Lázně po laparoskopii endometriózní cysty na vaječnících

220
8.2.21 19:20

Lázně po laparo endometriozy cysty na va

Ahojky, chtěla bych se zeptat na vaše skušnosti. Jsem po laparoskopii- odstranění endometriozni cysty z obou vaječníku. Je to rok a půl co se snažím neúspěšně otěhotnět. Ráda bych jela do lázní. Myslíte že mám nárok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.2.21 20:05

@Monička43 Já bych to zkusila. Jak dlouho jste po operaci? Můžete jet do Klimkovic nebo do Františkových Lázní. Pobyt je na tři týdny, v případě menstruace během pobytu je možné pobyt o týden prodloužit. Musíte mít lázeňský návrh vypsaný praktickým lékařem a doporučení od gynekologa nebo z CAR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
13.2.21 15:52

Jsem týden po operaci. Včera jsem byla na gyndě a ptala jsem se. Paní doktorka mi řekla že nemá cenu to zkoušet, že to byl malý zákrok. Že za její 10let praxi to pojišťovna uznala jen jednou. Vypadala teda spíš že by ji obtěžovala práce navíc :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 17:20

@Monička43 aha tak to je mi líto. Je pravda, žer někdy lékaři nechtějí lázně vypisovat. I když těžko říct, zda by to pojišťovna schválila. Ale možná jo, lázně jsou teď rády za každého pacienta, když neprobíhají plánované operace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
14.2.21 09:26

@Jana Martinková říkala jsem si že je škoda to nevyzkouset. Navíc pracuju jako servírka na hotelu a když jsou teď zavřené, tak by ani v práci nebyli naštvání :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.21 11:19

@Monička43 no právě, jinak jestli se snažíte o miminko, máte nárok na lázně i na neplodnost. Akorát nevím, jestli půl roku snažení není málo, jestli není potřeba aspoň rok. Pro lázně na neplodnost někdy vyžadují i spermiogram partnera.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
15.2.21 16:25

@Jana Martinková máme za sebou už rok a půl. Spermio v pořádku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.2.21 23:09

@Monička43
Ahoj. Můžu se zeptat kde ti dělali laparku? Já čekám od listopadu, kvůli covidu, protože to není akutní operace 🤷‍♀️ 🙈

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat