravotní informace)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13184
9.1.20 12:42

Ahoj,

jde o to jak si to rozplánuješ. Naše babička jezdí a někdy má procedury jen dopoledne a někdy rozfrcaný celý den - to jsme ji už zakázali, protože je to strašně unavné :-)

Luhačovice jsou krásné, sice je to tam hodně rozházené a tak pro někoho, kdo mu opravud problémy s pohybem je ten pohyb po pavilonech složitější… ale bude se ti tam líbit :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.20 09:25

@chs.jasmin Jasmin, děkuji za odpověď. Kdyby šlo mít procedury jen dopoledne a odpoledne mít volná, to by bylo fajn. Pacient si tedy může do určité míry říct, jak procedury chce? Když píšeš, že jste to babičce zakázali… Myslela jsem, že dostanu rozpis, že se se mnou nikdo domlouvat nebude…
A procedury jsou i o víkendu? Nebo jen v pracovní dny?
A jak to babička dělá, že jezdí do lázní častěji? Já se léčím už 20 let a doteď mě nikdo do lázní neposlal, přitom s mou diagnózou lidi jezdí. Až nová doktorka mi lázně navrhla, ostatní doktoři mi rehabilitace ukončili s tím, že „pacientka poučena“, ať cvičím doma a víc mám smůlu, že přeci není možné, abych měla takové bolesti. Přitom několik doktorů / fyzioterapeutů bylo překvapeno, v jakém jsem stavu - jak na mě sáhli, nestačili se divit a uvěřili. Ale i ti po nějakém čase byli v koncích, že víc pro mě nelze dělat. Až teď mi poslední doktorka doporučila lázně, které jsem ještě nikdy nevyzkoušela. Tak třeba mi tam pomohou…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat