Lehátko a hrací deka od narození?

52
12.8.13 12:30

Lehatko a hraci deka od narozeni?

Ahojky. Tento tyden nakupujeme s manželem vybavičku pro naše očekavane mimi :srdce: :srdce: Kromě postylky, kočarku atd… premyšlím nad lehatkem a hrací dekou. Je to vhodne pro tak male deti? :think: :think:
Hraci deku si predstavuji využit když si ho vyndame z postylku a budeme se snim mazlit tak si ji polozime na postel :) a lehatko kdyz treba budu potrebovat skocit na internet mame ho v obyvaku nebo do kuchyne chci mit maliho na očich :srdce: :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13124
12.8.13 12:32

Jj, jasně že je to vhodné pro miminka - však ono by ti pak už větší dítě v tom být nechtělo. Počítej, že lehátka jsou zhruba do 9ti kg a z té hrací deky by ti po půl roce už mimčo zdrhlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
12.8.13 12:35

Fakt? tak ja tedy koupim zatim jen tu hrací deku :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
12.8.13 12:37

MAlé je půl roku a lehátko využíváme spíš na krmení, ale malá v tom umí dělat pěkné blbosti. Deku jsme měli do teď, ale malá jak se už přetáčí a cestuje tak jí ta deka už moc nezajímá, ale ze začátku hodně pomohla :)

• Nahlásit
  • Citovat
1716
12.8.13 12:39

Oboji jsem pouzivala hodne. Deka byla na zemi a mala prakticky jinde nez na ni nelezela (samozrejme dokud se nedokazala dostat mimo deku), ale i pak jsem na ni dost prebalovala, obcas si na ni i schrupla. Ja moc nemusim postylky a ohradky, vadi mi ty mrize, takze u nas deka valila porad.
A kresilko jsme meli to samohoupaci a to jsem pouzivala dost tak kolem 3 mes, kdyz mala uz mrcela a ja jsem potrebovala neco udelat. A pak v tom jeste jedla, dokud si nesedla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7398
12.8.13 12:40

@renita lehátko si pořiď nějaký do 18 kg, jsou i takový, ale není jich tolik.. já ho mám a je to super i na krmení-malý ještě sám nesedí, tak krmím v něm :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
12.8.13 12:42

Lehátko je docela fajn. já ho používala, když jsem se šla koupat, ale chtěla jsem polohovací, aby mohlo mimi ležet a bylo do více kilo. dnes ho 1,5 roční syn používá jako křesílko. taky jsem chtěla aby šlo skládat, kvůli případnému převozu. máme toto http://www.babiez.cz/…1000101.aspx
vibrace a melodie jsou podle mě úplně na prd, rotože vibrací se bál a melodie ho nijak nezaujaly.

hrací deka je celkem fajn, ale dítě ti z ní poměrně rychle zdrhne. koupila bych klidně použitou, protože se fakt tolik nevyužije.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.13 12:42

Lehátko jsme vůbec neměli, používala jsem vajíčko. A deku doporučuji velkou, ne tyto mini, který fakt využijete tři čtyči měsíce. Deky od taf toys jsou super. Červená http://www.zbozi.cz/…-hrazdou-ii/ a Modrá http://www.zbozi.cz/…ou-zvidalek/ . Deky jsou super, nám vydrželi jako podložka skoro do roku, pak samozřejmě už bez hrazdy, jen prostě jako „hrací plocha“ :) A teď ji má kluk jako denní přehoz přes postel, takže má dlouhodobější využití než jen ti pidi dečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4611
12.8.13 12:43
@LucsynkaR píše:
@renita lehátko si pořiď nějaký do 18 kg, jsou i takový, ale není jich tolik.. já ho mám a je to super i na krmení-malý ještě sám nesedí, tak krmím v něm :palec:

Taky to tak máme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50055
12.8.13 12:49

Lehátko jsem neměla (krmila jsem v sedačce), ale hrací deku jsem využívala hodně. Ne teda položenou na posteli (tam už žádnou deku nepotřebuješ), ale klasicky jsem ji dávala na zem, polohovala ji na bříško, ona se na tom učila přetáčet… Tak první tři měsíce bez těch hrazdiček, to ji ještě vůbec nezajímalo, pár měsíců s hrazdičkou, to se jí líbilo moc, no a pak začala zdrhat, takže někdy po půl roce jsem pořídila pěnové puzzle a někdy v 9 měsících definitivně prohlásila, že celý byt = velké hřiště.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
tatranka1
12.8.13 12:58
@ugluk píše:
Lehátko jsem neměla (krmila jsem v sedačce), ale hrací deku jsem využívala hodně. Ne teda položenou na posteli (tam už žádnou deku nepotřebuješ), ale klasicky jsem ji dávala na zem, polohovala ji na bříško, ona se na tom učila přetáčet… Tak první tři měsíce bez těch hrazdiček, to ji ještě vůbec nezajímalo, pár měsíců s hrazdičkou, to se jí líbilo moc, no a pak začala zdrhat, takže někdy po půl roce jsem pořídila pěnové puzzle a někdy v 9 měsících definitivně prohlásila, že celý byt = velké hřiště.

naprosto stejné u nás :mrgreen:

• Citovat
  • Upravit
6752
12.8.13 12:59

Tohle bych nekupovala. Měli jsme lehátko Fisher Price do 18 kg, byl tam chvílema, jen tak na pohoupání. Jako hrazdičku jsem používala Cocoon 6v1 od Nattou, tam si vyhrál až až. Pak jsme koupili pěnové puzzle a deku od Taf Toys.Tu bych doporučila koupit od začátku, je velká a silná, dá se využít i později. My ji pořídili pozdě, když už malej lezl a samozřejmě tam nevydržel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
12.8.13 13:00

Já prohlašovala, že ten kdo vymyslel lehátko, měl by dostat Nobelovku, fakt že jo. :mrgreen: U prvního dítěte to byla naprosto nepostradatelná věc. První syn byl dráždivější, první měsíc v podstatě komplet prořvaný a lehátko byla opravdu jediná věc, kam se dal aspoň na chvilku odložit bez toho, aby ječel jak na lesy a dokonce tam i kolikrát sám usnul. Bez lehátka bych se u prvního rozhodně neobešla. Používala jsem ho pak na příkrmy, když ještě neseděl.

Hrací deka u nás naopak moc úspěch neměla. Jako nejmenší mimino tam nebyl ani první a nechce tam být ani druhý a hlavně to bylo vždycky jen na krátkou dobu. Spíš bych koupila asi nějakou vyloženě hrazdičku, né hrací deku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6752
12.8.13 13:00

Jo a krmila jsem hned od 4.měsíce v židličce, krmit v autosedačce nebo v lehátku, už se asi nenarovnám :D Máme Peg Perego Prima Papa, jde krásně do lehu. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2516
12.8.13 13:09

@renita
Ahoj taky jsme používali obojí a malá byla z toho nadšená pořád si hrála. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama