Mariánské lázně nebo Karlovy lázně?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
79
15.1.22 12:46

Lazne Mariánské nebo Karlovy

Ahoj holky, jsem po operaci meningeomu na páteři, a čekají mě lázně cca duben.Byla jste některá? poradíte kam? popř. nejedete někdo taky🤗děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
734
15.1.22 13:10

Já byla v Mariánkách a podle mne (a také mnoha Němců) je to nejhezčí město v ČR!! O KV jsem ani neuvažovala, to není můj typ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2775
15.1.22 13:11

Není na pohybový aparát lepší Jáchymov?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
15.1.22 13:34

@Mildres Pokud váháš mezi KV a ML, tak jednoznačně ML. Mariánské lázně mají mnohem komornější atmosféru, parky v centru města, míň turistů, celkově jsou klidnější. V KV neustále proudí davy lidí, předražené obchody v centru a působí to tam strašně komerčně. Byla jsem na podzim v ML a s Vary je to nesrovnatelné, všema deseti bych brala ML.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12362
15.1.22 14:05

Jsem z tohoto kraje a jednoznačně Mariánky. Vary jsou neustále plné ruských turistů a zase tolik k vidění tam toho není. Mariánské lázně jsou oproti tomu sice malé, ale krásné město. Opravdu lázeňské.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9199
15.1.22 14:20

Jezdím skoro každý rok.. oboje jsou krásné :srdce: KV jsou mnohem větší, za mne i (částečně) hezčí, víc vyžití, výletů, nádherná místa!! (Jelení skok, Diana, Motýlí dům, Becher muzeum, mini-lanovečka na Imperial a hlavně dlouuhá kolonáda se spoustou pramenů k požívání… v moderní části si i v OC nakoupíš…)

v Mariánkách toho tolik není… jsou menší, klidnější, méně pramenů, méně vyžití, ale taky moc krásné a ne tak komerční…

LD jsou hezké všude, hlavně si nech napsat co nejvíc procedur.. :dance: užij si to.. já je pro letošní rok dostala až na konec listopadu, což mne netěší… a jedu pro změnu do Frantovek, taky maličké, ale OK…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
15.1.22 14:26

Moc děkuji vsem za odpověď, i za jiné návrhy :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3503
15.1.22 14:27

Za sebe musim rict, ze rozhodne Marianky. Vary me zklamaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
15.1.22 14:33

@Lucy75 já jsem nováček, nikdy jsem v lázních nebyla, ráda bych využila i příležitosti si oddechnout od povinnosti a starosti. Lázně nabízejí i jednolůžkové pokoje..využíváš toho? Je v Mariánkach večerní využití? ptám se jako blbec… :zed: A nesnáším nudu.Rada si odpocnu trošku aktivně a snad nedávají na pokoj 90 léte babičky když je po dvou :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
15.1.22 14:35

@Arboretka to já nevim, proto se ptám a jsem ráda i za jiné návrhy. dekuju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2775
15.1.22 15:11

Ve Varech uz dva roky neni ani noha, lazeňska zona je prazdna, rozhodne to tam neni samy rusak. Ty doby jsou pryc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2775
15.1.22 15:12
@Mildres píše:
@Arboretka to já nevim, proto se ptám a jsem ráda i za jiné návrhy. dekuju :D

No, tam je ta radioaktivni voda, jsou tam specializovany na pihybovy aparat, klouby. Proste co se lazni tady tyce tak na pohybovy aparat jednoznacne Jachymov. Marianky vubec ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2775
15.1.22 15:15

A co se vyziti tyce, Marianky jsou maly, co se vyziti tyce, prochazek, okoli, moznosti vyletu, jednoznacne Vary. Co se tyce lecebne stranky a proxedur, jednoznacne Jachymov. Na klouby a kosti zazrak. Vyziti mimo lazne tam ale je nejmene ze vsech tri mest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9199
15.1.22 15:17

@Mildres jednolůžák si nepřiplácím, naštěstí mívám štěstí na parťačku ;) oni to dle věku obvykle dávají k sobě…
večerní vyžití bývá všude, ale s covidem se to vše úplně omezilo, něco i úplně zastavilo a naši kolegové si tam brávají třeba kola apod., prostě se o vyžití musíš postarat hlavně sama, v LD bývají často mini-fitka, dá se jít zacvičit, dělat prochajdy, zajet na výlety, v okolí třeba Loket určo stojí za vidění :potlesk:
v KV doporučuju kafíčko v kavárně Puppu, na to se nezapomíná :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
15.1.22 15:28

@Lucy75 děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...