Lehce pozitivní test.. Je nějaká šance?

Anonymní
19.11.19 13:54

Lehce pozitivní test.. Je nějaká šance?

Ahoj, jsem dnes 10dpo a doma mám jen ovulační test.. Tak sem si ho udělala je trošku silnější než jiné mimo ovulaci.. Foto položím.. Co si myslíte nebo ty co měli 10dpo ovulační test podobný a nakonec byl pozitivní i těhotenský.. Myslíte že mohu mít nějakou naději? Nebo to rovkou celé zahodit? Za 5 dní mám mít MS. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1017
19.11.19 14:05

Ovulační test dle mě neměří HCG v moči. Tudíž nemůže potvrdit ani vyvrátit těhotenství. Maximálně potvrdí či vyvráti ovulaci. Udělej si těhotenský test za pár dní a uvidis. Hodně štěstí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4912
19.11.19 14:06

Rovnou celé zahodit. Testovat před MS a ještě na OVU test je fakt nesmysl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.11.19 14:08

Testování před MS je blbost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
19.11.19 14:09

Zahodit. Testovat ovulačním testem je úplně na nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48474
19.11.19 14:10

Ano, rovnou ho zahodit. Máš 5 dní na to, abys někde sehnala těhotenský test, pak si ho udělej a uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11018
19.11.19 14:16

Nech se překvapit a nevymejšlej kktiny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
747
19.11.19 14:19

Takovou carku na ovulaku jsem mela cely cyklus i netehotna. Na testovani tehotenstvi jedine tehotensky, ovulak max kdybys mela tydny zpozdeni a nekolik dni po sobe ovulak vysel velmi pozitivni, tak to bude pravdepodobne tehotenstvim. Mimochodem mne ovulacni test pozitivni vysel az v tehotenstvi, nikdy jsem jim ovulaci nezachytila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
19.11.19 14:49

Tak já půjdu proti proudu. Testovat těhotenství ovulačním testem sice není ideální, ale fungovat to může. Ono tam dochází k nějaké zkřížené reakci, takže na HCG reaguje také a dokonce o dost dřív než test těhotenský.
Ale aby se dalo usuzovat na těhotenství, musí být ovulační test silně - opakuji silně! pozitivní. To znamená, že testovací čárka musí být podstatně silnější než kontrolní.
Z toho co je na fotce to nevypadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3309
19.11.19 14:59

Devcatka, mam dotaz. Od rana me boli podbrisek a na zachode jsem mela trochu krvave spineni. Ted uz nic. Jsem kolem ovulace. Myslite, ze uz probehla nebo probíha? A jak vypada ovu test pri ovu? Test vcera a dnes :thinking:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
340
19.11.19 15:12

@lumr tyhle testy jsou negativní, ale je možné, že už ovulace proběhla. Pozitivní jsou v případě, že je testovací čárka alespoň stejně silná jako kontrolní, nebo silnější. Pak se dá očekávat ovulace během 24 hodin. Po ovulaci už jsou většinou negativní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
19.11.19 15:31
@lumr píše:
Devcatka, mam dotaz. Od rana me boli podbrisek a na zachode jsem mela trochu krvave spineni. Ted uz nic. Jsem kolem ovulace. Myslite, ze uz probehla nebo probíha? A jak vypada ovu test pri ovu? Test vcera a dnes :thinking:

Pozitivni ovu testy. Tvoje jsou negativni. Pockej a testuj dal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3309
19.11.19 16:39

@Safrik @luciie88 To ja vim, jak maji vypadat pozitivni ovu testy. Muj dotaz znel, jak ma vypadat ovu test, kdyz uz ovu probiha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1815
19.11.19 16:51

@lumr Po ovulacnim pozitivnim testu ovulace nastava do 36 hodin. Test je pozitivni jen par hodin prvnich.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3309
19.11.19 17:21

@Safrik Dekuji, me prave zarazila ta bolest a chvilkove krvaceni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama