Léčba achillovky, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klobinka
Povídálka 43 příspěvků 25.03.18 15:30
Léčba achillovky, zkušenosti?

Ahoj, prosím vás, od pátku co jsem přišla z treninku, mě chytly na obou nohach achillovky, neni to primo nad patou ale jakoby z boku kdyz pritlacim tak se mohu zblaznit bolestí, nekdy to bolí stále, někdy to ustane, trva to takto 2 dny, stát i chodit normálně můžu, i dnes při treninku jsem nemela problem, jen jsem o tom věděla při rozcvičení (krátký běh) víc mě bolí levá noha, pomůže na to nějaká mast když si sjedu do lékárny? stačí třeba ledovat? potíže potřebuji aby ustály, jelikož mi pak začínají závody a tam musím fungovat..máte někdo zkušenost za jak dlouho to může ustat uplně a co na to pomáhá? Díky :)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Reklama