Lázně Luhačovice pro děti

435
26.12.20 22:01

Lázně Luhačovice pro děti

Ahoj,
za pět týdnů bychom meli s nejmladší synem jet do lázní s ekzemem. Chtela jsem se zeptat na zkušenosti s ubytováním, režimem, procedurami, stravou. At vim co čekat nebo nac se připravit. Syn ma čerstvé dva roky a rezervaci jsem dělala ve Vítkově,,kde je pry větší klid než v Miramonti. Děkuji za postřehy a zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
83
27.12.20 03:38

Ahoj. Pokud jedete s ekzemem, tak by jsi měla určitě lepší ubytování na Miramonti.
Na Vítkově nejsou uhličité koupele, které budete mít s ekzemem předepsané,
Takže budete na Miramonti docházet. Takže ted zimě nic moc, oblékaní, svlékaní, přechod z tepla do zimy…
Jinak v lázních super. Dobře vaří, snídaně, oběd i večeře si vybíraš.
Ohledně procedur dostaneš rozpis na celých 28 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
27.12.20 06:22

@inob73 diky ga postřeh. V pondělí by mi měla volat paní z lázní tka se ji zeptám na to, i jestli je možná změna. J se radila s kamarádkou co jezdí, ale ona ma starší dítě a jezdi s dýchacími cestami a v létě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
27.12.20 06:23

A ještě dotaz jak je to se svacinami? At vim s cim počítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
27.12.20 19:22

Kamarádka když jezdi s dítětem s dýchacími cestami, tak má jiné procedury. Hlavně 2× denně inhalace. Což ty s dítětem mít nebudeš. U tebe bude léčba hlavně uhličite koupele. Každý den jedna. (Po - Pá) A vzhledem k věku dítěte 2 roky, tak si myslím že nebudete mít ani skupinové cvičení.

Svaciny má jen dítě.
U snídaně dostane dopolední svačinu a u oběda odpolední. Vetsinou je ovoce. Někdy jogurt, koláč… Celkove je jidla dost a hlavně vaří výborné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
27.12.20 19:29

@inob73 rozdílnost procedur je mi jasna, spis jsem netusila, ze v nekterem z tech LD nektere nedelaji. Jinak mi slo o svačiny jemu :) ja sama zase tak moc nesnim a on taky ne, navic ma dost dietu, ale spíš ji častěji :)
A o vikendech procedury nejsou? Jinak jen koupele? Nebo i nejake zabaly nebo neco? Ja v lázních jako pacient nikdy nebyla. Hodně i resim co sbalit sebou. Jestki sr nechat odvézt nebo mit auto a platit parkovani atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
31.12.20 19:19

Balneo provoz je na obou léčebnách. Akorát na Miramonti jsou uhličité koupele, které na Vítkově nejsou. Místo toho mají koupel s mořskou solí.
Nevím úplně přesně jaké procedury bude dítě mít. My jezdíme s dýchacími potížemi, takže inhalace, koupele, střídavé nožní koupele, cvičení, biolampa, míčkování
Děti které jezdí s ekzemem mají hlavně uhličité koupele, cvičení (myslím ale že 2 lété dítě ho mít nebude - nespolupracovalo by) a biolamu, míčkování (nejsem si jistá)
O víkendech jsou procedury jen v sobotu, ale omezené - byla jen inhalace a míčkování.
v neděli nic.
Pokud si necháš auto, tak počítej s denním poplatkem 50 Kč. Vyplatí se Ti ho tam mít pokud plánuješ nějaké výlety. Jinak ho vůbec nepotřebuješ.
Oblečení nemusíš také brát velké množství, Za poplatek 50 Kč si vypereš. Je tam i sušička. Akorát si vem vlastní gel (kapsle) na praní.
Ohledně diety, tak to určitě řešit s lékařem při nástupu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat