Lázně Luhačovice - který hotel?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
janickaei
Nováček 4 příspěvky 27.01.19 15:40
Lázně Luhačovice - který hotel?

Chystám se v únoru sama do Luhačovic. Vybírám hotel s jednolůžkovými pokoji co nejblíže kolonády. Nemůžu se rozhodnout mezi Moravou a Domem B. Smetany - má někdo zkušenost? Dům B. Smetany je o trochu levnější a víc se mně líbí poloha, ale na procedury se musí jinam a to se mně v zimě moc nechce.

(Případně i doporučení na jiný hotel nebo penzion, ale vzhledem k požadavkům asi moc možností není - chtěla bych do hotelu patřícího Lázním, protože jedu hlavně na inhalace a ty jsou pak levnější, také mám raději větší hotely; a bude to kolem poloviny února, kdy většina levnějších bude ještě zavřená a Jurkovičův Dům je na mě moc drahý).
Děkuji.

Reakce:
liky
Echt Kelišová 9372 příspěvků 27.01.19 16:14

inhalace nabízí i royal spa- nepíšete na jak dlouho jedete… nabízí i procedury, mají bazén i saunu v hotelu, jezdím tam docela ráda… mají ubytování a pobyty jak pro láz.pobyty hrazené pojišťovnou, tak pro samoplátce či víkendy, znovu se tam chystám v únoru též…
v Luhačovicích mají hotel Miramare a vilu Antoanetu… kolonáda se teď stejně opravuje, ale od obu hotelů je to kousíček…

Evelýna 1
Kecalka 402 příspěvků 5 inzerátů 27.01.19 17:09

@janickaei
Můžu doporučit hotel Ambra, ale nevím, jak to bude pro tebe cenově. Inhalace taky nabízí.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Vyznání lásky Karla a Lilie: Jak doopravdy číst tohle duchovno zahlazující nevěru?

Karel Janeček chtěl být na svátek všech zamilovaných romantický, a tak svou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >