Reklama

Léčba homeopatií a tzv. "zhoršení"

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kocianka80
Povídálka 31 příspěvků 22.01.17 13:11
Léčba homeopatií a tzv. "zhoršení"

Dobrý den,
je tu spousta témat týkající se homeopatie, ale já bych chtěla poradit s tzv, zhoršením po léku. Jdeme se synem a dcerou k paní Kateřině Vejrychové v Pardubicích, zdá se mi po telefonu velice milá, ale ještě nedošlo k léčbě, bojím se totiž zhoršení po nasazeném léku, nevím, co můžu očekávat, nechci, aby se synovi i dceři ještě více přitížilo. Syn je často nemocný, kašel a dlouhotrvající rýma a trpí na záněty středního ucha, naštěstí mu to vždy praskne samo, tak se píchnutí vyhne. A dcera trpěla na ekzem, který po homeo sice zmizel, ale objevily se bradavice a suchý kašel. V domnění, že homeopatie nemůže uškodit, jsem si koupila homeo příručku a podle ní se snažila děti léčit. Bohužel jsem dětem vždy míchala „koktejl“ homeopatik a dávala jsem jim je, jak se mi chtělo. Ale pak jsem se dočetla, že je neléčím, pouze tlumím nemoc, tak jsem se rozhodla pro léčbu u kvalifikovaného homeopata. Přečetla jsem si několik příkladů zhoršení a děsím se toho. Někomu se objevily noční běsy, někomu sice zmizel ekzém, ale dítě trpělo na záněty ucha. No musím říct, že už je ze mě kvůli tomu uzlíček nervů. Bojím se, že se dceři vrátí ekzem a synovi zase zánět středního ucha. Kdy se objeví reakce na lék? Jak moc se jim zhorší jejich stav? Moc prosím o radu a zkušenosti. Děkuji všem a přeji hezký zbytek neděle.
P. S. má někdo osobní zkušenost s paní Mgr. Kateřinou Vejrychovou RHom? Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Jar Jar
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 22.01.17 13:19

Je to marný, je to marný, je to marný :-)

kocianka80
Povídálka 31 příspěvků 22.01.17 13:22

Jak marný? to bylo na paní Vejrychovou? není dobrá?

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.01.17 13:32

Neporadim ohledne stavu, zda se zhorsi ci ne, a jak.
Ale reknu nas pripad:mala od 2.5 let trpela na zanet ucha. Pichali, lecili. A pred 3 rokem doktor rekl, ze ve 3 pujde na trhani mandli.JA zas na to:nepujde. A sla jsem s malou do Kromerize za homeopatem doktorem Kremlem. Neverila jsem na homeopatii, ale toho casu se lecil u neho znamy, ktery mel vazne bolistky ze sportovani. A mu zabiralo, coz neuveritelen, co on vyzkousel.Sla jsem tam s dcerkou, dostala 2 lahvicky, bravala pravidlene. A na radu pana doktora, kdyby byla recidiva-zacit pri boelestech brat azde 15 min, az bolest odezni.
Verte mi, byla jsem skepticka, co to delam.KDyz zacalo ji bolet, asi po 4 mes brani kupicek, vecer v 19hod, zacala jsem davat po 15 min. A v duchu si riakal, co jsem za matku, necham trpet dite a hraju si tady na co??/Dam tomu sanci, pripadne kolem 22 hod bych jela na pohotovost s ni. A lidi!!!Za 2 hodiny brani kupicek po 15 min bolest odeznela a do ted-ma 6,5 let, nemame zadne potize.Od te doby verim.Pak mi homeopatie pomohla s kojenim.
Ale vratim se k tomu znamemu.Ja nemuzu rict, nevim, co to mel za potize.Ale vim, ze neco s kloubama. A vspomnela jsem:mel po 2 mes brani kulicek zhorseni, ano. Zacala se mu osypavat plet, a klouby boleli jak silene,rikal.Ale doktor ho varoval, ze musi proste vydrzet, bo za tolik let zivota z tela ten hnus musi pryc.
Ale tod je vse, co znam.

Jar Jar
Zasloužilá kecalka 704 příspěvků 22.01.17 13:50
@kocianka80 píše:
Jak marný? to bylo na paní Vejrychovou? není dobrá?

Ne, na tebe :-) Bereš to moc vážně a zbytečně z toho šílíš. A máš tendenci skákat na lep šiřitelům podivných mouder.

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 14:31
@kocianka80 píše:
Dobrý den,
je tu spousta témat týkající se homeopatie, ale já bych chtěla poradit s tzv, zhoršením po léku. Jdeme se synem a dcerou k paní Kateřině Vejrychové v Pardubicích, zdá se mi po telefonu velice milá, ale ještě nedošlo k léčbě, bojím se totiž zhoršení po nasazeném léku, nevím, co můžu očekávat, nechci, aby se synovi i dceři ještě více přitížilo. Syn je často nemocný, kašel a dlouhotrvající rýma a trpí na záněty středního ucha, naštěstí mu to vždy praskne samo, tak se píchnutí vyhne. A dcera trpěla na ekzem, který po homeo sice zmizel, ale objevily se bradavice a suchý kašel. V domnění, že homeopatie nemůže uškodit, jsem si koupila homeo příručku a podle ní se snažila děti léčit. Bohužel jsem dětem vždy míchala „koktejl“ homeopatik a dávala jsem jim je, jak se mi chtělo. Ale pak jsem se dočetla, že je neléčím, pouze tlumím nemoc, tak jsem se rozhodla pro léčbu u kvalifikovaného homeopata. Přečetla jsem si několik příkladů zhoršení a děsím se toho. Někomu se objevily noční běsy, někomu sice zmizel ekzém, ale dítě trpělo na záněty ucha. No musím říct, že už je ze mě kvůli tomu uzlíček nervů. Bojím se, že se dceři vrátí ekzem a synovi zase zánět středního ucha. Kdy se objeví reakce na lék? Jak moc se jim zhorší jejich stav? Moc prosím o radu a zkušenosti. Děkuji všem a přeji hezký zbytek neděle.
P. S. má někdo osobní zkušenost s paní Mgr. Kateřinou Vejrychovou RHom? Děkuji

Neboj se, homeopatiky si neublížila, i kdybys jich michala dohromady 50.
To zhorseni si kdysi vymysleli homeopati, aby mohli okecat, ze je nekomu po kuličkách - a tdy bez lecby, hur. Podle nekterych homeopatických smeru zhorseni zas vůbec byt nemusi. A pak si vyber, když kazda homeopaticka škola tvrdi něco jiného, dost často i naproste protiklady. Ale samozrejme to funguje tem i tem :mrgreen:

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 14:32

Homeopatické vyšetření
Cena za vstupní konzultaci v délce trvání 1 až 2 hodin je 1 100 Kč, za kontrolní sezení v délce cca 30 minut až 1 hodiny pak 600 Kč.

Dobry vydelek. NEpodporuj podvodníky

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.01.17 14:35

Ja platila pouze za lek2 lahvicky na 3 mes za 1 tis.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 22.01.17 14:38

@toooja Což je za 2 lahvičky cukru pořád moc.

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 14:38
@toooja píše:
Ja platila pouze za lek2 lahvicky na 3 mes za 1 tis.

To vyse je cena te pani Mgrr. Medicinkse vzdelani nemá, hlavne, ze ma na webu bezcenne diplomy. Homeo skolu si muzu z fleku zalozit taky. I vydavat osvedceni.

Baba
Nadpozemská drbna 29697 příspěvků 22.01.17 14:43

Ty jo a koukam, ze pani magistra ma tu neskutečnou drzost lecit kulicky Aspergeruv syndrom :cert: Ze ji hanba nefackuje :pocitac:

Billi
Nadpozemská drbna 25814 příspěvků 22.01.17 14:48

Zakladatelko, neboj se a podobné otázky dávej homeopatce. Za sebe můžu říct, že jsem se homeopaticky léčila jako dítě dlouhodobě a negativní účinky to nemělo. Tehdy mi to hodně pomohlo na záněty středního ucha a později i na imunitu.

@Baba když nepomáhá běžná léčba, lidé se uchylují k alternativě. Možná to je jen o tom „věř a víra tvá tě uzdraví“, ale od sebe mám s homeopatií dobré zkušenosti a teď se chystám na homeopatii i s dítětem, protože běžné léčebné postupy nejsou nic než léky, léky a léky a když nepomohly 3×, tak třeba počtvrté pomohou.
Je pravda, že si to nechají homeopati a další alternativci dobře zaplatit a zoufalí rodiče udělají všechno…

toooja
Ukecaná baba ;) 1097 příspěvků 22.01.17 14:56
@zoy píše:
@toooja Což je za 2 lahvičky cukru pořád moc.

Nu jo…Ale jak vysvetlit ale to vyleceni ze zanetu ucha? To jsem nedokazala. Proste tak to je.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 22.01.17 15:04
@Baba píše:
Homeopatické vyšetření
Cena za vstupní konzultaci v délce trvání 1 až 2 hodin je 1 100 Kč, za kontrolní sezení v délce cca 30 minut až 1 hodiny pak 600 Kč.Dobry vydelek. NEpodporuj podvodníky

jak kvalitně podojit naivky a biorodiče.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 22.01.17 15:06

@toooja Tak mě už taky několikrát bolelo ucho a po dvou hodinách to přešlo samo.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama