Léčení bradavice pomocí česneku - zkušenosti

5162
12.10.12 08:09

léčení bradavice pomocí česneku- zkušenosti

Ahoj nemáte někdo zkušenosti s léčbou bradavic pomocí česneku namočený v octu jak a jak dlouho ta léčba trvá děkuji? Manžel to zkoušel dával si to přes noc pod náplast a pomáhalo to ale pak přestal a ono se to vrátilo tak buď to přestal dělat moc brzo nebo si to měl nějak tím šutrem škrábat? Díky za zkušenosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2693
12.10.12 08:49

Tak já bojovala s bradavicemi 2 roky, bylo to fakt krutý, měla jsem je na plosce nohy. Zkoušela jsem všechno v lékárně, různé mastičky i od doktorů, z přírodních právě třeba slupku od babánu, česnek v octu, apod. a nikdy i nic nezabralo :pocitac:. Přes rok jsem chodila na vypalování dusíkem a taky nic. Po porodu jsem se už nasr… a šla na chirgu, ať mi to vyříznou. Bolelo to jako čert, tu první noc jsem myslela, že umřu. Kojila jsem, takže žádný léky na zklidnění jsem neměla a ještě jsem vstávala k miminu. Za měsíc jsem měla jít s druhou nohou a bradavice byla pryč. Asi psychika ;).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3838
12.10.12 08:54

At si to maze cernou masti (ichtyol)-namazat, zalepit, dalsi den vymenit. Za 3 tydny pryc. Bezbolestne. Efektivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10482
12.10.12 08:55

@Petík K s tímhle zkušenost nemám, ale existuje vodička, verumal, která se pravidleně natírá na bradavici a ono jí to vyžere. dělali jsme to dítěti, nebolí to, ani to není nepříjemné, a fakt to funguje. o účincích česneku na bradavice moc přesvědčená nejsem, z podstaty vzniku bradavice…

p. s. myslím, že je verumal na předpis, ale to snad nenní problém..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17452
12.10.12 08:56

Dcerka měla bradavici na patě (zespodu, na chodidle). Ale celkem čerstvou, udělala se jí v červnu na škole v přírodě, kde chodili v holinkách v potoce a ona si nabrala, pak si sundala mokrý ponožky a šla v těch mokrých holinách zpět. Z toho se jí udělala bradavice. Ptala jsem se doktorky, jestli je to opravdu bradavice a co na ni mám koupit, jestli nějaký ten warten nebo co. Tak mi řekla jestli chci, ať si to klidně koupím, ale že jsou to vyhozené peníze a doporučila právě ten česnek v octu. Koukala jsem na to docela skepticky, nicméně jsme to zkusili. Vždy pátek, sobota, neděle na noc. Takhle jsme to zopakovali tři týdny po sobě a světe div se, je pryč :nevim: pravda ještě netuším, jestli trvale, spousta lidí mi říkalo, že se jim to pak vrátilo, ale zase léčili už starší bradavici, ne tak čerstvou.

Rozhodně bych to zkusila ještě v tom pokračovat, když se to vrací. Ještě mi známá dopručila přípravek Acetocaustin, je to teda docela drahý, cca 240 Kč a je toho 1 ml, nicméně prý jim to jediné pomohlo trvala. Já jsem se to chystala koupit, ale zatím vyčkávám.

Jiřina

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5162
12.10.12 09:04

@Jirina je díky za rady my jsme to používali každý den ale jen jeden týden pak jsme přestali protože nám přišlo že tam zbyla jen díra ale asi ne takže radíš zkusit to tak na 3 týdny? A ďoubali jste tu bradavici nějak nebo vypadla sama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11796
12.10.12 09:16

Každému funguje něco jiného, ona fakt není univerzální rada. Co je fakt, je to hodně o psychice. Prý je nejlepší si tu bradavici zhnusit a ona odpadne sama. No, mě se to až tak nepodařilo, má jí na druhém prstu na noze už pět let, za tu dobu jsem jí 2× vyhnila a ona se vrátila. Teď už jí mám opět jen zbytek a blížím se k úspěchu. Já mám vyzkoušený dusík (ale ne u lékařky, ale známého, který má tekutý dusík doma a na rozdíl od doktora se nebojí ho pěkně přiložit, že to jde hodně do hloubky - sice to bolí jak prase, ale účinek nesrovnatelný). A v mezičasech to mořím vodičkou Kolodium Forte. Chodila bych k němu častěji, klidně jednou za dva týdny, ale on bydlí daleko (u našich), tak jen vždy, když tam jedeme na návštěvu. Chce to vždy mazat, nechat udělat mozol, odmočit a oloupat. Já jí mám ale sakra hlubokou, v tomhle režimu jedu od března a jak říkám, teď to vypadá, že nebude trvat dlouho a bude pryč.
Pokud je jich víc, tak jedna je jejich „matka“. Chce to jí vytipovat a jakmile se jí zbavíš, zmizí o ostatní samy od sebe.
Jo, babské rady typu cibule, česnek, ocet, propolis na mě nefungovaly, naopak si mi bradavice ještě zvětšovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
256
12.10.12 09:55

Ahoj,
tak já měla bradavici na plosce nohy. Asi dva roky. Doktorka mi předepsala ten Verumal, který jsem používala asi 3 týdny. Vždy ve vaně jsem ji to měla jakoby seškrábnout, když byla bradavice rozmočená (měla jsem ji takovou tu vrostlou).
Verumal nepomáhal. Pak jsem otěhotněla a nesměla používat nic. Navíc z toho seškrabávání se mi udělala další bradavice na prstu. Začala jsem teda s česnekem a zmizely mi obě. Ta na prstu dřív, na noze to šlo dýl. Nejdřív se mi tam udělala díra (takový kráter) a pak to zarostlo a po bradavici není ani stopy. :dance:
TAkže na mě česnek fungoval. Držím palce!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2457
12.10.12 10:28

Mela jsem velkou bradavici na hrane paty. Pri sebemensim doteku pekelne bolela. Mazala jsem Duofilmem, ktery zbavil bradavic dceru, ale u mne bez uspechu. Pak jsem dostala poctivy cesky cesnek. Ctyri vecery jsem vzdycky kousek rozmackla a pres noc prilepila na bradavici. Za ctyri dny bylo po bradavici, zcernala a po kazdem sprchovani jsem kousek seskrabala. Az se vyloupla cela. Po dvou mesicich se mi sloupala sice pulka paty, ale zatim to je v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ms.H
12.10.12 10:42

Dcerce to kdysi pomohlo, ale je to už několik let, teď bojujeme s druhou, tak dám vědět, jak to dopadne ;)

• Citovat
  • Nahlásit
26712
12.10.12 10:58

Podle nějaké babské rady prý na bradavici pomáhá i to, když se přiloží hlemýžď. Moje mamka to vyzkoušela a po několika letech a pokusech se takto zbavila 2 bradavic :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11796
12.10.12 11:02

Tchýně se svojí maminkou bradavice zaklínaly. Hrozně se tomu smály, v podstatě to zkoušely jen za srandy, ale ony fakt do týdne zmizely 8o

Ani jedna si napamatují, jak to dělaly, ale bylo to něco ve smyslu kus jater přilepit je na bradavici, nechat tři dny a pak za úplňku někam zahrabat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5162
12.10.12 11:36

:lol: tak holky moc děkuji za rady určitě něco zkusím nejdřív ten česnek protože jsem těhotná ale termín mám za 17 dní tak kdyžtak pak zkusím i něco jiného a musím říct že jste mě i pobavili s nejakýmy praktiky jako třeba hlemýžď nebo zaklínat bradavici :lol: ještě jednou dík

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75
12.10.12 12:48

Jestli kojíš, dej mu na to mateřské mléko. Mě to pomohlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JituliceM
27.10.12 20:31

Bradavice a česnek

Dobrý den,
syn měl bradavici na chodidle. Před lety mu ji doktor drasticky vypálil dusíkem. Následně tam měl puchýř, který mu stříhali. Ještě dneska mě z toho mrazí. Bylo mu tenkrát 9 let. Na jaře se mu zase objevila bradavice na stejném místě. Zkusili jsme radu z netu česnek v octu na 3 dny a následn přikládat. Zkusili jsme to 4 na noc. Pálilo ho to, lehce. Bradavice zčernala a po pár dnech při kontrole jsem zjistila, že bradavice se vydrolila sama. Asi to není nastálo, ale problému jsme se zbavili. A snad bude chvíli klid.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama