Léčba achillovky, zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klobinka
Stálice 78 příspěvků 25.03.18 15:30
Léčba achillovky, zkušenosti?

Ahoj, prosím vás, od pátku co jsem přišla z treninku, mě chytly na obou nohach achillovky, neni to primo nad patou ale jakoby z boku kdyz pritlacim tak se mohu zblaznit bolestí, nekdy to bolí stále, někdy to ustane, trva to takto 2 dny, stát i chodit normálně můžu, i dnes při treninku jsem nemela problem, jen jsem o tom věděla při rozcvičení (krátký běh) víc mě bolí levá noha, pomůže na to nějaká mast když si sjedu do lékárny? stačí třeba ledovat? potíže potřebuji aby ustály, jelikož mi pak začínají závody a tam musím fungovat..máte někdo zkušenost za jak dlouho to může ustat uplně a co na to pomáhá? Díky :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Focení pro Playboy Evy Decastelo: Děti moje nahota nudila, kamínky šíleně bolely

Moderátorka a herečka Eva Decastelo (40) patří mezi největší kosti českého... číst dále >

Další útok Tomáše Řepky na Vlaďku Erbovou. Proč se nesmí vídat se synem?

Ve své aktuální knížce Tomáš Řepka neřeší jen údajné nevěry své druhé ženy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >