Lehátko KINDERKRAFT Felio - Máte zkušenost?

13.1.20 20:34

Lehátko KINDERKRAFT Felio - Máte zkušenost?

Ahoj holky :-). Máte některá pozitivní/negativní zkušenosti s tímto lehátkem? Případně jakou jinou alternativu byste doporučily? Cenově bych se ráda pohybovala při zemi, přece jen nám těch věcí chybí ještě dost. Názor na lehátka obecně mám takový půl na půl, takže se budu snažit tam mimi dávat třeba jen zlehka, ale každopádně pořizovat budu, proto bych ráda pochytila nějaké rady. :kytka: Děkuji předem. :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3551
13.1.20 20:45

Vypadá krásně. Ale myslím že splní stejnou funkci jako naše z bazaru za 200Kč… Já to měla na občasné položení dcery, denně max. půl hodku až hodku, více neee, pokud v něm neusla… :D Některý den vůbec třeba. A pak na příkrmy to bylo super, dokud neseděla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
13.1.20 20:46

@stastnaholka Zdravím,mi jsme měli lehátko Tiny Love rocket napper 3v1. Je sice trochu dražší ale výborné. Dá se dát úplně na rovno tak že sem tam měla malou ze začátku pořád a funguje jako kolébka a má vibrace a je hrací s několika melodiema a když dcera byla větší tak se to dalo dát do polosedu nebo do sedu a měli jsme to i na první příkrmy. Využívala jsem ho do 8 měsíců pak jak dcera sama seděla tak šla do jídelní židličky. Ono když to lehátko není úplně rovné tak tam ty miminka nemaj být moc dlouho a za mě potom zbytečně vyhozené peníze. A dá se sehnat i v bazaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
13.1.20 20:51
@Simonkaa01 píše:
@stastnaholka Zdravím,mi jsme měli lehátko Tiny Love rocket napper 3v1. Je sice trochu dražší ale výborné. Dá se dát úplně na rovno tak že sem tam měla malou ze začátku pořád a funguje jako kolébka a má vibrace a je hrací s několika melodiema a když dcera byla větší tak se to dalo dát do polosedu nebo do sedu a měli jsme to i na první příkrmy. Využívala jsem ho do 8 měsíců pak jak dcera sama seděla tak šla do jídelní židličky. Ono když to lehátko není úplně rovné tak tam ty miminka nemaj být moc dlouho a za mě potom zbytečně vyhozené peníze. A dá se sehnat i v bazaru

To vypadá luxusně… ještě že já ty věci neznala když byla dcera miminko :D. Já měla to obyč za pár korun a je to fakt že jsem to omezovali na chviliku denně.
A pro zakladatelku našla jsem ho na lidlu : https://www.lidl-shop.cz/…r/p100232139

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
13.1.20 20:55

@Veru1987 Děkuju :kytka: Taky jsem z něho byla nadšená, vhodné od narození a sehnali jsme ho na bazaru ve velmi dobrém stavu za 1000 kč a když jsem ho prodávala tak to sem měla zájemců div by se o to nepoprali :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
13.1.20 20:59
@Simonkaa01 píše:
@Veru1987 Děkuju :kytka: Taky jsem z něho byla nadšená, vhodné od narození a sehnali jsme ho na bazaru ve velmi dobrém stavu za 1000 kč a když jsem ho prodávala tak to sem měla zájemců div by se o to nepoprali :mrgreen:

Já měla fisher price za 200Kč, ve finále splnilo svou funkci, ale rovné to nebylo. Měli jsme v obýváku ještě cestovní postýlku asi do 3m na občasné spaní a tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
13.1.20 21:03

A pro zakladatelku můj názor bud připlatím a koupím to co jde dát do rovna a opravdu se využije. Anebo levné obyč na bazárku za pár korun. Asi bych nekupovala za 1200 co můžu koupit za 200Kč jen starší a jiné znáčky, mín hezké.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
358
13.1.20 21:16

@Veru1987 Já jí v tom měla neustále u sebe, buď v kuchyni když jsem vařila nebo v obýváku a kolikrát mi v tom usnula a nemusela sem jí někam přendavat. Měla sem jí v zavinovačce a pod ní měla ještě deku. Jinak s tebou souhlasím buď ať si připlatí za některé které se dá dát na rovno a nebo stačí úplně obyčejné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3551
13.1.20 21:21
@Simonkaa01 píše:
@Veru1987 Já jí v tom měla neustále u sebe, buď v kuchyni když jsem vařila nebo v obýváku a kolikrát mi v tom usnula a nemusela sem jí někam přendavat. Měla sem jí v zavinovačce a pod ní měla ještě deku. Jinak s tebou souhlasím buď ať si připlatí za některé které se dá dát na rovno a nebo stačí úplně obyčejné

My máme malý byt a spávala mi v obývaku v té cestovní postýlce, pak už pozdějí byla háklivá na zvuky a spala delší spánky, tak už v postýlce a v kuchyni na zemi na dece.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama