Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

santape
Kecalka 488 příspěvků 21.04.18 10:06
Léčba parodotozy- zkušenosti. Laser?

Zdravím, :mavam: prosím o zkušenosti s léčbou parodotozy. Také názor kdo podstoupil léčbu laserem, jestli je to lepší, nebo jen tahač peněz. Můj stav parodotozy je dost špatný, bohužel po zanedbání pece zubaře, který mi ji nezjistil. Přešla jsem k novému a ten byl zděšení a Ja taky. Zatím jsem byla na vstupním vyšetření u parodontolozky, zjistlila mi krvacivost a stav, kde u dost zubu je ústupek kosti. U ni je prave diodovy laser, ale její jednání bylo bez zájmu, když jsem chtěla vědět víc, co me čeká, řekla at si prostuduji internet, nebo koupím knížku :zed:. Je asi jediná v okolí co ma ten laser, je to vůbec k něčemu? Vůbec už se mi k ni nechce jít. Prosím o info jsme mate zkušenosti. :kytka:

Reklama

Reakce:

maskovak
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 21.04.18 11:47

Laser nevim, ale vylecil me roztok z alpy a hrebicku, googli

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Dekadentní podnik, kokain a honorář 2,5 mega: Sámer Issa ví, jak vytunit křest!

V životě se najdou události a chvíle, které asi nikdy nevymažete z paměti.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama