Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

santape
Kecalka 483 příspěvků 21.04.18 10:06
Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Zdravím, :mavam: prosím o zkušenosti s léčbou parodotozy. Také názor kdo podstoupil léčbu laserem, jestli je to lepší, nebo jen tahač peněz. Můj stav parodotozy je dost špatný, bohužel po zanedbání pece zubaře, který mi ji nezjistil. Přešla jsem k novému a ten byl zděšení a Ja taky. Zatím jsem byla na vstupním vyšetření u parodontolozky, zjistlila mi krvacivost a stav, kde u dost zubu je ústupek kosti. U ni je prave diodovy laser, ale její jednání bylo bez zájmu, když jsem chtěla vědět víc, co me čeká, řekla at si prostuduji internet, nebo koupím knížku :zed:. Je asi jediná v okolí co ma ten laser, je to vůbec k něčemu? Vůbec už se mi k ni nechce jít. Prosím o info jsme mate zkušenosti. :kytka:

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1198 příspěvků 21.04.18 11:47

Laser nevim, ale vylecil me roztok z alpy a hrebicku, googli

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama