Lednička - bílá nebo nerezová?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidym
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 13:45
Lednička - bílá nebo nerez ?

Ahoj. Do 2 hodin jdeme koupit novou ledničku a ani já ani manžel nevíme kterou. Problém je, že do kuchyně, co máme se hodí bílá ( všechny spotřebiče bílé i kuch. linka). Stůl ořech a židle ořech v kombinaci smetanová koženka. Vypadá to každý pes, jiná ves. Ale za pár let se bude rekonstruovat a většina vestavěných spotřebičů se dělá nerez. Lednice bude samostatná. I se mi nerez začala líbit. Zatím nemám představu jaké barvy a dekory dřeva vyberu. Zbytek bytu máme laděný do střední hnědé, béžové, vanilkové…

Reklama

Reakce:

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 06.12.17 13:50

Jak dlouhých je pár let? Počítej s životnosti lednice tak 5-7 let, pak to jde do kopru a je šumafuk, jestli bílá, nerez nebo z čokolády…

cverunka
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 06.12.17 13:51

Mně nerezová lednice evokuje márnici :mrgreen:

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 06.12.17 13:55

Já nesnáším povrch nerez, takže bych měla jasno. Některé věci už dokonce nemůžu sehnat jiné, když mám určitý soubor dalších požadavků.
Je to holt moderní.
Moc jsem ti nepomohla, co. Máme bílé, ale byl to boj to sehnat.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 14:05

@Moucharda Já si věřím, tak počítám, že vydrží 10 let. Rekonstrukce do 5ti.
@Sany80s Mě se taky nelíbil nerez, ale jak tak chodím prohlížet, tak se mi začal líbit.

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 06.12.17 14:07

My máme bílou kuchyň a spotřebiče nerez a vypadá to krásně. Záleží, co se líbí tobě a manželovi, naše názory ti můžou být jedno :lol: :lol:

MisaHanuska
Extra třída :D 10962 příspěvků 06.12.17 14:08

@Sany80s To záleží, co zvolíš za značku. Moje mamka má Fagor 18 let. My 10 let a stále bez jedinného problému ;)

Sany80s
Kelišová 6125 příspěvků 06.12.17 14:16

@MisaHanuska Já neříkám, že to nefunguje.
Já prostě nerez nesnáším z hlediska estetického.

Lidym
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 14:29
@Manhattan píše:
My máme bílou kuchyň a spotřebiče nerez a vypadá to krásně. Záleží, co se líbí tobě a manželovi, naše názory ti můžou být jedno :lol: :lol:

To jsem si říkala, že v nouzi bude budoucí linka bílá a bude se k ní hodit i bílá i nerez.
Edit. Nám se líbí oboje, proto je to takový problém.

Příspěvek upraven 06.12.17 v 14:34

Lidym
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 14:32

Mě asi jde o to, jestli to nebude blbé, když bychom si teď koupili nerez a zbytek bílý. Nebo do budoucna mít bílou ledničku a nerez troubu s mikrovlnkou. To by se asi hodilo k bílé lince.

Manhattan
Závislačka 3647 příspěvků 06.12.17 16:36

@Lidym Já si zase říkám, že už bílou kuchyni nikdy nechci :lol: Je sice moc krásná, ale musím ji každý den drhnout, protože je na ní vidět každý flíček.
Nemyslím si, že by tam ta nerezová lednička vypadala blbě.

Jančakecalka
Generální žvanilka 21676 příspěvků 06.12.17 16:39

@Lidym Máme osm let nerez s úpravou povrchu proti otiskům prstů a už jsme si tak zvykli, že bychom neměnili. Předtím jsme měli bílou, ale to byla oproti tomu nuda ;)

Uživatel je onlinelucenka
Vesmírná mluvilka 31186 příspěvků 06.12.17 16:43

Za pět let může být moderního úplně něco jiného než je nerez/ bílá barva. Takže bych ledničku vybírala především podle toh, co od ní očekávám za funkce, jak mi vyhovuje rozložení přihrádek, velikost mrazáku, jaké má recenze a barva by hrála až podřadnou roli.

NikysekR
Extra třída :D 10251 příspěvků 3 inzeráty 06.12.17 17:38

Já mám bílou. Moje kamarádka měla až do nedávna nerez a byla z ní nešťastná, neustále zapatlaná od dětí. Takže ji dali do garáže a do kuchyně si koupila bílou :lol:

Lidym
Ukecaná baba ;) 2191 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 20:51

@lucenka Technické věci jsem měla pořešené hned. Vybraný typ ledničky, jen ten povrch. @NikysekR My máme opatlanou i tu bílou :pocitac:

Tak nakonec to dopadlo tak, že máme nerez. Ta bílá se mi tolik nelíbila, měla postříbřené úchytky. Má no frost i šuplík na maso, co jsem chtěla.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama