Lázně Velké Losiny s dětmi - kdo byl?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 29.09.14 06:09
Lázně Velké Losiny s dětmi- kdo byl?

Ahoj, byl někdo v Losinách s dětmi? My jedeme na ekzém, ale zajímá mě zkušenost kohokoli. Mám tolik otázek, že ani nevím, čím začít a ostatní mě budou ještě napadat.

Hlavně co si tam počnu s děckem na kočárku. Starší dva budou mít procedury, manžel taky.
Kolik je procedur za den? Jak to na nich chodí, odevzdám děti, nebo je budu muset svloíkat oblíkat, asistovat sestrám? Budu u procedur, nebo můžu čekat za dveřmi /mimino). Je to tam bezbarierove? Jsou nějakié možnosti odložit dítě - jesle, školka?
Co když budou mít kluci rýmu (to budou) - budou mít zaracha?
Dá se vyšetřit nějaký čas na výlety?
Co s sebou z toho, co by mě nenapadlo?
Jakékoli rady a doporučení uvítám, do lázní jedu poprvé, když nepočítám, že jsme byli za manželem, ale rekreovali se. Mám celkem strach, jediné, nač se těším, je plná penze, ale zase mám obavu, jak poctivě mi uvařej moji bezmléčnou dietu.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 29.09.14 06:47

Ahoj byla jsem s dětmi v Losinách 4×.Jen jsme tam byli ještě před rekonstrukcí. Takže nemám čerstvé info. jak to tam je teď. Vím jedno, mají tam školku, školu. čas určitě budeš mít na vše. Já jsem tam začala jezdit, když měli kluci-2,5+7+7 a vše jsem zvládla a ještě měla spoustu času na vše. dopol. mají děti procedury, v mezičase můžeš děti dát do školky, mít chvíli pro sebe.Na jídlo se chodí do jídelny. Pračka tam byla, nejlepší na celých lázních je teploučký bazén, který zpravidla lékařka předepisuje denně-skvělé.

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 29.09.14 06:51
@cikcak píše:
Ahoj byla jsem s dětmi v Losinách 4×.Jen jsme tam byli ještě před rekonstrukcí. Takže nemám čerstvé info. jak to tam je teď. Vím jedno, mají tam školku, školu. čas určitě budeš mít na vše. Já jsem tam začala jezdit, když měli kluci-2,5+7+7 a vše jsem zvládla a ještě měla spoustu času na vše. dopol. mají děti procedury, v mezičase můžeš děti dát do školky, mít chvíli pro sebe.Na jídlo se chodí do jídelny. Pračka tam byla, nejlepší na celých lázních je teploučký bazén, který zpravidla lékařka předepisuje denně-skvělé.

určitě ti tam nabídnou dietu-vařili jich tam několik. Já jsem asistovala u procedur u toho nejmenšího, cvičili jsme všichni společně. Je tam lékařka, když budou kluci nachlazení napíše inhalace vincentky. Neboj vše zvládneš hravě, byly tam manči s miminky a všechny to zvládly ty taky.

Kaci.Kacka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.09.14 07:54

A jak se spanim?
Nas maly ma 1,5roku. V noci se budi casto, place.
Nechci obtezovat ostatni a docela se toho desim

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 29.09.14 08:46

Pro mrnata tam mají postýlky. Platí pravidlo, když je matka na tom psych. špatně, pak jsou i děti. Nebuď nervozní, není z čeho. Krásně di to užijete a pojedete zas, uvidíš.

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 29.09.14 08:49

Byla tam matka, se 4 dětmi, ten nejmenší byl tak 3 roky. Starší dcera byla úplně ochrnutá odkázaná na vozík, měla toho požehnaně, ale zvládnout to musela.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 09:10

Velké Losiny-za mě hrůza… Zdá se mi to tam předražené, ale hlavně-jídlo hrůza. Diety má na starosti jedna opravdu „hezká“ baba. Make-upu asi 2,5kg, mastný vlasy a cpe se do sukní asi o 5čísel menší… A dietě (jakékoliv) vůbec nerozumí… Schválně se jí poptejte na pár věcí, bude z toho mimo :lol:

Kaci.Kacka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.09.14 09:16

@cikcak

no snad uz nikdy nepojedem :) a dite se rozchodi.
bojim se toho zemi dite chodi spat hodne brzy (17.30-18). Nedovedu si predstavit byt v jednom pokoji jeste s jinym ditkem co si treba bude chtit hrat apod. Kez by sel zaplatit samostatny pokoj

Kaci.Kacka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.09.14 09:17

@cikcak

tri deti a jeste nemocne - chudina, to musi byt zaprah jako blazen

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.14 09:17

@Kaci.Kacka A proč by nešel zaplatit samostatný pokoj? Jen si dost připlatíš…

Kaci.Kacka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.09.14 09:32

Nevim zda to jde :)
Clovek si priplati, ale zase za ten klid pro dite to stoji

cikcak
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 29.09.14 09:40

Já bych to s tím jídlem nebrala tak tragicky, každý má jiné chutě. důležitější je čistý vzduch procedury, termální voda to je pravý poklad. S tím pokojem bych to nejprve nechala tak, když by to nšlo až pak bych to řešila. Ono to asi bude dost drahé, tak abys neplatila zbytečně.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 29.09.14 10:51
@Kaci.Kacka píše:
@cikcakno snad uz nikdy nepojedem :) a dite se rozchodi.
bojim se toho zemi dite chodi spat hodne brzy (17.30-18). Nedovedu si predstavit byt v jednom pokoji jeste s jinym ditkem co si treba bude chtit hrat apod. Kez by sel zaplatit samostatny pokoj

My mame domluveny dokonce neco jako apartman, prej dva pokoje jen pro nas. Priplatime nevim kolik, resi manzel (ale moc to nebude, sockujem), ale jinak bychom se asi zblaznili. mimino aktualne taky blbe spi. Zavolej normalne do lazni a domluv se, jake maji volne pokoje, co ti nabidnopu, rozhodne to jde.

Příspěvek upraven 29.09.14 v 10:55

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 29.09.14 10:52

DOTAZ: jake davaji postylky pro mimino, je to klasicka drevena s matraci, nebo cestovni? (V lipove nam dali cestovni).

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 29.09.14 10:53

Jidlo tragicky neberu, jsem celekm skromna a jim vsechno, ale aby v tom nebylo mleko pro me, je celkem zasadni. Mimino okamzite reaguje prujmem. Baba s makeupem bude muset fakt hlidat i slozeni peciva, tak doufam, ze to zvladne

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >