Lázně pro dceru, i pro mě ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kochaa
Kecalka 257 příspěvků 10.07.18 22:47
Lázně pro dceru, i pro mě ??

Ahoj,
dcerka 5,5 let je po operaci slepeho streva a zanetu pobrisnice. Jsou ji doporuceny lazne. Urcite to vyuzijeme, chci, aby lazne mela. Doktori na detskym mi rekli, at si ty lazne vyridim taky, abych tam byla s ni i jako se sebou. Treba se zadama..
Vuuubec netusim, jak do toho. Mate s tim nektera zkusenost??
Diky, Monika

Reakce:
bjitka123
Kecalka 169 příspěvků 10.07.18 23:37

Nevím, jaké lázně vám doporučili. Já jezdila se synem do Luhačovic. Děti měly svoji budovu, doprovod vodil dítě na každou proceduru. Na každé proceduře byl celou dobu doprovod s ditetem. Měli jsme procedur několik každý den, zabralo to od rána do oběda, několik dní v týdnu jsme měli odpoledne bazén. Mimo neděle byly procedury každý den. Určitě bych k tomu ještě nějaké svoje procedury nestíhala. Ani si nejsem jistá, jestli tohle lázně umožňují. Pojišťovna hradí pobyt doprovodu do šesti let dítěte, měli byste se vejít. Pak lze od Dr získat prohlášení, že je dítě na rodiči fixované a také takhle někteří své děti doprovázeli. Informace k pobytu a procedurám určitě najdete na webových stránkách lázeňských zařízení.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémolova silikonová Lela šokuje: Jsem normální žena, chci děti! Jaké dá jméno dceři?

Na Instagramu slovenská playmate Lela Ceterová (29) neustále provokuje a ráda... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >