Reklama

Lázně pro dceru, i pro mě ??

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kochaa
Kecalka 257 příspěvků 10.07.18 22:47
Lázně pro dceru, i pro mě ??

Ahoj,
dcerka 5,5 let je po operaci slepeho streva a zanetu pobrisnice. Jsou ji doporuceny lazne. Urcite to vyuzijeme, chci, aby lazne mela. Doktori na detskym mi rekli, at si ty lazne vyridim taky, abych tam byla s ni i jako se sebou. Treba se zadama..
Vuuubec netusim, jak do toho. Mate s tim nektera zkusenost??
Diky, Monika

Reklama

Reakce:

bjitka123
Stálice 98 příspěvků 10.07.18 23:37

Nevím, jaké lázně vám doporučili. Já jezdila se synem do Luhačovic. Děti měly svoji budovu, doprovod vodil dítě na každou proceduru. Na každé proceduře byl celou dobu doprovod s ditetem. Měli jsme procedur několik každý den, zabralo to od rána do oběda, několik dní v týdnu jsme měli odpoledne bazén. Mimo neděle byly procedury každý den. Určitě bych k tomu ještě nějaké svoje procedury nestíhala. Ani si nejsem jistá, jestli tohle lázně umožňují. Pojišťovna hradí pobyt doprovodu do šesti let dítěte, měli byste se vejít. Pak lze od Dr získat prohlášení, že je dítě na rodiči fixované a také takhle někteří své děti doprovázeli. Informace k pobytu a procedurám určitě najdete na webových stránkách lázeňských zařízení.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama