Lehká bolest na prsou a v krku

Anonymní
30.3.20 22:40

Lehká bolest na prsou a v krku

Ahoj, než budu zítra volat doktorovi (opět, ordinuje pouze na dálku). nezažil jste někdo?

Od čtvrtka jsem doma. Lehká bolest na prsou a v krku. Bez kašle, bez chrchlání, bez teploty. V pátek mi doktorka poslala e-recept - kloktadlo a nějaké léky na alergii. V neděli mi otrnulo, skočila jsem si do obchodu, ale dnes bohužel zase. Ten krk je opět citelný a ty plíce taky. Není to nijak nesnesitelné, nicméně je to cítit, není to zvyklé a nechci něco zanedbat. Dnes odpoledne mě ještě ke všemu začala bolet hlava, pila jsem dost, ale to může být z čehokoli, že.
Není toto nachlazení zvláštní? Koronavirus nepodezírám, říkám, jsme bez teplot a vnějších příznaků :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4552
30.3.20 22:43

Ztrátu čichu a chuti nepociťuješ? Známá měla koronavirus a téměř bez příznaků a obě s dcerou bez teplot, jen manžel měl teploty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
30.3.20 22:59
@truelly píše:
Ztrátu čichu a chuti nepociťuješ? Známá měla koronavirus a téměř bez příznaků a obě s dcerou bez teplot, jen manžel měl teploty.

Ne, to nepociťuji, dokonce jsem neztratila ani chuť k jídlu…ale být v nevědomosti za téhle situace je asi nutné, nechci honit COVID sanitku zbytečně, ale zase tyhle příznaky jsou prostě divný :/ a nemůžu prostě doma ležet třeba 14 dní jen tak s nevím čím a bez léků, sice do práce chodím minimálně, ale musím nahlásit, co se mnou je.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama