Léčením bradavice česnekem a octem - zkušenosti

Anonymní
30.5.16 10:19

léčením bradavice česnekem a octem zkušenosti prosím!!!!

Dobrý den maminky mohli by jste mi poradit ty co s tím máte zkušenosti jak dlouho se léči bradavice pomocí česneku. Pokládám si plátek česneku namočený v octu na bradavici přes noc a vždy při koupání drbu postižené místo pemzou nebo malinkým nožíkem a dostala jsem se do fáže (asi po týdnu) kdy stvrdlá kůže je pryč už to místo mám téměř hladký ale pořád tam mám černé kolečko (počítám že to je ta bradavice) a to nějak nemůžu dostat pryč ani tím nožíkem nevíte co ted s tím? Jestli i na dále dávat česnek nebo nechat na chvilku nohu odpočinout? Nebo dávat nohu do vody se solí? Jak se toho zbavit? Mám doma malý miminko a kojím takže zádné přípravky na bradavice raději nechci a zkusím to takhle přírodně ale už mi to příjde dlouhý :zed: Poradí někdo? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3389
30.5.16 10:20

Zkus citronovou kůru namočenou v octu. Když jsem byla malá, zbavilo mě to definitivně bradavičky na ruce, kterou kožní několikrát bezúspěšně vypalovala. Pomohlo to i dceři na kuří oko. A nebudeš smrdět česnekem. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
30.5.16 10:24

Proč 3×? Zašla bych na vypálení dusíkem - to na kojení nemá vliv a je to pryč hned. Než se s tím takhle dlouho piplat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
30.5.16 10:26
@aleba píše:
Proč 3×? Zašla bych na vypálení dusíkem - to na kojení nemá vliv a je to pryč hned. Než se s tím takhle dlouho piplat :nevim:

Souhlas! Rozhodně je lepší si to nechat vypálit odborně (s jistým výsledkem), než se v tom hrabat a případně bradavice roznést i na jiná místa :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1419
30.5.16 10:27

Hlavně nožíkem ji nevyďoubneš - bradavice má kořínek do kůže, vyroste ti zas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
42
30.5.16 10:32

Na bradavice existuje Ekobalzam, je to bylinna mast, normalne se prodava v lekarne, ale je dost drahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4922
30.5.16 10:36

Mě pomohla cibule. Dat na bradavici a mít ji tam dlouho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
30.5.16 11:41

Tata mi dával jako malé čerstvý citron, mela jsem ho prilepeny 24h denně a do 14ti dnů jsem neměla ani jednu a to jsem jich měla plne ruce. Je to cca už 20let a nemam dodnes zadnou. Zalepoval mi tu největší a vypadlo to s tím lůžkem. Přeji ať se toho brzy zbavis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15001
30.5.16 11:45

Mně se udělala veliká bradavice na tváři. Byla jsem na jednom vypálení dusíkem, bradavice upadla a mám klid. Je to to nejjednodušší, co můžeš udělat a ničemu to neškodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petronellina
30.5.16 11:50

Mně odstranil bradavici ricinový olej. K dostání v lékárně za pár korun.

• Nahlásit
  • Citovat
kpiskacova
30.5.16 11:50

Já jsem na bradavice vyzkoušela asi všechno, ale jedinne, co pomohlo bylo dochazeni na vypalovani laserem - nepali to bradavice zezhora, ani zabiji to kořeny…chodila jsem co 6 neděl cca rok - ale já to měla fakt hodně veliký a ošklivý, bylo jich několik, ale matka měla tak 4×3 cm…akorát každá návštěva stala okolo 700 - ale ja uz nemela jinou možnost - tohle bylo jedinne co mi doporučila o kožní

• Citovat
  • Upravit
30.5.16 12:16
@Petronellina píše:
Mně odstranil bradavici ricinový olej. K dostání v lékárně za pár korun.

Pozor v nekterych lekarnach mi rekli, ze mi ho daji jen na predpis. Nicmene maji ho i v bio obchodech a obchodech s biokosmetikou. Prodava ho i saloos. Ja ho pouzivam na vic veci, je to super vec :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petronellina
30.5.16 12:22

@Tšekkin Kulpa tak to chce jít někam, kde ho prodají :mrgreen: Saloos jsou hrozné oleje, nejsou vůbec přírodní jak tvrdí, od nich bych olej nepoužívala ani na paty. Jiné ricinové oleje jsem nezkoušela, pouze ty z lékárny. Ale máš pravdu, má všestranné použití a je super i na vlasy, řasy a hlavně na jizvy/strie.

• Nahlásit
  • Citovat
30.5.16 12:52
@Petronellina píše:
@Tšekkin Kulpa tak to chce jít někam, kde ho prodají :mrgreen: Saloos jsou hrozné oleje, nejsou vůbec přírodní jak tvrdí, od nich bych olej nepoužívala ani na paty. Jiné ricinové oleje jsem nezkoušela, pouze ty z lékárny. Ale máš pravdu, má všestranné použití a je super i na vlasy, řasy a hlavně na jizvy/strie.

Proc myslis ze Saloos jsou spatne? Ja je roky pouzivam a nemela jsem s nimi zadny problem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Petronellina
30.5.16 13:03

@Tšekkin Kulpa Já mám hodně citlivou pleť, vůbec nesnesu parabeny ani jiné konzervanty, takže se mažu přírodními oleji. Po Saloos mi vždy obličej zrudl. Navíc jsou hrozně předražené. Za stejnou cenu lze sehnat dvojnásobné množství opravdu přírodních olejů.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama