Léčitel řekl, že spolu dítě mít nebudeme

260
30.3.17 18:46

Léčitel řekl, že "SPOLU" dítě mít nebudeme

Dobry vecer, mate nekdo zkusenost s lecitelem ohledne neplodnosti? Mame za sebou spoustu vysetreni a 1neuspesny cyklus ivf se 3kety. Pozvali jsme si lecitele a on rekl, ze ja muzu mit deti klidne hned, ale manzel, ze spatny spermio(pritom vysledky v norme a i fragmentace DNA je ok)a pak naznacoval ze spolu dite mit nemuzeme ale spousta lidi se rozvede a ma deti hned s nekym jinym. Chapejte, ze me toto sezeni uplne rozhodilo????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tunrida
30.3.17 18:50

Možné to je i není. Na tohle ti nikdy nikdo nedokáže dát přesnou odpověď. Jsou páry, co mají děti i přes špatné prognózy, jsou i ty, co dítě nemají, i když biologický problém není znatelný. Jsou páry, které prostě biologické dítě mít nemůžou. Samozřejmě to teď už v hlavě budeš mít. Teď záleží na tobě, jak to ustojíš.

• Nahlásit
  • Citovat
262
30.3.17 18:51

Spíš si ty nech vyšetřit hlavu :zed: fakt nechápu jak mužou byt lidi takle snadno ovladatelny a hltat kazdy slovo co vypusti nejakej tahac penez.. ted je mi lito tveho manzela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
30.3.17 18:53

To by me zajimalo jak na to ten lecitel prisel :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2201
30.3.17 18:54

No tak zrovna leciteli bych teda verila :P
jinak nam to reklo nezavisle na sobe vic nez deset doktoru… dva cylky IVF a nic… dneska mame deti tri z toho jedny dvojcata a vsechny upeceny doma…
jo a hlasku ze si mam najit jinyho chlapa ze to pujde jsem slysela od jedny kamaradky taky… :roll: :roll: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1885
30.3.17 18:55

Ja sem taky lecitel a rikam ti, ze dite spolu mit budete. Budes mi verit? Mozna mi uveris kdyz si za to necham zaplatit :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.3.17 19:00

Léčitel, který vyvrací vyšetření studovaných lékařů? No, děvče ty máš asi hlavu jen aby ti nepršelo do krku.

Omlouvá tě snad jen fakt, že zoufalí lidé dělají zoufalé činy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7757
30.3.17 19:01
@Anonymní píše:
Spíš si ty nech vyšetřit hlavu :zed: fakt nechápu jak mužou byt lidi takle snadno ovladatelny a hltat kazdy slovo co vypusti nejakej tahac penez.. ted je mi lito tveho manzela

Souhlasím a klidně se pod to podepíšu. Nebudu se schovávat za anonym…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
30.3.17 19:03

Místo léčitele bych tohle řešila s lékařem..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11225
30.3.17 19:17

Tak kdyz to rika lecitel, tak je to tutovka :palec: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4887
30.3.17 19:18
@Anonymní píše:
@Borůvka1990 píše:
Léčitel, který vyvrací vyšetření studovaných lékařů? No, děvče ty máš asi hlavu jen aby ti nepršelo do krku.Omlouvá tě snad jen fakt, že zoufalí lidé dělají zoufalé činy.
@Šmoulice píše:
Souhlasím a klidně se pod to podepíšu. Nebudu se schovávat za anonym…

a vy jste v pořádku? Myslím psychicky.. je zoufalá a vy umíte jen urazit. To stejny by jste řekli člověku např s rakovinou, kterymu chemo nepomáhá a zkusil tedy léčitele?

Zakladatelko, možný je všechno. Vsak kolik je jen tady neplodných zenskych, který zázrakem otěhotněly s chlapem se špatným spermio a po x pokusech v CAR přirozeně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4887
30.3.17 19:20
@Paola21 píše:
Místo léčitele bych tohle řešila s lékařem..

Myslis, že to s lékařem neřeší? Že ivf dělali doma sami? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4307
30.3.17 19:31
@Moniňoň píše:
Myslis, že to s lékařem neřeší? Že ivf dělali doma sami? :mrgreen:

Tak další lékař..léčitel nic nevyřeší, to mohla jít rovnou k sousedce si pro radu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
30.3.17 19:34

Lecitele mohou vedet hodne veci a muze mit i pravdu. Stejne tak nemusi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19081
30.3.17 19:34
@Paola21 píše:
Tak další lékař..léčitel nic nevyřeší, to mohla jít rovnou k sousedce si pro radu…

Některým párům lékaři k otěhotnění nepomůžou…však se říká, že je to hlavně v hlavě, takže kdyby rada sousedky povzbudila, tak proč ne :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama