Legoland se stanováním v prázdninové vesničce

Anonymní
7.2.16 14:46

Legoland se stanováním v prázdninové vesničce

Ahoj. Minulý rok jsme byly s dcerkou v Legolandu v Německu na jeden den s cestovkou o víkendu. Byla to hrůza, všude strašně moc lidí a na atrakce se čekalo 30-60 minut. :zed: Ale dceři se tam líbilo a chce jet znovu. Říkala jsem si, že bychom to zkusili ještě jednou, ale ve všední den. To tam ale žádná cestovka nejezdí. Napadlo mě, že bychom si to udělali jako velký výlet i s přespáním a v Legolandu strávily 2 dny.
Koukala jsem na ceny ubytování, které jsou teda dost vysoké. Ale našla jsem i levnější variantu a to camp. Nemáme teda karavan, takže bychom spaly pod stanem. Malé se ten nápad libí, včetně stanování.
a tak jsem se chtěla zeptat, jestli s tím máte někdo zkušenost? Pojedeme jen my 2 a tak uvítám každý tip a zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.2.16 14:53

A co využít ubytování mimo Legoland? Já kdysi v cestovce pracovala a na Legolandu jsem byla na infocestě. Než do kempu, tak pokud pojedete autem, doporučuju ubytování v menším městečku s dojezdem do 30km. Nejlepší je jet v době pracovních dnů s tím, že si vyhledej, jestli náhodou němci nemají v daném termínu volna (prázdniny).
To městečko napíšu, až najdu. My tam byli ubytování taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18133
7.2.16 15:38

Byli jsme presne takto pred rokem a bylo to dobre. Kemp je pekny, cisty, se spoustou hrist, proste nemecky. V dochazkove vzdalenosti, v kempu nekolik dobrych restauraci. Lidi bylo o poznani mene (soudim dle tech pripravenych koridoru na fronty), ale zase necekej, ze tam budete sami, evidentne tam bylo dost skolnich vyletu. A cenove to bylo velmi vyhodne, jelikoz ke kempu byla vstupenka na 2 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.16 15:55

@hudečice
oni maj ted vyhledavac ubytovani na strankach a vyhledava to i okoli, ale nic levnejsiho nebylo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.2.16 16:00

@Cuddy
tak urcite necekam, ze tam budeme samy, ale toto byl opravdu extrem. chtela bych jet zacatkem cervna, to by mit zadne volno nemely
prave sem myslela, ze bychom jely na 2 noci, v utery v noci vyjet, pak tam stravit den, vecer si postavit stan, streda zas legoland, prespat do ctvrtka a ve ctvrtek v klidku vyrazit domu. cena je 85 euro, pri nejakem ubytovani je to pres 200
a da se tam nekde i uvarit? a neni problem spat tam ve stanu? a pres den dat veci radeji do auta nebo je klidne nechat ve stanu? jak dloho jste tak cekaly na jednotlive atrakce?

• Nahlásit
  • Citovat
18133
7.2.16 16:13

S varenim ti neporadim, my spojovali cestu s vyslapem v alpach, jsme chodne stanovaci, takze jsme si snidani uvarili a ostatni jislo si kupovali, pripadne bychom varili na svem varici. Nemecke kempy jsou hlavne pro karavany, ale i v tom kempu byly moznosti nejakych chatek- vypadaly jako sud. Je mozne, ze vedle umyvaren nejake vareni bylo, v rakouskych kempech je to dost bezne. Spani ve stanu bylo uplne v pohode, mista jsou pekne oddelene zivymi ploty, takze clovek ma pocit soukromi.
Pres den davame veci ze stanu do auta, ale jen pro lepsi pocit. Na atrakce jsme cekali jak na co. Nekde par minut, nekde se chodilo volne bez cekani, maximalne jsme cekali tak 15 min. My platili neco kolem 100eur, ale byl v tom kemp na 2 noci a 2 vstupenky pro dospele na 2 dny. Zacatek cervna by mel jit, treba v pulce cervna bych se uz bala vetsiho poctu skolnich vyletu vzhledem ke konci skolniho roku, nevim totiz, zda cele Nemecko se uci do konce cervence nebo jen Bavorsko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.16 16:33

@Cuddy
na sudy jsem take koukala, ale to je na dve noci pres 250 euro. ja se stanovanim problem nemam a mala si to podle me taky uzije :lol:
na strankach pisi, ze je tam kuchynka, ale nevim, jestli neni treba jen na myti nadobi :think: tak neco vezmu a kdyztak si tam neco koupime. ted maji akci. kdyz to koupis dopredu za 85 euro na 2 noci a vstuepnka na 2 dny pro dite a dospeleho. Nevim, jestli to kupovat dopredu nebo az tesne pred :think: aby pak nebylo hnusne nebo nas nezkosila nemoc.

a prakticky to bylo jak? hned prvni den pri prijezdu jste se nahlasili a nechali tam auto nebo auto bylo pred legolandem a do vesnicky jste vjeli az vecer? A vy jste si to kupovali teda az na miste?

• Nahlásit
  • Citovat
18133
7.2.16 16:44

My jsme listky kupovali den predem pres internet, u nas nikdy nevime, zda budeme moci opravdu odjet. My jeli treba utery po praci tam, vecer jsme se ubytovali, prespali, streda cely den v legolendu, ve ctvrtek jsme se rano odubytovali a dostali jsme nejaky listek, abychom neplatili za parkovani, auto jsme totiz uz meli na parkovisti ne v kempu, ale pred legolendem. Na vasem miste bych se rano ubytovala, nechala na pridelenem miste auto, sla do legolendu a vecer postavila stan.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.16 16:54

@Cuddy
tak to teda taky necham az tesne pred a snad bude volno a nebude to o tolik drazsi. kdyz ne, tak vyrazime treba v zari. a vy jste byli jaky mesic?
a pres internet uz mas rovnou listky u sebe nebo si je vyzvedas v te vesnicce? ja se pak moc nedomluvim, tak at vim dopredu co a jak.
a cesta se da uridit v jednom cloveku? ridim docela dost, nejdal v jeden den do Piestan, tak si mslim, ze tohle by mohlo byt podobne :think: a nebo se mi podari splasit nejakou kamaradku

• Nahlásit
  • Citovat
18133
7.2.16 16:59

My byli v zari, jezdime tak nejradeji, pocasi je jeste dobre a skolaci jsou uz zpet ve skole. Uridit se to v jednom dalo. Listky jsme bud uz meli vytistene a nebo nam je spis dali v tom kempu pri ubytovani. Pres internet jsme dostali asi jen neco a zbytek v kempu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14971
7.2.16 17:41

@Cuddy
dik za info :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.6.16 19:32

@Cuddy
Ahoj, prosim te nevis jake doklady budou chtit pri nahlaseni? A staci jen za dospele nebo chteji zapsat i deti?

• Nahlásit
  • Citovat
18133
1.6.16 19:45
@Anonymní píše:
@Cuddy
Ahoj, prosim te nevis jake doklady budou chtit pri nahlaseni? A staci jen za dospele nebo chteji zapsat i deti?

To bohuzel neporadim, to nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2231
12.3.17 13:50

Dobrý den, obnovuji téma. Máme v plánu jet na 3 noci do kempu pod stan u legolandu. Musí se tam rezervovat nebo není problém si pak najít místo? Bojím se aby nebylo plno. Máme v plánu dojet večer 2.7.Nerada něco předem rezervuji-dívali jsme se a chtějí zaplatit plnou částku předem i za to stanování. Máme dvě malé děti a nikdy nevíme jestli se nevyvrbí nějaká nemoc. Děkuji za jakékoliv info.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
12.3.17 14:41

My byli před dvěma lety v té samé době a měli jsme všechno rezervované a zaplacené předem. Volná místa tam ale byla. Dokonce překvapivě málo lidí i na všech atrakcích, takže jsme skoro nestáli frontu. Super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama