Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 21.04.18 10:06
Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Zdravím, :mavam: prosím o zkušenosti s léčbou parodotozy. Také názor kdo podstoupil léčbu laserem, jestli je to lepší, nebo jen tahač peněz. Můj stav parodotozy je dost špatný, bohužel po zanedbání pece zubaře, který mi ji nezjistil. Přešla jsem k novému a ten byl zděšení a Ja taky. Zatím jsem byla na vstupním vyšetření u parodontolozky, zjistlila mi krvacivost a stav, kde u dost zubu je ústupek kosti. U ni je prave diodovy laser, ale její jednání bylo bez zájmu, když jsem chtěla vědět víc, co me čeká, řekla at si prostuduji internet, nebo koupím knížku :zed:. Je asi jediná v okolí co ma ten laser, je to vůbec k něčemu? Vůbec už se mi k ni nechce jít. Prosím o info jsme mate zkušenosti. :kytka:

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1345 příspěvků 2 inzeráty 21.04.18 11:47

Laser nevim, ale vylecil me roztok z alpy a hrebicku, googli

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka: Ženy mě využívají pro mou slávu! Jsem pro ně vstupenka do jiného světa

Za pár dní, konkrétně 20. listopadu, jde na trh už čtvrtá knihy bývalého... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >