Lehátka vibrační, houpací, babybjorn

50
5.10.20 18:31

Lehátka vibrační, houpací, babybjorn

Ahoj, ve kterém lehátku byla vaše miminka nejspokojenější? Jaké mate prosím zkušenosti? Zároveň me zarazí, proc lehátka babybjorn jsi o tolik dražší a přitom se sami nehoupaji ani nevibruji ( nebudi se pak ditko v tomto lehatku)…chtěla bych ho pořídit pro 1,5 měsíční miminko (na uklidnění při nekoncicim pláči, při potřebě si někam odskočit)…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19027
5.10.20 18:55

Ja mela houpaci i vibracni. V houpacim byl nejspokojenejsi, ale taky nam vydrzelo pomerne krátce, maji mensi nosnost a jak se zacal hybat, tak z toho prepadaval. Vibrační bylo fajn na prvni prikrmy, nebo kdyz sem ho v tom nosila po byte, kdyz sem potrebovala neco udelat nebo se treba osprchovat. To sem davala pryc, kdyz začal lezt, stoupal si u toho a pak z nej padal. Hlavne pro takoveho prcka vyber takove, co jde uplne do lehu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1624
5.10.20 19:48

Za mě rozhodně babybjorn malá ho měla od narození a moc se jí v něm líbilo když byla malinká houpala jsem ji já, kdyz byla o fous starsi naučila se v něm houpat sama. Což rozvíjelo její dovednosti. Neodsuzují vibrační ani houpací lehatka, ale za mě je to zbytecnost, která nerozvíjí dětské dovednosti. Vše co rozvíjí děti přirozeně je fajn. A pozor ne ve všech lehatkach můžou být děti od mala. Cena je vysoká protože platíš za kvalitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.20 21:24

Měla jsem houpací, se zvuky a vibrací, byl to dárek. Vibrace nejsou pro malá miminka nic dobrého a houpání náš prcek nechtěl, zvuků se bál, nebo mu vadily, nevím. Mě osobně vadily. Hezky se v tom krmilo, ale sama bych koupila o polovinu levnější a bez všech těch výmyslů, nám byly k ničemu.

• Citovat
  • Nahlásit
618
6.10.20 05:13

Já mám vibrační + hraje melodie, značka Kinderkraft a spokojenost. Malé teď budou 2 měsíce, když nespí a potřebuji třeba uvařit, tak je to úplně super!
https://www.mall.cz/…tko-smartfun?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
8.10.20 11:59

Předražená zbytečnost… seženeš krásné lehátko v super stavu na bazaru
lehátko se z hlediska fyziologie má používat úplně minimálně, stejně jako vajíčko apod., takže opravdu nesmysl za to utrácet, je to věc na chviličku. některé děti v něm stejně být nechtějí a vydrží tam max 5 min :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1194
8.10.20 12:16

Máme babybjörn a podle mě za tu investici stojí.
Za dobré nápady, kvalitní provedení a i design se platí.

V nejnižší pozici je dítě téměř v lehu, podle věku (a)nebo potřeb lze zvednout do vyšší pozice. Tím, jak se dítě samo houpe, posiluje břišní svaly. Motivace úžasná.
Všude vidí, když přistavím hrazdičku, samo si hraje a je i perfektní na první příkrmy. Nedá se srovnat s autosedačkou a první židličky pro nesedící miminka jsou zbytečnost zase pro mě. To raději babybjörn a pro sedící Jitro.
Lehátko je navíc velmi skladné. Cestovalo i s námi vlakem, jen jsem ho připla na krosnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
16.10.20 13:21

Holky, přidám se. Zvažuji koupi lehátka či jídelní stoličky od narození, která se dá polohovat skoro do lehu a využije se tedy i jako to lehátko, i když bez možnosti houpání. Co myslíte? Nechci mít milion věcí, které by pak byly skoro bez využití. Zase si říkám, že lehátko by bylo fajn pro první příkrmi a tak dále, ale zdá to má cenu, když by pak byla i stolička. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18488
16.10.20 13:26

@Drndadvě urcite dřevěnou stoličku s nastavcem lehatka, ted uz ma myslím i Lidl v eshopu ;) zidlicka Timba, dale Hauck atd…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
17.10.20 04:23

Nakonec jsem se rozhodla a koupila BabyBjörn lehatko, pouzivam zatim par dni a musim rict, ze mi vyznamne ulehcilo praci - malou do neho polozim a muzu si dojit v klidu udelat nejake veci (dlouho mi v nem nevydrzi, ovsem v postelce nevydrzrela vubec a hned plac ).Je uzasny na vzajemnou interakci, plus se mala rada kouka co je okolo, pozdeji vyuzijeme I na prikrmy a snad casem pochopi I jak se v nem sama pohoupat :dance: sice je velmi drahe, a miminka by lehatkach dlouho pobývat, ale podle recenzi mi vyslo toto lehatko jako to setrnejsi k pateri…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama