Ledvinové kameny a zavedený stent

3727
16.2.15 18:58

Ledvinové kameny a zavedený stent

Ahojky holky, zakládám tohle téma, protože sem si s ledvinami užila svý, první koliku jsem si fakt užila a víckrát ji fakt nechci zažít :zed: můžu vám odpovědět na otázky, měla jsem zavedený stent do ledviny takže něco málo o tom vim :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
JayLee
16.2.15 19:26
@Marca 1 píše:
Ahojky holky, zakládám tohle téma, protože sem si s ledvinami užila svý, první koliku jsem si fakt užila a víckrát ji fakt nechci zažít :zed: můžu vám odpovědět na otázky, měla jsem zavedený stent do ledviny takže něco málo o tom vim :mavam:

k tomu to u me nedoslo ale souhlas ledvinovou koliku fakt nebrat to uz nikdy vic :cert: :cert: :zed: :zed: u me se i zázrakem rozpustil po 1,5 roce ledvinovej kamen :hug: :hug: u kterého by me cekala nejspis operace asi uz to nebylo ani na rozbijeni :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
3727
16.2.15 19:52

@JayLee Já mám kamínky pořád naštěstí ne už tak velký :D ten největší co mi způsobil koliku vyšel naštěstí ven sám díky tomu stentu, protože vyndat se jim ho nepodařilo umělcům :mrgreen: čím se ti rozpustil??? mě se dělají z kyseliny močové

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
JayLee
16.2.15 20:13
@Marca 1 píše:
@JayLee Já mám kamínky pořád naštěstí ne už tak velký :D ten největší co mi způsobil koliku vyšel naštěstí ven sám díky tomu stentu, protože vyndat se jim ho nepodařilo umělcům :mrgreen: čím se ti rozpustil??? mě se dělají z kyseliny močové

pila jsem citronovou stavu abych zmenila PH moči coz mi bylo porazeno a zabralo to :palec: prosinci jsem byla na Ko a po kamenu ani pamatky :kytka: ale 1,5 roku mi stále narustal :cert: njn není umelec jako umelec :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
448
17.2.15 10:52

Ja jsem s ledvinovou kolikou byla trikrat v nemocnici a vetsi bolest jsem snad nezazila. 2011 mi taky davali stent. Doufam ze uz nikdy vic!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
17.2.15 12:19

@chicky Já měla stent dvakrát, naštěstí mi ho zaváděli v narkoze jen vyndání bylo ambulantně ale to se dalo ;) byla to fakt úleva protože ten stent byl hnus, při větší námaze jsem čůrala krev, a bolelo mě břicho :-( ten největší kamínek vyšel sám po tom co se ve mě dvakrát hrabali na nic.Ted chodím na pravidelný kontroly na url jsou tam stále drobný kamínky a naštěstí se nezvětšujou. Pila jsem i ten uralit a byl k prdu :think: prostě už je budu mít asi do konce života hlavně už žádnou koliku a stenty :cert: jinak jsem nikdy netrpěla na záněty a co se ve mě pohrabali mám každou chvíli ATB fakt děs

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.11.15 14:21

Baby a keď vybaraju stent zostava sa v nemocnici, ci po odstraneni môžem ist domov?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
5.11.15 14:54

Vyndavá se ambulantně za 5 minut seš venku a jdeš normálně domů nebolí to a je to rychlovka :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
5.11.15 16:10

Ahaa a to sa už nerobi na operacke? Ci? Uz je pritom oba doktor, ci aj ta tlupa ľudí ko pri davani? A vybera sa to pod rtg? dakujem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
5.11.15 16:32

Je u toho doktor a sestřička, zavedou ti cévku a přes ní vytáhnou kleštičkama stent je to rychlí a cítíš jenom tu cévku stent je hned venku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3449
31.12.15 15:50

Ahoj,
mám od včera zavedený stent do ledviny a pořád je to dost bolestivé, ustane bolest, nebo bude přetrvávat. A po operaci kamene to vypada jak, už teď je to tak bolestivé, co bude tedy po operaci, jak to probíhá? Děkuji za info.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
31.12.15 16:34

@Dovesilke já ten stent cítila pořád, hlavně při větší námaze jsem čůrala krev, byla jsem ráda když mi ho vyndaly. Jinak se mi dvakrát snažili kámen vytáhnout ale bez úspěchu po vyndání stentu vyšel sám, ted nedávno jsem dostala opět koliku ale nikam jsem nešlas koupila si rowatinex v kapkách a ten mi zabíral na bolest po týdnu jsem kamínek sama vymočila :-) jinak chodim na kontroly na url každý půlrok jeden kamínek tam stále ještě mám :-( kup si rowatinex na bolest skvělá věc, brala jsem ho hodně i u toho stentu protože někdy mě to fakt bolelo…drž se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
31.12.15 16:52

@Dovesilke ahoj.mne ho v utorok vybrali konecne.. Tri mwsiace dennodenne bolesti, pri cikani som zatinala zuby, cikala kazdu chvilu..krv v moci neustale..Vdaka bohu, ze mam po tom..ale ja som v 7.mesiaci tehu dostala koliku, takze vzdy lepsie bolesti pig tailu ako kolika :-) ale uz den pred vybratim stentu som dostala ukrutne kolikove bolesti znovau mna nehrozili ani prechadzky vacsie ani nic, lebo potom som vrieskala od bolesti..takze prajem lepsie znasanie stentu a skore vybratie, ktore skutocne nie je vobec bolestive a naozaj trva iba par sekund..vsetko dobre :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3449
31.12.15 19:27

Děkuji děvčata, no lehké to nebude.Ach jo.
No a když se to nepovede, tak to půjdu na další operaci? Jsem trochu zmatená, ale na netu jsem našla více způsobů jak se toho dá zbavit, nějaké drcení ultrazvukem, prý strašně bolestivé, dál rázovou vlnou a ještě jsem toho našla víc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3727
31.12.15 19:33

Mě s tim nic moc nedělali, ten první my zkoušeli vyndat ale povedlo se jim ho střelit zpátky do ledviny, tak do mě narvaly stent po půl roce mi dali novej a tři měsíce na to mi ho zase vytáhli, to naštěstí nebolelo :palec: je to na dlouhý lokte mám kameny 4 roky pila jsem i uralit a k prdu nakonec se mi kameny dělají ze šťavelů a ty ničim rozpustit nejdou, hlavně hodně pij když bude stent zlobit natáhni se a odpočívej :kytka: mě oba kameny vyšly samy a ten první měl 10mm takže nic moc příjemnýho :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat