Reklama

Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

santape
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 21.04.18 10:06
Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Zdravím, :mavam: prosím o zkušenosti s léčbou parodotozy. Také názor kdo podstoupil léčbu laserem, jestli je to lepší, nebo jen tahač peněz. Můj stav parodotozy je dost špatný, bohužel po zanedbání pece zubaře, který mi ji nezjistil. Přešla jsem k novému a ten byl zděšení a Ja taky. Zatím jsem byla na vstupním vyšetření u parodontolozky, zjistlila mi krvacivost a stav, kde u dost zubu je ústupek kosti. U ni je prave diodovy laser, ale její jednání bylo bez zájmu, když jsem chtěla vědět víc, co me čeká, řekla at si prostuduji internet, nebo koupím knížku :zed:. Je asi jediná v okolí co ma ten laser, je to vůbec k něčemu? Vůbec už se mi k ni nechce jít. Prosím o info jsme mate zkušenosti. :kytka:

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1307 příspěvků 21.04.18 11:47

Laser nevim, ale vylecil me roztok z alpy a hrebicku, googli

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama