Legíny Lelosi na silnější postavě

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
77
14.1.22 12:57

Legíny Lelosi na silnější postavě

Maminky se silnější postavou a silnějšími stehny, máte zkušenost s legínami Lelosi? Jestli můžete tak prosím můžete vložit foto na postavě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11881
14.1.22 13:00

Legíny by se od určité postavy měly zakázat zákonem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1656
14.1.22 13:00

Nevím co je silnější, ale já měla tu nejmenší velikost a v těhotenství přibrala 18kg a to už není hezký…
Je přes ně vidět celulitida, snad černé se ještě dají.
Na druhou stranu to jsou jedny z nejpohodlnějších legín co znám. Nebýt jich, tak chodím v těhotenství nahá :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9461
14.1.22 13:01

Pokud na to dáš tričko, světr, který zasaduje třeba nad kolena, proč ne.. Pro mě je víc,, hrozné, hodně hubená slečna a leginy a krátké tričko..
Prostě leginy jedine s delším tričkem svetrem..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36159
14.1.22 13:07
@Leninkaa píše:
Maminky se silnější postavou a silnějšími stehny, máte zkušenost s legínami Lelosi? Jestli můžete tak prosím můžete vložit foto na postavě?

Lelosi jsou takové punčošky-pavučinky. Nosím je ráda, ale k tunikám a nebo dlouhému tričku, prostě jako punčochy. A právě proto, že mám (stále ještě) hezké nohy a lelosi plně kopírujou jejich tvar, tak se ještě můžu „pochlubit“. Jestli máš celulitidu, „rozkydlá stehna“, počítej, že vidět bude vše.

Lelosi jsou obecně naprosto neprůhledné. Nesrovnatelné s jinými legínami, ale když do nich narveš pořádné kejty, myslím, že něco prosvítat bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9461
14.1.22 13:13

Třeba mě se nelíbí, když si dá někdo - silnější.. Leginy uplně ke kotníkům a třeba žabky nebo nějakou uzkou obuv.. Přijde mi, že ty stehna hodně vyniknou..
Lepší jenom do půl lýtek a třeba nějaké klasické tenisky.. nebo v zimě kozačky ne kotníkové
Ale tak každý to vidí jinak.. ani nevolik velké vzory, protože třeba někde je malý ptáček a pak je z toho velký ptačisko přes celou nohu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4524
14.1.22 13:15
@Cenarius píše:

a co by ty určité postavy měly nosit na sportování? Nemyslím, že velký tepláky budou vypadat líp :lol:

Kamarádka je dost silná a má ty černé a je spokojená. Nosí je na ven na procházky, k tomu kabát do půl stehnen a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
14.1.22 13:36
@Janasas píše:
Třeba mě se nelíbí, když si dá někdo - silnější.. Leginy uplně ke kotníkům a třeba žabky nebo nějakou uzkou obuv.. Přijde mi, že ty stehna hodně vyniknou..
Lepší jenom do půl lýtek a třeba nějaké klasické tenisky.. nebo v zimě kozačky ne kotníkové
Ale tak každý to vidí jinak.. ani nevolik velké vzory, protože třeba někde je malý ptáček a pak je z toho velký ptačisko přes celou nohu

Ptacisko mě pobavilo :lol: máš pravdu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
355
14.1.22 13:41
@Cenarius píše:

Dobrý nápad, ještě jsem za zákaz tlustých chlapů na koupališti, kdo se na ty pupky má koukat :roll: silnější žena si tam dá alespoň celotělové plavky, chlap asi těžko :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36159
14.1.22 13:54
@Rosary píše:
Dobrý nápad, ještě jsem za zákaz tlustých chlapů na koupališti, kdo se na ty pupky má koukat :roll: silnější žena si tam dá alespoň celotělové plavky, chlap asi těžko :)

Já bych nikoho nezakazovala, ale kentus to krapet je, když vystavují ty svoje pivase. :cert:

Visící pivas je pro mne z estetického hlediska mnohem horší, než břišní pneu u žen. I když to taky není žádná paráda. Ale ženská si většinou vezme celotělové plavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2262
14.1.22 13:58
@Cenarius píše:

Tady nejde o postavu ale spíš o vkus. Jsou hubené holky, které mají legíny narvané tak vysoko, až je vidět „camel toe“ a tričko až někde pod prsama. Vypadá to stejně hrozně, jako když si silná ženská vezme k legínám krátké tričko a na celý svět ukazuje svoji prosvítající neforemnou zadnici.
Pak jsou silné ženské, které si vezmou legíny a k tomu třeba nějaké dlouhé tričko, nebo šaty a vypadá to dobře.

Tady jde o to, že lelosi jsou neprůhledné - mají myslím velikost plus a pokud - autorko - nejsi fakt hodně obézní, tak by měl neprůhledné zůstat, ale doporučím si přeměřit postavu. Uvádějí tam do kolika cm to sedí.
Ale kamarádky mě varovaly, že se ty legíny pak vytahají a zůstanou velké, plus ty černé hodně chytají prach a jde na nich vidět kde co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2914
14.1.22 14:00

Já v nich občas běhám a musím říct, že jsou fakt pohodlné. Na silnější postavě budou holt vypadat stejně, jako každé jiné leginy na silnější postavě. Mě leginy na silnějších dámách nijak neurážejí.

Příspěvek upraven 14.01.22 v 14:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
114
14.1.22 14:14
@Cenarius píše:

To i „chlapi“ na emiminu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9637
14.1.22 14:24

Mám velikost 40 a dá se to… Ale mám černé a nosím je jen na mě pokusy o běhání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1505
14.1.22 14:29

Nemám nic proti legínám, nicméně se říká, že legíny a malé děti nelžou. Já si je naštěstí se svýma nohama dovolit můžu, ale zase si nemůžu dovolit crop top, popř. něco, co mi dokonale obtáhne břuch…a tak to prostě nenosím. Nemůžeme všechny nosit všechno. Legíny na silné nohy nepatří.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat