Lehká čepička a rukavičky proti poškrábání pro novorozence

9100
21.9.21 08:59

Lehká čepička a rukavičky proti poškrábání pro novorozence

Ahoj, kde jste sehnali (ideálně eshop) bavlněnou lehkou čepičku a rukavičky do porodnice? Všude vidím teplé. Ideálně bílá barva. Do kdy vlastně dávat čepičku od narození když je mimčo v porodnici, nebo třeba v čekárně u doktora? V porodnicích vídám ty růžovomodré pruhované erární pro všechny čerstvě narozené. Není prťatům pak zbytečně teplo? Doma ji pak už novorozencům nedávát, že? Možná ji spíš využiju pod teplejší čepičku na cestu domů a do kočárku. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1872
21.9.21 09:02

Já rodila teda v červnu a nikdo malé v porodnici čepičku nedal (dostávali jsme erární oblečení). Po propuštění jsem ji dávala čepičku jen na ven když foukal třeba trochu vítr. Rukaviček máme plno podedenych i co jsme dostali a nedala jsem ani jednou. Nebylo potřeba a navíc se mne to na miminach vůbec nelíbí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1356
21.9.21 09:05

Čepičku jsem nedávala v porodnici ani doma, jen na ven, podle počasí. Rukavičky jsem kupovala na kojenecke-obleceni. eu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6165
21.9.21 09:11

V porodnici ji měla dcera jen po porodu, pak už vůbec. Oni tam mají dost vytopeno. Dcera je teda letní, ale i tak myslím že pak už čepička není nutná. Si myslím tedy. A doma taky není potřeba.
Rukavičky neporadím, já měla od nextu pár overálku oni měli takovéto na přetáhnutí přes ruce na rukávech. Ale já ji stříhala nehty od miminka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
21.9.21 09:21

Čepičku měl akorát v porodnici erární, pak normálně podle počasí, doma nic. Rukavičky sem kupovala ty lehké bavlněné myslím v Tescu, Kiku a na feedo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
494
21.9.21 09:21

@MartinaCV tak napiš kluci jsou březnoví a čepičku měli jen po porodu… A v porodnici jinak neměli čepičku ani rukavičky žádné děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26530
21.9.21 09:23

Moje děti čepičku v porodnici neměly. Doma taky ne, ani nikde v čekárnách.
Ani jako novorozenci nepotřebovali rukavičky. Kdyby se náhodou drápali, dala bych jim na ruku ponožku.

Takže podle mě opravdu nic jako extra čepičku nebo rukavičky kupovat nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9100
21.9.21 09:24

OK, díky všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13638
21.9.21 09:34

Já docela využívala, uvidíš, jestli se bude mini skrabat. Čepička ničemu nevadí, do chladnějších domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
945
21.9.21 09:45

Ani jedno jsem nedavala, cepicku jen na ven

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64749
21.9.21 09:56

Ani jedno jsem nepoužívala a to je prcek narozeny na konci října. Na ven jasný, ale na doma rozhodně nebyl důvod :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20372
21.9.21 22:08
@Svistice píše:
Moje děti čepičku v porodnici neměly. Doma taky ne, ani nikde v čekárnách.
Ani jako novorozenci nepotřebovali rukavičky. Kdyby se náhodou drápali, dala bych jim na ruku ponožku.Takže podle mě opravdu nic jako extra čepičku nebo rukavičky kupovat nemusíš.

přesně tak, to samé u mých třech dětí :mrgreen:

pokud chceš, tak dám tip na jednu českou značku - Dráče, kde mají fajn čepičky , hlavně pro větší děti a můžeš si vyhledat, kde všude svoje produkty nabízí (jsou to většinou malé obchůdky)

mají tam i rukavičky:

čepičky jsem dávala jen ven, pozor na to, že hlavička roste taky velmi rychle, v tescu mívají maličké velikosti za super ceny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat