Lehátko Fisher Price - využili jste?

Anonymni
27.10.09 21:29

Lehátko Fisher Price

Ahoj,

mám dotaz na maminky, co mají doma lehátko Fisher price - nosnost 0-18 kg (takové modré s hrazdičkou, ze kterého jde později udělat houpací křesílko).
Uvažuji o jeho koupi, máme dceru 2 roky a teď miminko. Využiji to?
Na MMB jsem našla nějaké, ale zaráží mě, že se ho maminky většinou zbavují po půl roce … ? Využíváte i to houpací křesílko pro větší dítě?

Díky. Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3138
27.10.09 21:43

já ho použivala jako krmítko práve tak asi do půlroku. Pak už chtěl sedět. A v lehátku se chtěl otáčet na břicho :? tak šel do židle a dost dobře si nedovedu představit v jaké fázi by opět chtěl v lehátku ležet.

Nemá 5ti bodovy pas takže se z nej proste děcko vycvaká až si sedá/stoupá. Není to bezpečný.

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
27.10.09 22:02

U nás pořizováno pro Haňu, bylo super - tím, že se mohli střídat, případně tam ležet najednou, neměl synek potřebu malou odtamtud dolovat, a Haňa měla roźhled. Využili jsme hodně, v podstatě do doby, než začala H. sedět a stavět se. Jako křesílko teď neužíváme, už tam nemůžou být spolu a vyklápěli by se navzájem ve snaze se tam nacpat.

V době používání nikdy žádný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24838
27.10.09 22:42

Ahoj, taky křesílko vlastníme :wink: Používáme pro Ondru (18 měsíců), ten je v něm spokojený i teď, dáváme ho do něj, když si potřebuje odpočinout. Když je neokupuje Ondra, střídají se v něm ti starší 8) Nebezpečné mi nepřijde, aspoň u nás nebyl zatím problém. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
27.10.09 22:44

Nám je půl roku a rozhodně se ho ještě zbabovat nechci, Samík je v něm rád - miluje tu hrací opici - vždycky když mu zpívám, tak mě na ni doprovází :lol: Ale s tak velkým dítětem neporadím, asi je to „kus od kusu“ :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
27.10.09 23:09

Je super!!! Zbavovat se ho rozhodně nebudu, využíváme ho maximálně, od měsíce, je připoutaný tak nehorzí že by se otáčel nebo vypadl.............. a když dojde kamarádka s dcerkou (1 a půl roční) tak si tam vleze i ona a spokojeně si tam leží nebo sedí a pohupuje se.

Doporučuji. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19257
28.10.09 00:42

Ahoj
Tak my jsme ho přestali používat,když už Raďulka chtěl sedět na židli.A je schované a asi ho prodám.Mám strach,že ho ti 2 starší zničí.Přece jenom Kubík váží něco málo přes 20kg a když si vezme na klín 13 kg Raďulku,tak už by to křesílko asi nepřežilo.
Jinak,když byl Radeček mladší,tak jsme křesílko využili dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3012
28.10.09 08:50

Ahoj,my ho používáme stále :lol: .Mám syna a je mu 11měsíců,naučil se mi v něm přes den spát.Prostě přes den nechce spát v postýlce,tak spí v něm.A to je docela obr :lol: má 11kilo. Večer ho v něm i krmím a dobrý,když je připoután,tak nespadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
28.10.09 12:59

Taky ho máme, mladší syn má 21 měsíců a necháváme si ho. Hraje si s ním, občas si do něj vleze a důležitě sleduje Krtečka v TV. Už není v permanenci denně, jako cca do těch 7-mi měsíců, ale stále jej používáme.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6153
28.10.09 15:15

Chdíme na návštěvu ke kamarádce, co ho má, a můj starší si ho vždycky přistaví před televizi a poručí si pohádky! :lol: Teda to bylo tak před půlrokem, teď už ho na to moc nechci pouštět, aby jim to nezničil, má 18kg. Je super i pro starší dětičky. Akorát je tam asi takový mezidobí, kdy miminko z lehátka vyroste a třeba až za rok ho bde používat jako křesílko. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
28.10.09 15:45

Tak já se ho ted zbavila,poněvadž si nejsem jistá bezpečností u větších miminek,mě se stalo že se mi s tím křesílkem v nesledované chvilce Honzík překulil na zem,ještě že byl připoutanej :roll: Ale jako když byl Honzík malinkej,tak s tím křesílkem absolutní spokojenost :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
28.10.09 19:11

U nás naprostá spokojenost, jen si musím už dávat pozor a nenechávat ho tam bez dozoru a nepřipoutaného, protože jak mrská nožkama a zvedá v křesílku zadeček, tak mi vycestovává ven. Ale hodláme ho používat i nadále jako křesílko a chceme za dva roky druhé mimčo, tak si ho určitě nechám. Je to úžasná věc. Malý teď nechce být vůbec ani chvilku beze mě, tak si ho v tom donesu do kuchyně a je spokojenej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
28.10.09 20:32

Taky máme a naprostá spokojenost. Koupila jsem ho z druhé ruky a malému se tam líbí. Musí se ale pořádně připoutat a utáhnout popruhy, pak je naprosto bezpečný. Malý se tam všelijak kroutí a skáče a nikdy se nepřevrhl - ale je třeba vždy křesílko zajistit proti houpání. Teď v sedmi měsících si v něm už chce sedat, tudíž půjde lehátko zpět do krabice a nahradí ho jídelní židle (obojí mít nemůžeme z nedostatku prostoru). Schovám ho na další dítko a pak asi zas pošlu dál.

• Nahlásit
  • Citovat
LEM
660
29.10.09 08:59

Tak my jsme ho měli. Když byl malinkej tak to bylo super. Později jsem ho v něm krmila. Ale tím že byl připoután jen dole tak se v tom začal otáčet a když jsem zabrzdila to houpání tak i když byla opěrka zad zvednutá tak to podle mě stále moc leželo a jemu se to nelíbilo a stále se tam vrtěl. Když jsem mu ho po delší době dala jako křesílko tak jsem trnula kdy z toho přepadne protože se mu to zhoupne. Tak z naší strany půl na půl. Jako malej jo a větší ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7866
10.11.09 20:41

Pro miminko můžu naprosto doporučit, pro větší neporadim. Malej v něm hrozně rád leží a pozoruje ruch kolem a já si aspoň chvíli odfrknu a od tý doby co objevil, že opička hraje, je nadšenej ještě víc :mrgreen:
Až bude starší, hold ho budu muset víc hlídat, já měla jako malá podobný a naschvál jsem to vždycky rozhoupala a převrátila se s nim dozadu, pro mě děsná prča a máma jen trnula :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama