Lego kostky - mraky kostek

Anonymní
20.11.20 15:01

Lego kostky - mraky kostek

Zdravím, manžel miluje Simpsonovi, tak jsem mu chtěla koupit z lega ten jejich dům. Normální cena jejich domu od orginal Lego stojí cca 15 tisíc 8o Ale našla jsem firmu, která si říká mrakykostek.cz a tam ten dům mají ani ne za 4 tisíce :think: Princip je prý v tom, že na těch kostkách není logo Lego, ale jsou bez loga, jinak je to prý totožné.
Co si o tom myslíte, máte někdo s tímto „obchodem“ zkušenost? Díky. Nejsem žádný skrblík, ale ušetřit 10 tisíc na stavebnici je dost. Díky za názory :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60910
20.11.20 15:03

Jsou to předprodeje z Ali.. Teď už je asi pozdě objednat odtama, ale jinak kupuju lego na Ali a sedí dobře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1542
20.11.20 15:04

Taky jsem tyto stránky zahlédla, nabízí toho hodně. Ale nevím, co si o tom myslet :nevim: žádné recenze, nic a ještě platba jen předem na účet :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17534
20.11.20 15:07

Ještě jsem taky našla broušené bazarové kostky. Jsou na kila, tak jsem přemýšlela, že nakoupím takhle. Ale možná mají i nějaké sety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9603
20.11.20 15:30

Stránku neznám, ale jsou to přeprodeje z Aliexpressu, prostě fake Lego. Jen pozor na to, jestli to firma opravdu má na skladě anebo jestli to jen vaším jménem objednají na Aliexpressu (jako Wish třeba). To potom taky nedorazí do Vánoc. Je potřeba si pečlivě přečíst obchodní podmínky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43541
20.11.20 15:34

To budou fejky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44857
20.11.20 15:42
@Anonymní píše:
Zdravím, manžel miluje Simpsonovi, tak jsem mu chtěla koupit z lega ten jejich dům. Normální cena jejich domu od orginal Lego stojí cca 15 tisíc 8o Ale našla jsem firmu, která si říká mrakykostek.cz a tam ten dům mají ani ne za 4 tisíce :think: Princip je prý v tom, že na těch kostkách není logo Lego, ale jsou bez loga, jinak je to prý totožné.
Co si o tom myslíte, máte někdo s tímto „obchodem“ zkušenost? Díky. Nejsem žádný skrblík, ale ušetřit 10 tisíc na stavebnici je dost. Díky za názory :)

Nemaji nejakou treba mensi original sadu? Nejsem extra frfna, ale dostat fakovy lego :nevim:
Nenakupovala bych tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
395
20.11.20 15:42

Je to předprodej z Ali a myslím si, že skladem to nemají, jen to objednají. Já občas objednávám přímo z Ali, ale kvalita dobrá. Teď jsem brala synovi stavebnici Minecraft, protože se mi opravdu nechtělo dávat 5tisíc. Na Ali za cca 650kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7205
20.11.20 16:03

Známá kupovala, ty panáčci nebyli úplně stějní mi přišlo a něco pořádně nedrželo - to byl Aliexpres, ty mraky neznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28359
20.11.20 16:08
@Anonymní píše:
Co si o tom myslíte, máte někdo s tímto „obchodem“ zkušenost? Díky. Nejsem žádný skrblík, ale ušetřit 10 tisíc na stavebnici je dost. Díky za názory :)

Originál bych za ty prachy nekoupila. Ale ani fejk. Číňani jsou vyčůraní, vše okopírují. To podporovat nehodlám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19711
20.11.20 16:13
@Anonymní píše:

S obchodem zkušenost nemam, podle doby doručení a ceny to bude přeprodej z číny. Ja bych se spis bala, ze ted uz to do vanoc nestihne prijit. I baliky taky u nas mi ted trvají 2× tak dlouho, nez to dojde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17534
20.11.20 16:16
@Kriss Tina píše:
S obchodem zkušenost nemam, podle doby doručení a ceny to bude přeprodej z číny. Ja bych se spis bala, ze ted uz to do vanoc nestihne prijit. I baliky taky u nas mi ted trvají 2× tak dlouho, nez to dojde :nevim:

Dneska už holky psaly, že v některých obchodech negaarntují doručení do Vánoc. A kurýr, který normálně jezdí tak v 10, přijel před chvílí. Že prý se lidi zbláznili a mají tolik práce jako jiný rok těsně před Vánoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19711
20.11.20 16:20

@P4ja no jasný ono pred vanoci je to hukot kazdy rok, letos tuplem, kdyz lidi nemaj jinou možnost, jak neco nakoupit. Me teda chodi zatim vsechno, ale bezne to mam doma za 2 dny a ted to trva vic jak tyden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17534
20.11.20 16:27
@Kriss Tina píše:
@P4ja no jasný ono pred vanoci je to hukot kazdy rok, letos tuplem, kdyz lidi nemaj jinou možnost, jak neco nakoupit. Me teda chodi zatim vsechno, ale bezne to mam doma za 2 dny a ted to trva vic jak tyden.

Jj, to je jasné. Dokud se člověk nedostane do obchodu, tak to bude řešit po netu. A připomněla jsi mně, jeden balíček, který jsem objednala v pondělí a dneska ještě nic. Ale byl tam ten svátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19711
20.11.20 16:39

@P4ja me dneska došel teprv balik z minulého tydne :roll: co sem objednala v pondělí cekam az pristi tyden a to si to nechávám na zasilkovnu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama