Léčení rodové linie žen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 22:28
Léčení rodové linie žen

Dobrý večer,
rozhodla jsem se podstoupit léčení rodové zátěže. Ráda bych znala názor a zkušenost těch žen, které něco takového absolvovaly případně doporučení na někoho s kým byly spokojené.
Můžeme komunikovat i přes zprávy, pokud by to bylo osobnější.
Na internetu je dost odkazů, ale nějak se v tom začínám ztrácet.
 Míša

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

mroe
Extra třída :D 14469 příspěvků 27.07.18 22:38

Jaka je to rodova zatez, ze se to da lecit?

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 27.07.18 22:40
@mroe píše:
Jaka je to rodova zatez, ze se to da lecit?

Autorka má zřejmě na mysli například opakující se věci jako odchod otce rodiny od rodiny, pokud se to opakuje v každé generaci-například narodí se dítě a otec dítěte odejde- a tak to měla prapabička, babička, matka a i její dcera, nebo i opakující se onemocnění nebo typ onemocnění - ne geneticky založené a podobně.

mroe
Extra třída :D 14469 příspěvků 27.07.18 22:44

To snad neni rodova zatez, ale stejny vzorec chovani… na to by snad mel stacit psycholog.

bublinek
Kelišová 5112 příspěvků 27.07.18 22:48

Já teda nevím jestli to je přesně to co hledáš, ale byla jsem na přednášce o metodě RUŠ a něco podobného paní zmiňovala.
Metodu neprovádím, nijak se nechci přiživit. Jen dávám možnou alternativu.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 25041 příspěvků 27.07.18 22:49
@mroe píše:
To snad neni rodova zatez, ale stejny vzorec chovani… na to by snad mel stacit psycholog.

Myslím, že většinou nedokáží říct, proč odchází. Ale psycholog se tím asi taky dokáže zabývat. Často bývá na začátku, u generace, kde to začalo něco, co to vyvolalo a musí se jít nějak přesto. Ale jak to funguje přesně nevím.

Ou
Kelišová 5169 příspěvků 27.07.18 22:58

V určité fázi a pro člověka bez větších psychických potíží můžou být podobné katarzní věci docela užitečné. Jenže - průšvih je, pokud se nedouk, co věří, že spasí celý svět rozhodne vás léčit. Pak to věštinou stojí obrovské prachy

RUŠ je systém, který si vymyslel chlápek, kterého přestala bavit práce s klienty v jiném šarlaténském oboru a tak si vymyslel vlastní lepší marketing a rozjel „výcviky“.

Vono když děláte tréninky své dokonalé a originální metody a ještě přidáváte další a další stupně, tak to nese daleko víc peněz a dá to míň práce, než přímá práce s klientem. A ještě vás mají cvičenci za poloboha.

Ruš jako taková trošku rozcáká emoce. Pro lidi kteří potřebujou jen trošku podpory a odvahy to slouží jako instatnní stimumlant a třeba konečně začnou něco měnit. Jenže stejně tak by zabralo cokoliv jiného a nejspíš by to bylo levnější.

Průšvih je, když to člověk aplikuje na lidi, co skutečně podtřebují nějakou systematičtější a kvalifikovanější terapii. Tam si to můžete docela pěkně roztentočkovat.

pst007
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 27.07.18 23:18

Přesně. Je to asi tak stejně účinné jako když si člověk, místo aby normálně zašel za svým doktorem a zjistil, co mu je, koupí předražené vitamíny za tisíce s pocitem, že je to zázrak.

mrazik6
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 23:26

@pst007 To je právě to. Málokterý lékař má energii a snahu bádat po konkrétních potížích pacientů, většinou je dá do jednoho pytle. Pacient pak z pocitu zanedbání hledá jinde, kde ho velmi „upřímně“ pochopí a soucítí s jeho problémy. Raději za pocit zájmu zaplatí nemalé peníze za nemálo účinnou „léčbu“

mrazik6
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 23:28
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
rozhodla jsem se podstoupit léčení rodové zátěže. Ráda bych znala názor a zkušenost těch žen, které něco takového absolvovaly případně doporučení na někoho s kým byly spokojené.
Můžeme komunikovat i přes zprávy, pokud by to bylo osobnější.
Na internetu je dost odkazů, ale nějak se v tom začínám ztrácet.
Míša

Myslíš prokletí rodiny? Toto lze řešit s knězem.

pst007
Zasloužilá kecalka 627 příspěvků 27.07.18 23:31
@mrazik6 píše:
@pst007 To je právě to. Málokterý lékař má energii a snahu bádat po konkrétních potížích pacientů, většinou je dá do jednoho pytle. Pacient pak z pocitu zanedbání hledá jinde, kde ho velmi „upřímně“ pochopí a soucítí s jeho problémy. Raději za pocit zájmu zaplatí nemalé peníze za nemálo účinnou „léčbu“

No tak od toho jsou snad soukromí psychologové a psychiatři, pokud někdo má pocit, že se mu odborník dost nevěnuje.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 23:33

Úplně nejefektivnější a nejzodpovědnější řešení je nešířit rodovou linii dál. Prostě se už nerozmnožovat.

Baruunečka
Kecalka 115 příspěvků 27.07.18 23:44

Mam vybornou zkusenost s jednou pani…i od znamych vim,ze jim hodne pomohla.Pro více info mi napiste soukromou zprávu,pokud chcete. ;)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 06:55
@jenny.fields píše:
Autorka má zřejmě na mysli například opakující se věci jako odchod otce rodiny od rodiny, pokud se to opakuje v každé generaci-například narodí se dítě a otec dítěte odejde- a tak to měla prapabička, babička, matka a i její dcera, nebo i opakující se onemocnění nebo typ onemocnění - ne geneticky založené a podobně.

Máte naprostou pravdu, jedná se mi skutečně o opakující se rodinné zátěže, které bohužel nedokáži vyřešit ani s psychologem. V naší rodové linii se jedná o opakující se problém, kde ženy k sobě přitahují slabé muže(manipulátory, psychopaty a ty s nízkým sebevědomím), sama mám dceru a ráda bych tuto skutečnost přeťala. ;)
Míša-zakl.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.18 06:59
@Anonymní píše: Úplně nejefektivnější a nejzodpovědnější řešení je nešířit rodovou linii dál. Prostě se už nerozmnožovat.
@mrazik6 píše:
Myslíš prokletí rodiny? Toto lze řešit s knězem.

Prokletí nemyslím, mám na mysli opakující se situace s nevyhovujícími partnery… ;)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >