Lednice Gorenje mi už zase ,,ničí život

6898
2.11.19 23:23

Lednice Gorenje mě už zase ,,ničí život"

Zdravím,
chci se zeptat, co s tím nebo pokud, nikdo nebude vědět, co by to mohlo dělat, tak aspoň vypsat.
Před 4 měsíci jsme si koupili Lednice Goreje se,,super technologii No FROST" a už asi nikdy víc. Kupovali jsme ji s tím, že nebude ji tak často potřebovat odmrazovat. Nicméně, ano jednou odmrazila lednička správně, krá. a jsem nedovřela dveře, to uznávám. Nicméně, již měsíc se snažím podle návodu, takto a takto a stejně je to k ničemu. Nastavím na nějakou vločku, je to tam den a půl, ale zase nechladí vrch - chladnička. I když ledničku, jak bylo psáno vytřu dosucha, pustím ji správně, tak co udělá? Po třech - čtyřech dnech si zbytek co tam je na zkoušku odmrazí a povolí potraviny na maďaru, a takto se to opakuje. Ne, holky ty potraviny jíst nebudu, nejsem vrah :mrgreen: mrgreen:. Pokud nastavím to, že jde mraznička, tak mi zase nechladí chlaďák. Takže já už opravdu nevím, co s tím :). Jsem v koncích.
Ano, asi není správně, jak jsem se dočetla mít vedle sebe ledničku a myčku, zkusím to ještě vyřešit tou folii, která se dává za topení a uvidím. Nicméně mi je divné, že to nedělalo ty čtyři měsíce. Truhlář, který to takto,,naprojektoval" mi tvrdil, že to tak být může, ale asi úplná pravda to z jeho strany nebude, :think: :think:.
A mimochodem ledničce bez NO FROST myčka nevadila, ta šla z domu, že se mi nechtělo ledničku vymrazovat, ale zlatá lednice na vymrazování. OPRAVDU.
Holky, nevíte, čím by to mohlo být? Jaká závada?
A jinak, trošku mi pomohlo se vypsat :lol: :lol:
Lednice mi udělala ze života opravdu poslední měsíc peklo.
PS: Vyhodila jsem z mrazničky potraviny za 500 - 600 Kč. :/ :/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2.11.19 23:40

Hele, jak jde o lednicky, tak vzdycky pomuze se vypsat :hug: co kavovar?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8643
2.11.19 23:43

@tumpach Tak to reklamuje, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1933
3.11.19 00:01

Když ji zapnes a vypnes natvrdo ze zásuvky, tak po zapnutí by se měly nastavit optimální teploty, jak v mrazáku, tak v lednici. Vůbec jsem tedy nepochopila, co se děje, nebo stalo. Lednička se určitě nemusí odmrazovat po 4 měsících, optimálně ji třeba jednou za rok vypnout a umýt, nechat „odmrazit“, ale je to No Frost, neměla by se vůbec namrazovat a není důvod ani nějak prenastavovat teploty, pokud jede na normální provoz. Že je vedle myčka, to nemá žádný vliv. Má to tak v malých kuchyních spoustu lidí. Pokud se ti neco nezdá, lednice je v záruce, reklamuj ji. A hlavně neříkej, že jsi se v tom nějak „vrtala“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
3.11.19 02:51
@PaníKadrnožková píše:
Hele, jak jde o lednicky, tak vzdycky pomuze se vypsat :hug: co kavovar?

Tak já si teda taky přihodím svou kupičku hnoje. Po čtyřech letech nám odešlo u myčky topné těleso, takže oprava bratru za 4000, svi. e jedna. :? Kdo by chtěl ale nádobí šmudlat v ruce že jo. To by nebylo nic proti ničemu, kdyby se nám za dva dny neodporoučela do věčných lovišť televize, pravda už staršího data. Tak už u nás byl Ježíšek. Načasovaly si to holky ale skvěle, zrovna obě auta těsně po garanční prohlídce a doma děti jedou druhé kolo angíny (aby bylo veselejc). :P Takže hygiena a zábava nula. Až mi z toho děsu otekla půlka xichtu a to jsem nikdy na alergie netrpěla. Quasimodo hadr. Doufám, že seznam katastrof je u nás již vyčerpán :dance: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11406
3.11.19 02:52

@tumpach A jinak :mavam: Tebe už jsem tady neviděla, ani nepamatuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5458
3.11.19 06:01

Neštěstí prý chodí ve třech, tak snad máš vyhráno :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6966
3.11.19 07:06

@tumpach chtěla jsem už reklamovat a zachránilo mě na chvíli vypnout ze zásuvky jak tu něko psal, enchat úplně vyschnout - já tedy mám lednice dvě, tak jsem nechala vypnuté 2 dny, zase v tomhle počasí už to brzy bude na to enchat věci na balkoně třeba přes noc a nechat pořádně vyshnut a vyvštrat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3369
3.11.19 07:09

My měli no frost od jiné značky a neodmrazovala jsem hi nikdy… možná vadný kus :zed:

Teď máme gorenje a nesnáším ji. Máme obývalk s kuchyní a lednicka rve jako kráva. Není no frost a pořád namrza, dělá se uvnitř obří sněhova koule a to ji zaviram. Asi koupíme novou. Hrozna znacka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5848
3.11.19 08:33

Já mám obyčejnou levnou Candy asi za 4tis Kč, nenamrzá, neřve, již 2 roky jsem s ní spokojená :thinking: :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6898
3.11.19 10:54
@Almatka píše:
@tumpach chtěla jsem už reklamovat a zachránilo mě na chvíli vypnout ze zásuvky jak tu něko psal, enchat úplně vyschnout - já tedy mám lednice dvě, tak jsem nechala vypnuté 2 dny, zase v tomhle počasí už to brzy bude na to nechat věci na balkoně třeba přes noc a nechat pořádně vyshnut a vyvštrat…

Dobrá, můžu to zkusit, aspoň přes noc, aby to všechno uschlo a znovu zapnout. Chci zkusit vše, abych pak nebyla u reklamačního servisu za blbce, když stačilo přemýšlet hlavou, dobrá to zkusím.

PS: řídila jsem se podle návodu, nevrtala jsem se v tom tolik, ale zkusím jak psala uživatelka almatka, nechat to v továrním nastavení, vypnout ledničku aspoň přes noc, a pak znovu nachladit a uvidí se :) :)

@Mallorka píše:
My měli no frost od jiné značky a neodmrazovala jsem hi nikdy… možná vadný kus :zed:Teď máme gorenje a nesnáším ji. Máme obývalk s kuchyní a lednicka rve jako kráva. Není no frost a pořád namrza, dělá se uvnitř obří sněhova koule a to ji zaviram. Asi koupíme novou. Hrozna znacka

já říkám též, že je to šílená značka, tohle mi právě dělala minulá gorenka, hrozný, hrozný, hrozný. Partner se do té značky asi zamiloval, ale já ne, jako říkám snad zlatá Hoover - CAndy. Tu jsem chtěla já Hoover, partner zakázal, že ne, že odchází motory, bla bla.
Ale tyhle obří sněhové koule znám, z minulé Gorenky, takže minulá lednice nebyla šunt, tak aspoň už to vím :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6898
3.11.19 10:56
@Caitlyn píše:
Já mám obyčejnou levnou Candy asi za 4tis Kč, nenamrzá, neřve, již 2 roky jsem s ní spokojená :thinking: :thumbsup:

já chtěla Hoover - Candy, ale přítel néé, to je šmejd, ono ne, co je levné, je špatné. Ale vysvětluj si to chlapovi, když na něco má averzi :) :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3369
3.11.19 12:27

@tumpach :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Za lednička mi fakt pije krev. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1058
3.11.19 12:40

Já moc ten váš problém nechápu. Mám ledničku s jedním kompresorem (to je děsně blbý, ale nevim jestli se ještě dělají se dvěma). Nastavená je skoro na minimum, mrazák mrazí a co se týče chlazení - je v ní zima, zadní stěna je lehce omrzlá, ale asi to ničemu nevadí. Lednici jedinou za čas vytáhnu ze zásuvky, rozmrazím mrazák a zase zapnu (tak 2×/rok). To je vše. Jo a lednice má stát v mírném záklonu, aby se dveře dovíraly. Rozhodně se nemá otevírat často a na dlouho - to právě vede k té námraze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama